Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
15 ;] lokal na Wileńskiej
Autor Wiadomość
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-08-27, 21:14   

Masta Eis napisał/a:
Nie znam właścicielki / menagerki tegoż lokalu, ale "akcja promocyjna" jest dla mnie co najmniej dziwna. O istnieniu "15" dowiedziałem się z ulotki w skrzynce, ale to pewnie dlatego, że mieszkam w pobliżu. Jeśli nawet środki na reklamę były mocno ograniczone, to mamy internet - marketingi szeptane i takie tam.
Co do samego lokalu, byłem jakiś czas temu (był to poniedziałek wieczór) - zamknięte na 4 spusty. Od jakiejś kobiety mieszkającej na przeciw dowiedziałem się, że "dziś to cały czas zamknięte".
Ze słyszenia wiem, że "15" jest zrobiona raczej na bogato, na wzór Parkowej. Menu i ceny na wzór Mariota :wink: Czyli takie dwa w jednym. W najbliższym czasie bankowo się wybiorę - z czystej ciekawości.
Swoją drogą... dość dziwne, że to forumowicze robią reklamę lokalowi a nie właściciel/e (do tej pory widziałem ulotki i 2 banery).


Zle slyszales. Menu moze i bogate ale ceny jak najbardziej przystepne. Powiedzialbym nawet niskie, majace na celu przyciagniecie klienta. Wystroj klasa ale dla mnie liczy sie jednak obsluga. Panie byly grzeczne, jedzenie mi smakowalo, ceny niskie. Oby tak dalej :)
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-29, 09:44   

ktos5 napisał/a:
Zle slyszales. Menu moze i bogate ale ceny jak najbardziej przystepne. Powiedzialbym nawet niskie, majace na celu przyciagniecie klienta. Wystroj klasa ale dla mnie liczy sie jednak obsluga. Panie byly grzeczne, jedzenie mi smakowalo, ceny niskie. Oby tak dalej :)


Chyba jednak dobrze słyszałem (co sam potwierdzasz), ale ty na pewno źle przeczytałeś :evil: Ja piszę o wystroju na bogato a Ty coś o menu... Jak to mówią: ni z gruszki, ni z pietruszki. Pozdrawiam i na przyszłość polecam czytanie ze zrozumieniem.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-20, 01:23   

standardowo wybieramy "15" jako miejsce gdzie w spokoju można porozmawiać, a wystrój sprawia, iż nie czuję się nadmiaru ludzi, ciche zakątki etc.

wielki minus za dziś,
przydałaby się informacja o tym, iż za godzinę zamierzacie zamknąć, nie zaś przerywanie miłego spotkania.


druga ważna informacja: kuchnia czynna do 22.
Ech. to najbardziej zraziło mnie do Parkowej, i rada: zostawcie po 22 przynajmniej kilka najszybszych dań, aby człek nie był głodny.

jest dobrze, ale trzeba kilka rzeczy zmienić żeby było lepiej :)
0 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2011-11-20, 13:05   

o nie zawsze kuchnia czynna do 22, w piątek kuchnia była czynna do 19.30 i nikt o tym wcześniej nie poinformował.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2011-11-20, 13:57   

Niestety to jakaś dziwna norma w brzeskich lokalach -- kuchnia czynna do jakiejś godziny to mało profesjonalne i niepoważne. W tyg gdy miasto wygląda jak wymarłe umówmy się ,że jeszcze da się to usprawiedliwić ale nie wiem czym kierują się właściciele knajp stosujący tą praktykę w weekendy :?: :?:
Ostatnio zmieniony przez auri-star 2011-11-20, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
takie_buty 


Wiek: 45
Dołączył: 05 Lis 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-02, 11:33   

Yvvone napisał/a:
Mają jakąś stronę internetową (wujek google nie pomógł)?


Strona lokalu to

http://club-restaurant15.pl/

Rzeczywiście wujek google mało pomocny, ale to przez specyficzną nazwę.

Na hasła "klub 15 brzeg" i "restauracja 15 brzeg" pozycjonuje się jako pierwsza.
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-05-02, 12:15   

Lokal fajny, tylko jedno ale. Godziny otwarcia w piątek oraz sobotę. Zamykanie o 23 to jakieś nieporozumienie, zwłaszcza jeśli w lokalu jest sporo ludzi i trzeba ich wypraszać. Trochę słabo to wygląda.
0 UP 0 DOWN
 
Zdzisława 



Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2010

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-22, 00:58   

A może był ktoś na weselu w "15" ? Jakieś opinie ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 15, lokal, na, wilenskiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu