Wysłany: 2011-08-28, 20:59 XVI Team Sport Streetball 2011
TEAM SPORT STREETBALL 2011
XVI Turniej Koszykówki Ulicznej
o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg
Brzeg, 10 września 2011 r. (sobota)
Miejsce: Plac Polonii Amerykańskiej przed BCK
Data: Rozpoczęcie Turnieju; 10 września 2011 r. (sobota) o godz. 10.00 (mecze), godz. 9.20 (zbiórka)
Uczestnictwo: Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do Turnieju, drużyna liczy 3 zawodników + 1 rezerwowy
Kategorie:
Mężczyźni:
Kadeci (1996 i młodsi)
Juniorzy (1993-1995)
Open (1992 i starsi)
Kobiety:
Juniorki (1996 i młodsze)
Open (1995 i starsze)
Warunki udziału w turnieju:
1. Dokonanie zgłoszenia na karcie zgłoszenia, której wzór znajduje się w sklepieTeam Sport w terminie do dnia 09.09.2010 do godz. 18.00.
2. Uiszczenie wpisowego w wysokości 30 PLN dla kategorii Open i 15 PLN dla kategorii młodszych od drużyny.
3. Zapoznanie się z regulaminem Turnieju.
4. Posiadanie legitymacji szkolnej.
5. Zawodnicy do 18 roku życia mają obowiązek przedstawienia pisemnej zgody rodziców.
Zgłoszenia przyjmują (osobiście, telefonicznie lub mailowo):
Sklep Team Sport w Brzegu, ul. Reja 4; tel 077 404 57 65; e-mail: biuro@sportowyteam.pl
MKS Otmuchów triumfował w męskiej kategorii open podczas XVI Team Sport Streetball, turnieju koszykówki ulicznej o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg, który odbył się na Placu Polonii Amerykańskiej. To kolejny triumf zespołu przyjezdnego w tym turnieju, bowiem ostatnie zwycięstwo brzeskiej ekipy miało miejsce w 2006 roku, kiedy najlepsza drużyną kategorii open był Orbiliusz. MKS w finale pokonał 8:7 Haze Wrocław, a w meczu o 3. miejsce Wyjadacze z Prudnika pokonali 10:3 Chłopaczków z Sąsiedztwa z Nysy.
W pozostałych kategoriach wygrywały drużyny z Brzegu. Wśród juniorów – Orlik Team, kadetów – Wyprzedaż Skarpetek, a juniorek – Basket Time.
XVI Team Sport Streetball
Turniej Koszykówki Ulicznej o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg
10.09.2011
OPEN MĘŻCZYZN
Grupa A
Kiedy Gramy Brzeg- Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa 6:9; Wyjadacze Prudnik – Haze Wrocław 6:9; Dziewiątka Brzeg – Kiedy Gramy Brzeg 7:5; Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa – Wyjadacze Prudnik 11:7; Haze Wrocław – Dziewiątka Brzeg 19:6; Kiedy Gramy Brzeg – Wyjadacze Prudnik 7:8; Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa – Haze Wrocław 9:11; Wyjadacze Prudnik – Dziewątka Brzeg 11:8; Kiedy Gramy Brzeg – Haze Wrocław 3:22; Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa – Dziewiątka Brzeg 13:7
1. Haze Wrocław 4 8 61:24
2. Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa 4 7 42:31
3. Wyjadacze Prudnik 4 6 32:35
4. Dziewiątka Brzeg 4 5 28:48
5. Kiedy Gramy Brzeg 4 4 21:46
Grupa B
Big Man Wrocław – MKS Otmuchów 6:12; Mesony Brzeg – Ball Is Life Brzeg 6:8; Big Man Wrocław – Mesony Brzeg 9:3; MKS Otmuchów – Ball Is Life Brzeg 16:6; Big Man Wrocław – Ball Is Life Brzeg 8:5; MKS Otmuchów – Mesony Brzeg 15:5
1. MKS Otmuchów 3 6 43:17
2. Big Man Wrocław 3 5 23:20
3. Ball Is Life Brzeg 3 4 19:30
4. Mesony Brzeg 3 3 14:32
Ćwierćfinały
Haze Wrocław – Mesony Brzeg 17:3; MKS Otmuchów – Dziewiątka Brzeg 10:14; Wyjadacze Prudnik – Big Man Wrocław 8:4; Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa – Ball Is Life Brzeg 9:7
Mecz o 3. miejsce
Wyjadacze Prudnik – Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa 10:3
Finał
Haze Wrocław – MKS Otmuchów 7:8
OPEN MĘŻCZYZN – klasyfikacja
1. MKS Otmuchów (Łukasz Grochowski, Tomasz Łakis, Jarosław Pawłowski, Maciej Lepczyński)
2. Haze Wrocław (Mateusz Kasiński, Maciej Bednarek, Piotr Warawko, Michał Zygadło)
3. Wyjadacze Prudnik (Rafał Leszczyński, Mateusz Sobota, Krzysztof Bolibrzuch, Mariusz Mikasiński)
4. Chłopaczki z Sąsiedztwa Nysa (Bartosz Błauciak, Mateusz Ożga, Krzysztof Wilk, Artur Kos)
5. Dziewiątka Brzeg (Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Piotr Łabowski, Damian Szumiński)
. Big Man Wrocław (Michał Kucharski, Sebastian Jankowski, Łukasz Kubik)
. Mesony Brzeg (Michał Marek, Paweł Ogrodnik, Łukasz Jakowlew, Mariusz Florków) )
. Ball is Life Brzeg (Marek Szupieńko, Maciej Głowacki, Mariusz Gnatowicz)
9. Kiedy Gramy Brzeg (Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Grzegorz Rzeszut, Łukasz Marciniak)
JUNIORZY
Big Diil Śmiechowice – Basket Indiana Magic Grodziec 2:10; Orlik Team Brzeg – Daj Mi Czipsy Brzeg 12:5; Big Diil Śmiechowice – Orlik Team Brzeg 0:8; Basket Indiana Magic Grodziec – Daj Mi Czipsy Brzeg 15:5; Big Diil Śmiechowice – Daj Mi Czipsy Brzeg 4:8; Basket Indiana Magic Grodziec – Orlik Team Brzeg 5:7
1. Orlik Team Brzeg 3 6 27:10
2. Basket Indiana Magic Grodziec 3 5 40:14
3. Daj Mi Czipsy Brzeg 3 4 18:31
4. Big Diil Śmiechowice 3 3 6:26
JUNIORZY – klasyfikacja
1. Orlik Team Brzeg (Konrad Betka, Konrad Sobczyk, Błażej Krysieniel, Michał Sobas)
2. Basket Indiana Magic Grodziec (Patryk Kwik, Paweł Kotyś, Tomasz Janicki)
3. Daj Mi Czipsy Brzeg (Igor Prorok, Grzegorz Mochniak, Piotr Mędykowski, Piotr Krokosz)
4. Big Diil Śmiechowice (Mateusz Herok, Mateusz Szurani, Marcin Herok, Łukasz Daniel)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum