Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
makijaż i fryzura do ślubu
Autor Wiadomość
alex-20 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-04, 19:10   makijaż i fryzura do ślubu

Chciałabym się dowiedzieć kto w Brzegu profesjonalnie wykonuje tego typu rzeczy. Może któraś z pań ostatnio wychodziła za mąż i może powiedzieć z czyich usług korzystała, kogo poleca, albo wręcz przeciwnie kogo trzeba się wystrzegać?
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2011-10-04, 22:23   

Makijaż robiła bardzo ciekawy Bożena Szetelnicka przy ul . ks. Dzierżonia
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2011-10-04, 22:30   

windbag napisał/a:
Makijaż robiła bardzo ciekawy Bożena Szetelnicka przy ul . ks. Dzierżonia

Również polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-05, 07:56   

Bardzo serdecznie polecam ci p.Darię Dereń właścicielkę zsalonu fryzjerskiego przy ul.AKrajowej w Brzegu.
Daria naprawdę zrobi z ciebie cudo.
Ja nigdy nie jestem zdecydowana na fryzurę, poprostu siadam na fotel i oddaje sie w rece mistrzyni.
Mam trudne wlosy i potrzebuje naprawde profesjonalnego cięcia zeby swietnie sie ukladaly, ale to co zrobila w dniu slubu z moja glowa przeszlo moje najsmielsze oczekiwania.

Zawsze mozesz sie zapisac na probna fryzurke i sama sie przekonac.

Makijaz robila mi p. Bozenka Lewandowska (reklamuje tu na forum tipsy, jest kosmetyczka)
i tez bylam bardzo zadowolona.
Makijaz trzymal sie do samego rana.
Jak bedziesz chciala namiary to daj znac na pw

polecam raz jeszcze
0 UP 0 DOWN
 
kasiadom1 


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009

UP 12 / UP 10



Wysłany: 2011-10-05, 20:30   

ja polecam salon artist panią Joannę http://www.facebook.com/p...9675823?sk=wall
0 UP 0 DOWN
 
alex-20 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-12, 10:47   

Mam pytanie czy ta pani Bozena Szetelnicka z Dzierżonia ma tam jeszcze ten salon kosmetyczny, bo ostatnio przechodziłam i nic takiego nie widziałam.
A może ktoś jeszcze mogłby polecić kogoś do zrobienia profesjonalnego makijażu i fryzury do ślubu??
Czy ktoś ma wyrobioną opinie o pani Agnieszce Patkowskiej i jej makijażu??
Ostatnio zmieniony przez alex-20 2012-02-12, 11:26, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2012-02-12, 11:59   

Ma. Działa i ma się dobrze ;)
0 UP 0 DOWN
 
niunia30 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-16, 20:03   

O super temat, też jestem na etapie wyboru makijażystki, a ślub tuż tuż...
Już na jdnym byłam i porażka na całego, jestem tak zdołowana że szkoda gadać. Makijaż po 2 godzinach zaczął się "farfoclić" tzn. jak przejehałam ręką po twarzy to to takie farfocle z podkładu zostały mi na ręku :(( (( A oczy - wogole rzadnego efektu, taki zwykly dzienny makijaż.
Umówiłam się jeszcze do dwóch, więc zdam relacje jeśli chcecie. Pierwsza Pani Kinga Łazarewicz z oławy, druga Agnieszka Patkowska z Wrocławia. Obie dojeżdżają do domu. Trzymajcie kciuki za choć jeden udany makijaż!!!!
0 UP 0 DOWN
 
alex-20 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-18, 13:42   

Jestem za 2 tyg. umówiona z pania Szetelnicką. Mam juz za sobą jeden próbny makijaz właśnie u Agnieszki Patkowskiej z Wrocławia i dwie próbne fryzury. Na razie szukam dalej bo nie jestem zadowolona do końca. W ogóle uważam, że Brzeg to totalna dziura jeśli chodzi o tego typu usługi, wszyscy robią na jedno kopyto wg swoich dawno ustalonych zasad i wg tego co potrafią, a nie kierują sie do konca sugestią klientki i jej oczekiwaniem. Fryzury to juz totalna porażka. Za tydzień idę do Darii Dereń i juz nie dam się zbyć tak łatwo i zgadzać na wizje fryzjera.
Ostatnio zmieniony przez alex-20 2012-03-18, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
niunia30 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-22, 13:40   

Jestem po makijażu u Agnieszki Patkowskiej i jestem zadowolona. W trakcie mialam tylko jedną uwagę i zmieniałyśmy kępki rzęs na sztuczne całe rzęsy, bo jakoś efektowniej to wyglądało. Kępki były gratis :) W makijażu spałam i trzymał się nienaruszony rano, a to dla mnie najważniejsza sprawa. Ogólnie profesjonalizm i bardzo miła osoba.

Fryzurkę naszczęście robię sobie sama, bo nie wyobrażam sobie latania po zakładach fryzjerskich w brzegu i tracenia kasy. Brzeg jest zacofany w tych sprawach - zgadzam się z Alex. Zwykle na imprezy czesano mnie w starodawne koki....
Życzę powodzenia wszytskim pannom młodym i trzymam kciuki za wasze fryzurki i makijaże.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, fryzura, makijaz, slubu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu