Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeska PO...
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-10-12, 07:49   

ondraszek_ napisał/a:
ty Marcimie B. jesteś ostatnią osobą, która ma legitymację do krytykowania PO. Spójrz na wyniki swojej partyjki i wyciągnij wnioski.

Wszyscy mają taką legitymację, bo PO marnuje od czterech lat pieniądze nas wszystkich. W dodatku coraz większe. Moja "partyjka" przetrwała wiele zawieruch i jestem spokojny o jej przyszłość. Przeżyjemy i PO, i RP i PiS. Nie rozumiem, skąd się wzięło to powszechne u nas zamiłowanie do partii wodzowskich - Ruch Tuska, Ruch Kaczyńskiego i Ruch Palikota na czele - wszystkie te ruchy byłyby niczym bez swoich hegemonów. Zapomnieliśmy na czym polega demokracja?
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-12, 20:15   

Jakich struktur PO ? W Brzegu i okolicy nie ma żadnych struktur PO , żadnego lidera PO . NIKOGO !!! :x

Z przykrością przyznaję Ci rację.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-12, 20:19   

Marcim B. napisał/a:
Moja "partyjka" przetrwała wiele zawieruch i jestem spokojny o jej przyszłość. Przeżyjemy i PO, i RP i PiS

jesteś niepoprawnym optymistą. Przewrotnie powiem "daj Ci Boże", heheeh. jednak nie pomoże święty Boże, uważam, że to powolna klęska LSD. Powroty do betonu (vide Miller), niespełnione obietnice wyborcze, brak charyzmatycznego przywódcy, lokalne układziki, to popchnie wasz elektorat do głosowania na Palikota. Traktuj to jako małe proroctwo, a nie moje życzenie.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-12, 20:21   

swoją szosą dotychczas głosowałem na lewicę, bo takie mam poglądy. jednak zawiodłem się sromotnie.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-10-13, 07:58   

ondraszek_ napisał/a:
Powroty do betonu (vide Miller), niespełnione obietnice wyborcze, brak charyzmatycznego przywódcy, lokalne układziki, to popchnie wasz elektorat do głosowania na Palikota.

Pamiętam, jak przed laty pan "charyzmatyczny przywódca", który niczym Mojżesz do zielonej wyspy nas prowadzi, w spocie wyborczym KLD (Kongres Liberalno - Demokratyczny, takie wyjaśnienie dla młodszych) straszył Polaków, że jak nie poprą liberałów, to w sklepach pozostanie na półkach tylko ocet i musztarda. Poszedł wtedy chłopina w niebyt na długie lata i nikt by nie uwierzył, że będzie premierem, który pobije rekord Polski w długości rządzenia. Potem była UW (Unia Wolności - już w piekle), a teraz PO. Wszystkie partie Donka poszły na przemiał. PO też pójdzie. Nie muszę dodawać, że moja "partyjka" to wszystko przetrwała i konsekwentnie robi swoje. Raz z 40% poparciem, a dziś z 8%. Łaska wyborców na pstrym koniu jeździ, ale wierny elektorat pozostaje.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-13, 08:17   

Marcim B. napisał/a:
ale wierny elektorat pozostaje.


Na szczęście wierny ideałom. A nie idiotom... :P
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-10-13, 10:26   

Marcim B. napisał/a:
nikt by nie uwierzył, że będzie premierem, który pobije rekord Polski w długości rządzenia
Ale do Cyrankiewicza jeszcze mu kapkę brakuje. :D
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-13, 20:35   

Marcim B. napisał/a:
Raz z 40% poparciem, a dziś z 8%.

a jutro z jakim poparciem? Widzisz w ewolucji Donka widać pozytywne zmiany, a co za tym idzie również wzrost poparcia społecznego. w przypadku lewicy jest całkiem odwrotnie. Za Millera lewica mogła zrobić wiele z tego co obiecała, i co? ano wielkie g zrobiła. Te wielkie niezadowolenie z polityki lewicy przełożyło się na uzyskane wyniki wyborczy od wielu lat w postaci równi pochyłej. Nie sądzę, że lewica jest w stanie zatrzymać ten spadek, a co dopiero podnieść się. Chociaż nie byłoby to z pożytkiem dla Polski.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-13, 20:56   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Ale do Cyrankiewicza jeszcze mu kapkę brakuje.

a co dopiero do Fidela
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-10-13, 20:57   

Marcim B. napisał/a:
Wszystkie partie Donka poszły na przemiał. PO też pójdzie.


Dziwne - nie pojmujesz że "s"tyropian jest extra produktem jaki łatwo poddaje się recyclingowi?
Ileż to już było tych "przemiałów" a i tak w końcu materiał izolujący społeczeństwo od wpływu na swój los z tymi samymi ryjkami, mordkami i ssawkami... :(
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-13, 21:00   

Cytat:
Wiedza skończona nie istnieje

Masz rację z ty motto. Skończeni istnieją wyłącznie idioci. :-P
0 UP 0 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2011-10-16, 00:25   

Proponuję zanotować te wszystkie pochwały PO i wrócić do nich za 2 lata.Tylko proszę wówczas nie mówić iż pomyliłem/łam się !
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-10-16, 07:43   

fish napisał/a:
Proponuję zanotować te wszystkie pochwały PO i wrócić do nich za 2 lata.Tylko proszę wówczas nie mówić iż pomyliłem/łam się !

Prorok jakiś czy co? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, po...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu