Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Oświadczenie Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w B
Autor Wiadomość
PPB 
Redakcja PPB


Wiek: 47
Dołączył: 21 Lut 2007

UP 7 / UP 18


Skąd: Plac Dworcowy 3

Wysłany: 2011-11-22, 12:47   Oświadczenie Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w B

Oświadczenie Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu
W związku z przyjęciem korzyści majątkowej przez pracownika Wydziału Budownictwa i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Brzegu zdecydowanie potępiamy zaistniałą sytuację, która rzuca cień na pozostałych pracowników urzędu, uczciwie i sumiennie wykonujących swoje obowiązki zawodowe. Nie zgadzamy się przy tym na działania Platformy Obywatelskiej RP Powiatu Brzeskiego i jej przewodniczącego Krzysztofa Puszczewicza, który w sposób nieuzasadniony zarzuca staroście zaniechania w funkcjonowaniu urzędu i obarcza osobistą odpowiedzialnością za naganne i niczym nieusprawiedliwione zachowanie Leszka P, który notabene nigdy nie był członkiem PiSu.
więcej na www.panorama.info.pl
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-11-22, 13:05   

Brawo za odwagę.
Oświadczenie lekko spóżnione.
A swoją drogą, kto to jest Zarząd Powiatu PIS?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 15:18   

Doczekaliśmy się oświadczenia brzeskich PiSiorów. Tak jak ktoś przewidywał, oświadczenie nic nie mówi o aferze łapówkarskiej w brzeskim Starostwie, ale zrzuca winę za aferę na Platformę Obywatelską w Brzegu i jej przywódców.

Gazeta Panorama okazała się nie tylko Burmisiowa, ale również PiSiorowa. Już teraz ewidentnie widać, że Kowalczyk nie walczy o uczciwość, o rzetelność dziennikarską, ale broni swoich pracodawców. Dlaczego Panorama nie wydrukowała oświadczenia Platformy??? Czy te całonocne wypociny Burczymuchy, Kowalczyka, nauczyciela z Mazur i małego Kucyka to szczyt ich intelektualnych możliwości? To przecież jest żałosne!!! Stefański skarży się wszystkim, że Puszczewicz jego atakuje! Ludzie ratujcie mnie! Jestem NIEWINNY! Tragedia, taki mały człowieczek rządzi Powiatem!
0 UP 0 DOWN
 
gerrykuper 



Wiek: 50
Dołączyła: 19 Paź 2010

UP 1 / UP 3



Wysłany: 2011-11-22, 15:53   

Mamusiu, ten Puszczewicz doczepił sie do mnie, a ja nie wiem co on chce! Niech wszyscy dadzą mi wreszcie spokój, ja chcę rządzić po swojemu, nikomu nie bede sie tłumaczył z mojego postępowania! Nie ma takiej opcji! To przecież MOJE STAROSTWO! Moi ludzie! Moje miasto i powiat! Odczepcie sie ode mnie!
Ostatnio zmieniony przez gerrykuper 2011-11-22, 15:54, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 64
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-11-22, 21:22   

hahahahaah, posikałem się ze śmiechu.
Jak to dumnie brzmi oświadczenie.
Imć Macieju starosto czas odejść. Oczywiście tego nie zrobisz. W tym pisiolandzie są winni wszyscy tylko nie pisiołki. Pewnie Puszczewicz wam podsunął tego pracowniczka łapowniczka. A Pleplowski z Ławecznikem nie zasypiają gruszek w popiele, piszą, ups bazgrza i drukują. Ciekawe za czyje pieniądze? Pleplowski ostatnio pisał, mać, bazgrał coś o wypadkach w portalu miejskim Brzeg. Okazało się, że spleplał, czyli kłamał, oszukał czytelników tej gazecinki. Ale co tam baner meble nadal stoi, hehe.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-22, 22:44   

szrrrek napisał/a:
Dlaczego Panorama nie wydrukowała oświadczenia Platformy???

BO GO NIE OTRZYMAŁA! "Tfuj" szefuńcio - Pusio nawet nie raczył go do nas wysłać!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-22, 23:05   

PK napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Dlaczego Panorama nie wydrukowała oświadczenia Platformy???

BO GO NIE OTRZYMAŁA! "Tfuj" szefuńcio - Pusio nawet nie raczył go do nas wysłać!


Ooo! Jednak siedzisz i czytasz! A ja myślałem, że leżysz pod ławeczką.
Dostałeś maila i pisemnie, dlaczego kłamiesz?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-22, 23:13   

szrrrek napisał/a:
Dostałeś maila i pisemnie, dlaczego kłamiesz?

Nie dostałem! Chyba, że myślisz o "odpowiedzi po 3 tygodniach na proste pytania". To dostałem. Oświadczenia PO, o którym tu mowa, nie! Więc ty pusiaku kłamiesz!!!
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-28, 18:10   Afera łapówkowa

W tym Wydziałe od dawna działy się różne rzeczy, gdy jeszcze mieścili się na ul Lechickiej. Kilkanaście lat temu miałem wielką przeprawę z tym urzędem. Na małą rzecz czekałem w sumie 13 miesięcy. Po każdym kolejnym piśmie , czekałem następnie miesiąc, i znów przychodziło nowe z rządaniem uzupełnienia czegoś i tak wkółko, mimo tego że gdy składałem pisma w sprawie , wszystkie wymogi były spełnione.
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-29, 00:06   

szrrrek napisał/a:
Doczekaliśmy się oświadczenia brzeskich PiSiorów. Tak jak ktoś przewidywał, oświadczenie nic nie mówi o aferze łapówkarskiej w brzeskim Starostwie, ale zrzuca winę za aferę na Platformę Obywatelską w Brzegu i jej przywódców.


Panie Puszczewicz (sądząc po avatarze to chyba jest pan) zarówno oświadczenie Platformy jak i PIS-u jest G warte dla przeciętnego zjadacza chleba. Co nas to obchodzi, że oboje chcecie mieć to samo stanowisko ? Uważasz się Pan za tego dobrego cowboy'a ? To pokaż Pan to czynami, a nie oświadczeniami. Co żeś Pan robił podczas kampanii na burmistrza, a później starostę ? Ja Panu powiem co żeś Pan robił - Wąsa żeś Pan golił !!! A inni biegali z ulotkami i plakatami.
Ostatnio zmieniony przez miroL 2011-11-29, 00:18, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-29, 20:43   

miroL napisał/a:
A inni biegali z ulotkami i plakatami.


Nie bardzo widziałem, aby Huczyński albo Stefański biegał z ulotkami. Oni mają swoich piesków, którzy nawet chętnie teraz piszą na forum albo w gazetach - za nich, bo oni sami boją się odezwać. Zapomniałeś, że to oni teraz rządzą i będą z tego rozliczani.
Ja rozumiem, że tobie odpowiada monarchia, gdzie będziesz mógł długo siedzieć u stóp swojego Pana i skamlać o resztki ze stołu panskiego.
Napisz coś o wielkich czynach Huczyńskiego lub Stefańskiego. Ja mogę kilka wymienić, do czego niestety Puszczewicz ani trochę się nie przyczynił:
1. Stadion EURO 2012 - powstał pomimo, że w Brzegu nic z tego nie wyszło, a długi będa spłacać jeszcze Twoje wnuki.
2. Wprowadzenie na teren Brzegu licznych supermarketów, które odebrały pracę i zarobki wielu brzeskim rodzinom.
3. Sprzedaż atrakcyjnej działki swojemu przyjacielowi, bez żadnych konsekwencji, nawet jeżeli hotel nie powstanie.
4. Obsadzenie kierowniczych stołków swoimi kolesiami bez kompetencji (mierny ale wierny).
5. Sprzedaż wielu budynków i atrakcyjnych działek w Brzegu, w tym likwidacja żłobków.
6. Utrzymywanie Panoramy za pieniądze podatników.
7. Obiecanki o remoncie wałów powodziowych.
8. Zaniedbania przy ważnym przetargu na usługi Ratownictwa Medycznego. Brzeski szpital stracił kontrakt warty kilka milionów złotych.
9. Afery łapówkowe i przetargowe w Starostwie. Afera z ulicą Reja.
10. Generalne zaniedbanie miasta - pod względem turystycznym, socjalnym, gospodarczym i politycznym.
Ale oczywiście temu wszystkiemu jest winien Puszczewicz, bo jedynie on patrzy na ręce brzeskiemu układowi władzy, a wielu tylko liże dupska w nadziei na spadające ochłapy.
Ostatnio zmieniony przez szrrrek 2011-11-29, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2011-11-29, 22:13   

Widzę,że prawie w każdym temacie nijaki "szrrrk" wypisuje pełno swych "złotych myśli" na temat burmistrza i starosty. To już nie jest krytyka tylko głęboki kompleks. Myślę,że to może być kompleks przegranego w ostatnich wyborach :cry:
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-29, 22:42   

szrrrek napisał/a:
miroL napisał/a:
A inni biegali z ulotkami i plakatami.


Oni mają swoich piesków, którzy nawet chętnie teraz piszą na forum albo w gazetach - za nich, bo oni sami boją się odezwać.


Panie Puszczewicz (to chyba jednak Pan bo po ostatnim moim poście nie zaprzeczył Pan) - Powyższe wyliczenia pozostawię bez komentarza bo chyba sam Pan nie wierzy w to co tam napisał. Martwi mnie jedno - dlaczego nazywa Pan "pieskami" ludzi, którzy chcąc zarobić kilka złotych roznosząc ulotki ??? Opamiętaj się człowieku !!!
Ostatnio zmieniony przez miroL 2011-11-29, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-30, 09:03   

fish napisał/a:
Widzę,że prawie w każdym temacie nijaki "szrrrk" wypisuje pełno swych "złotych myśli" na temat burmistrza i starosty. To już nie jest krytyka tylko głęboki kompleks. Myślę,że to może być kompleks przegranego w ostatnich wyborach :cry:


I Ty, i MiRoL mylicie się. Tak jak nie raz pisałem nie jestem członkiem żadnej partii i nie kandydowałem w żadnych wyborach. Prześledźcie moje wpisy.
Jesteście ślepi i nie widzicie układu władzy jaki został stworzony w Brzegu. Piszę o tym dlatego, że KAŻDEJ WŁADZY TRZEBA PATRZEĆ NA RĘCE. Inaczej ludzie, którzy sprawują władzę w NASZYM IMIENIU, zaczynają rozdawać stołki osobom niekoniecznie kompetentnym, sprzedawać nasz wspólny brzeski majątek, nie myślą o przyszłości, tylko o swoich pięciu minutach. Takiej władzy ja i z pewnością wielu innych nie chce. Przypuszczam, że gdyby inni dorwali się do władzy będzie podobnie, ale przynajmniej na początku trochę balilby się opinii ludzi. Dzisiaj ani Huczyński, ani Stefański, ani wielu innych kolesiów nikogo się nie boją, albo przestali się bać. Taka władza musi doprowadzić do nieszczęścia - albo ich własnego, albo wielu osób w mieście.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-30, 09:06   

miroL napisał/a:
Powyższe wyliczenia pozostawię bez komentarza bo chyba sam Pan nie wierzy w to co tam napisał.


Uświadom mnie, co w tym skromnym wyliczeniu jest nieprawdą?
Poza tym, zanim cokolwiek napiszesz, poczytaj forum.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, oswiadczenie, powiatowego, prawa, sprawiedliwosci, zarzadu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu