Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
nowe Centrum Terapeutyczno - Rehabilitacyjne
Autor Wiadomość
Robcio 


Wiek: 59
Dołączył: 09 Lut 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-09, 13:01   Re: ,

paulina86 napisał/a:
Marbo jest jedną z najtańszych firm na polskim rynku dlatego takie nie doskonałości :-)

Odnoszę wrażenie że się nie orientujesz w tym temacie.Mamy wiele pozytywnych opinii ludzi zajmujących się tym sportem zawodowo,wiele szczegółów konstrukcyjnych przemawia za trwałością tych urządzeń.Łatwo rzucić jakąś opinię bez konkretów,a może jesteś z konkurencji!
Na razie mamy 170m kw. ze sprzętem,saunę,solarium stojące,w przygotowaniu gabinety masażu.Wszystkich serdecznie zapraszamy!
0 UP 0 DOWN
 
paulina86 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-09, 13:21   ..

Żadna konkurencja-owszem ćwiczę w innej siłowni. Forum jest po to by dawać tu swoje opinie. Byłam z chłopakiem na tej siłowni i przekonaliśmy się na własnej skórze jaki ten sprzęt jest jak siadł na ławke do wyciskania na barki to niemal ławka poleciała z nim do przodu, brama cała lata do tego co to jet 170m2 siłownia powinna być przestronna bynajmniej tak jak salus ma z 300m2 czy cryspak 500m2 to sa silownie z prawdziwego zdarzenia porównując tą pseudo siłownie. do tego te smieszne worki które sa zrobione na słupach stropowych-co to wogóle jest? jak narazie najlepszą siłownią w brzegu jest CRYS-PAK tam dla każdego coś się znajdzie...pozdrawiam i zachecam do przekonania się na własnej skórze jak to jest w Hadesie.Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Kemet 


Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lut 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-09, 13:59   

A mi się podoba, że nie jest to wielki moloch. Osobiście wolę bardziej klimatyczne miejsca niż "fabryki". Co do sprzętu to dla mnie najważniejsze są atesty i bezpieczeństwo a nie cena urządzenia. Fakt jest trochę mało sprzętu dla kobiet, ale Hades istnieje od tygodnia, więc trzeba być wyrozumiałym :) . Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Robcio 


Wiek: 59
Dołączył: 09 Lut 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-09, 18:11   

Droga Paulino te śmieszne worki na słupach służą ćwiczącym sztuki walki,więc trochę wyobraźni.Również nie wszystkie urządzenia służą do tego samego,dlatego jest ich dużo.A 500m to pół hektara więc grubo przesadziłaś.Myślę że w Brzegu każdy znajdzie coś dla siebie i ma prawo korzystać z czego chce.Nikogo nie wybrzydzamy ale zapraszamy do siebie,razem stworzymy fajny klimat,bo robimy to dla Was. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
paulina86 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-09, 19:36   ,

Śmiech na sali z tymi workami dla ćwiczących sztuki walki...ale cóż fajnie walić w ściane nogą czy pięścią...500m2 ma siłownia Crys-Pak a Salus około 300m2 powierzchni użytkowej do ćwiczeń...oczywiście że każdy znajdzie coś dla siebie...pozdr
0 UP 0 DOWN
 
Martuś 


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-25, 20:06   Siłownia Hades

Witam nie dawno dowiedziałam się o nowej siłowni Hades mam zamiar się właśnie tam wybrać i mam nadzieję że będzie tam lepiej niż w crys-paks ,nie powiem sprzęt jest tam niezły ale atmosfera jakaś nie taka patrzą się na Ciebie wszyscy jak nie wiem na kogo,trener nie sympatyczny,no i ceny straszne. Mam nadzieję że w Hadesie będzie całkiem inaczej i że się nie zrażę do tej siłowni. Pozdrawiam :D
0 UP 0 DOWN
 
bartecki1 



Wiek: 51
Dołączył: 28 Maj 2011

UP 17 / UP 17



Wysłany: 2012-03-25, 21:06   Re: ,

paulina86 napisał/a:
Śmiech na sali z tymi workami dla ćwiczących sztuki walki...ale cóż fajnie walić w ściane nogą czy pięścią...500m2 ma siłownia Crys-Pak a Salus około 300m2 powierzchni użytkowej do ćwiczeń...oczywiście że każdy znajdzie coś dla siebie...pozdr


a mi sie cos wydaje paulina, ze masz swoj maly interesik w swoim w sumie zacieklym krytykowaniu. Silownia to silownia, jeden bedzie sie dobrze czul w piwnicy z 1 sztanga i 2 hantlami inny w 500 metrowym krispaku. Ktos inny jeszcze pojdzie tam, gdzie najtaniej wiec opcji jest duzo.
Osobiscie polecam salusa ze wzgledu na sentyment do miejsca i bucowatosc ownera krispaku.
Kiedys moze zagladne do nowej silki i zdam relacje :)
0 UP 0 DOWN
 
Martuś 


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Mar 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-28, 17:10   

Byłam dziś w nowej siłowni Hades bardzo fajna siłownia i fajna atmosferka :) Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MMMmmm 


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-08, 14:00   Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

UWAGA UWAGA !!
10.06.2012r. odbędą się Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w siłowni Hades (ul. Towarowa 10). Ważenie zawodników od godziny 14. Start godzina 16. Więcej informacji na stronie www.ctr.org.pl


Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
papec93 



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2011

UP 9 / UP 12


Skąd: Poland

Wysłany: 2012-06-26, 14:13   

Jak tam chłopaki opinia o tej siłowni, bo za nie dlugo chce się przenieść z domowej siłowni na jakąś miejską i nie wiem jaką wybrać. Ważna dla mnie jest też cena, jestem młody i nie stać mnie na drogą siłownie..
Dawajcie jakieś opinie. Da się tam dobrze poćwiczyć ? jak atmosfera ?
0 UP 0 DOWN
 
MMMmmm 


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-07-05, 12:08   

Uwaga, Uwaga !!!

Już 11 sierpnia o godzinie 18 w klubie "Epoka" w Oławie odbędzie się gala MMA.

Cena biletu 30 zł. Bilety można nabyć w Centrum Terapeutyczno Rehabilitacyjnym Hades i w Panoramie Brzeskiej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.
0 UP 0 DOWN
 
Edgar Essen 


Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-07-08, 17:24   

papec93 napisał/a:
Jak tam chłopaki opinia o tej siłowni, bo za nie dlugo chce się przenieść z domowej siłowni na jakąś miejską i nie wiem jaką wybrać. Ważna dla mnie jest też cena, jestem młody i nie stać mnie na drogą siłownie..
Dawajcie jakieś opinie. Da się tam dobrze poćwiczyć ? jak atmosfera ?


jeżeli chodzisz rano, jest mało osób i spokojnie się ćwiczy.
Po południu zawsze kogoś spotkasz. Zacząłem dopiero chodzisz po wielkiej przerwie i spotkałem wiele osób z dawnego Salusa ;)

bieżnia za free, rowerki do aerobów również za free.

Czasami ktoś ćwiczy na macie, więc możesz BJJ poćwiczyć / zapytać o sparing, etc.

Zachęcam i polecam :)

Kod:
http://ctr.org.pl/
- tutaj cennik
0 UP 0 DOWN
 
Raynor 



Wiek: 42
Dołączył: 12 Cze 2012

UP 259 / UP 135



Wysłany: 2012-07-08, 18:45   Re: ,

paulina86 napisał/a:
Śmiech na sali z tymi workami dla ćwiczących sztuki walki...ale cóż fajnie walić w ściane nogą czy pięścią...500m2 ma siłownia Crys-Pak a Salus około 300m2 powierzchni użytkowej do ćwiczeń...oczywiście że każdy znajdzie coś dla siebie...pozdr


Nie rozumiem po co się wypowiadasz w temacie, który Ciebie przerasta? Tak, w sztukach walki wali się pięścią i / lub nogą w worki, tarcze, gruszki, itp. sprawy. Kpisz z tego dowodząc jak mało wiesz na ten temat...

Jeszcze istnieje coś takiego jak zabezpieczenie słupów, kolumn, innych elementów konstrukcji pomieszczenia dla tych co się poruszają ćwicząc. Jeśli tak jest, to chwała za bezpieczeństwo dla tych ćwiczących.
Ostatnio zmieniony przez Raynor 2012-07-08, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MMMmmm 


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-07-13, 15:45   

Uwaga Uwaga !!!!

Bilety na galę MMA już w sprzedaży.

Ceny biletów w przedsprzedaży 30 zł w dniu gali 35 zł. Nabyć je możecie przez FB, w Panoramie Brzeskiej, telefonicznie bądź w kiosku ruchu na brzeskiej stacji PKP i w Centrum Terapeutyczno - Rehabilitacyjnym Hades ul. Towarowa 10.

Poniżej link do fanpagu gali:

http://www.facebook.com/p...358424317560545
0 UP 0 DOWN
 
MMMmmm 


Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-09-03, 14:27   

Uwaga, Uwaga !!!!!

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, postanowiliśmy ogłosić promocję.

Promocja ma na celu rozpromowanie naszej kuźni mięśni w cyberprzestrzeni, a i Wasi znajomi zobaczą, że jesteście aktywni nie tylko w internecie, ale też, że dbacie o swoje samopoczucie i wygląd.

Gdy zbierzemy 500 "lubię to" na naszym fanpagu zostanie ogłoszone hasło, dzięki któremu przy kupnie nowego jakiegokolwiek karnetu otrzymacie rabat 20%. Promocja będzie aktywna przez półtora miesiąca od momentu otrzymania 500 "lubię to" :) .

Także ŁAPKI W GÓRĘ i czekajcie na hasło promocyjne =)

Do zobaczenia na siłowni ;)

Link do fanpagu na FB: http://www.facebook.com/p...114851775315676
Ostatnio zmieniony przez MMMmmm 2012-09-03, 14:54, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: centrum, nowe, rehabilitacyjne, terapeutyczno


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu