Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Tymcio
2012-04-13, 17:46
[13.04.2012] Maleo Conga Show- Club Ibiza Brzeg Konkurs!
Autor Wiadomość
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2012-04-09, 12:44   [13.04.2012] Maleo Conga Show- CLUB IBIZA BRZEG

Zapraszam juz 13 kwietnia na mega impreze.

BRAZYLIJSKI POWIEW WIATRU !!!
ANIMACJA IMPREZ W GORĄCYM STYLU !!!!
5 BĘBNÓW AFRYKAŃSKICH ,
GORĄCE TANCERKI , SAX
NA ŻYWO "LIVE ACT"


Maleo Conga pochodzi z Legnicy. Muzyka i rytm towarzyszy mu już od lat dziecięcych. Zaczynał od podwórkowego grania na garnkach i kotłach. Pewien wyjazd nad polskie morze ukierunkował go na konkretny nurt insrumentalny - bębny afrykańskie. Tam też poznał ludzi, którzy nauczyli go technik grania. Po długiej pracy nad muzyką szczyci się wieloma wygronymi konkursami, a do najważniejszych należy "DRUMM BATTLE 2006", gdzie został laureatem 1 nagrody.

Z biegiem lat i po wielu wyjazdach w trasy z bębnami, odkrył nowe zainteresowania muzyczne - duże i małe imprezy hous'owe i trance'owe. Grał z wieloma didżejami tworząc niesamowitą atmosferę imprez ukrywanych pod nazwą "IBIZA HOUSE". Ten specyficzny klimat wakacji, ciepła i nieograniczonego luzu stara się przenieść poprzez swoją muzykę do innych klubów w głębi kraju.

Ostatnio koncertował na dużych ventach oraz Klubach takich jak:

SAFRI DUO – Michael Pazberg Dania w klubie "Imperium" Bolesławiec 14.10.2006
Klub "Platinium" Warszawa, Klub "Enklawa" co 2 miesiąc
Klub "Senso" Wrocław i Mielno
Dj Miqro (Producent grywa na Festiwalu Sanrise) & Maleo Conga
Klub "Studio" Zielona Góra "Komodo" Dj Alex Red "Hity na czasie" Zielona Góra 2009r. – info w dziale Linki
"Festiwal 139" w Śmignie koło Tarnowa (Dj Dervish Warszawa, Dj Artento Divini, Dj Ernesto us Bastian 2.06.2010

Ten znakomity artysta (instrumentalista) poprzez oryginalny styl, komunikatywność i wysokie umiejętności techniczne doskonale porusza się w temacie house latino vocal, deep oraz tech-house.

"Kiedy gram i widzę że ludzie świetnie się bawią, tańczą, jeżą mi się włosy z wrażenia, w tedy wiem że całkowite oddanie się mojej pasji nie uszło na marne."

Maleo Conga jest profesjonalistą w tym, co robi i spoczywanie na laurach nie przechodzi mu nawet przez myśl.

Nadal grywa i tworzy niesamowite brzmienia w projekcie "Rhythm & Passion", gdzie wraz z producentem muzycznym Johnny'm Bravo oraz saksofonistą Tomaszem Mieczykowskim (Mieczyk) oddaje to, co najlepsze w latynowskich numerach house, vocal itp


http://www.maleoconga.com/

maleoo.jpg
Plik ściągnięto 108 raz(y) 241,13 KB

Ostatnio zmieniony przez Ibiza... 2012-04-09, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-04-12, 10:41   [13.04.2012] Maleo Conga Show- CLUB IBIZA BRZEG

Odwiedź koniecznie i zobacz jak gorąca może być impreza w Twoim klubie !!!!!! Świetna muzyka w połączeniu z "Maleo Conga Show" sprawi, iż lansujący się klubowicze poddadzą się wirowi tańca jak "Rosyjska Ruletka" w grze o fascynację i pożądanie. Dj'i miksując kawałki na topie, od czasu do czasu wraz z "Maleo Conga" wprowadzą klubowiczów w stan "totalnej euforii" pełnego luzu.

Grzeczne dziewczynki chodzą spać nocą, a niegrzeczne do rana czują ten klimat ....

"Kiedy gram i widzę że ludzie świetnie się bawią, tańczą, jeżą mi się włosy z wrażenia, w tedy wiem że całkowite oddanie się mojej pasji nie uszło na marne."

Maleo Conga pochodzi z Legnicy. Muzyka i rytm towarzyszy mu już od lat dziecięcych. Zaczynał od podwórkowego grania na garnkach i kotłach. Pewien wyjazd nad polskie morze ukierunkował go na konkretny nurt insrumentalny - bębny afrykańskie. Tam też poznał ludzi, którzy nauczyli go technik grania. Po długiej pracy nad muzyką szczyci się wieloma wygronymi konkursami, a do najważniejszych należy "DRUMM BATTLE 2006", gdzie został laureatem 1 nagrody.

Z biegiem lat i po wielu wyjazdach w trasy z bębnami, odkrył nowe zainteresowania muzyczne - duże i małe imprezy hous'owe i trance'owe. Grał z wieloma didżejami tworząc niesamowitą atmosferę imprez ukrywanych pod nazwą "IBIZA HOUSE". Ten specyficzny klimat wakacji, ciepła i nieograniczonego luzu stara się przenieść poprzez swoją muzykę do innych klubów w głębi kraju.

Ostatnio koncertował na dużych ventach oraz Klubach takich jak:

SAFRI DUO – Michael Pazberg Dania w klubie "Imperium" Bolesławiec 14.10.2006
Klub "Platinium" Warszawa, Klub "Enklawa" co 2 miesiąc
Klub "Senso" Wrocław i Mielno
Dj Miqro (Producent grywa na Festiwalu Sanrise) & Maleo Conga
Klub "Studio" Zielona Góra "Komodo" Dj Alex Red "Hity na czasie" Zielona Góra 2009r. – info w dziale Linki
"Festiwal 139" w Śmignie koło Tarnowa (Dj Dervish Warszawa, Dj Artento Divini, Dj Ernesto us Bastian 2.06.2010

Ten znakomity artysta (instrumentalista) poprzez oryginalny styl, komunikatywność i wysokie umiejętności techniczne doskonale porusza się w temacie house latino vocal, deep oraz tech-house.

"Kiedy gram i widzę że ludzie świetnie się bawią, tańczą, jeżą mi się włosy z wrażenia, w tedy wiem że całkowite oddanie się mojej pasji nie uszło na marne."

Maleo Conga jest profesjonalistą w tym, co robi i spoczywanie na laurach nie przechodzi mu nawet przez myśl.

Nadal grywa i tworzy niesamowite brzmienia w projekcie "Rhythm & Passion", gdzie wraz z producentem muzycznym Johnny'm Bravo oraz saksofonistą Tomaszem Mieczykowskim (Mieczyk) oddaje to, co najlepsze w latynowskich numerach house, vocal itp.

462450_419334084747165_185835768096999_1785418_936003947_o.jpg
Plik ściągnięto 66 raz(y) 376,72 KB

0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2012-04-13, 10:41   [13.04.2012] Maleo Conga Show- Club Ibiza Brzeg Konkurs!

Już dziś wielkie show Maleo Conga!!!!

UWAGA KONKURS - KLIKNIJ LUBIĘ TO NA FACEBOOK.PL I WYGRAJ!!!

Macie dość tych wszystkich konkursów gdzie trzeba udostępniać, zapraszać i pisać te bezsensowne hasła?

Mamy na to radę! Aby wygrać wystarczy:
1. Polubić ten post
... 2. Dodać się do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/378193448888185/

TO WSZYSTKO - porównany obie listy i spośród tej wspólnej listy w piątek o godz. 19:30 wylosujemy jednego szczęśliwca który otrzyma od nas:

6 wejściówek, lożę, szampana na przywitanie gości...

Do tego wszystkiego: uśmiech naszych pracowników!

Więc jeszcze raz: klikacie Lubię to! i dodajecie się do wydarzenia - TO WSZYSTKO!
A komentarze pozostawiamy Wam do tego do czego stworzony został ten portal - czyli? No właśnie, to należy tylko do Was!

My proponujemy temat: Grzeczne dziewczynki chodzą spać nocą, a niegrzeczne do rana czują ten klimat .... :)



ps. Prosze modernatora o nie kasowanie i nie zamykanie mojego tematu! Ponieważ może się zdarzyć tak ,iż ktoś z forumowiczów może mieć np pytanie odnośnie tej imprezy lub dodanie jakiegoś sensownego komentarza!!!! Więc prosze skończyć tę chorą zabawe i zachowywać się jak na modernatora przystało! Pozdrawiam

maleoo.jpg
Plik ściągnięto 79 raz(y) 241,13 KB

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 13.04.2012, brzeg, club, conga, ibiza, konkurs, maleo, show


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu