Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
puszczewicz na dyrektora BCM
Autor Wiadomość
liberatorka 



Wiek: 34
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-10, 10:12   puszczewicz na dyrektora BCM

Warto szczególną uwagę zwrócić na wzrost zadłużenia Brzeskiego Centrum Medycznego w stosunku do lat ubiegłych oraz strukturę zatrudnienia. Straty generowane przez BCM w wielu dziedzinach są około dwukrotnie większe niż w 2010r. Przychody BCM maleją, a proponuje się z tych przyszłych przychodów pokryć obecne zadłużenie. Rentowność majątku w 2011r. spadła o 15,66%, rentowność funduszu własnego o 20,89%, zyskowność netto o 9,16%.

Na około 240 etatów przeliczeniowych personelu średniego jest tylko 180 pielęgniarek i położnych. Jaką funkcję pełni pozostały personel średni? Czy bezpośrednio obsługuje chorych? Ilość etatów przeliczeniowych lekarzy wynosi około 50, natomiast ilość osób zatrudnionych w administracji i jako personel obsługi aż ponad 80.

http://puszczewicz.platforma.org/
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-10, 10:45   

Chodzą słuchy, że Grochowski sam chce odejść ze szpitala. Ale to tylko plotki.
0 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 34
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-10, 11:15   

a nie ma ploteczki
jak dalej potoczy sie kariera tego "syndyka" ?
0 UP 0 DOWN
 
fanorama 


Wiek: 44
Dołączył: 05 Kwi 2012

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2012-05-10, 11:43   

... z całym szacunkiem, ale co ma zadłużenie szpitala do wyboru dyrektora ? Puszczewicz to najmniej odpowiedzialna osoba na to stanowisko. z jednym się zgodzę, w administracji powinno zdecydowanie mniej ludzi pracować.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-10, 11:56   

Puszczewicz jest jak najbardziej odpowiedni - może w końcu ktoś zacznie chorych na spacerniak wyprowadzać :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2012-05-10, 11:59   

kurcze, dopiero teraz doczytałem że na dyrektora... na początku preczytałem, że na "dyktatora"

Z Kim Puś Ilem szybko skończylibyśmy ze standardem opieki zdrowotnej jak w Koreii Północnej, za to jakiby był porządek i zamordyzm! Poranne apele, defilady pacjentów w piżamach, personelu w kitlach! Niemal jak w więzieniu!
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-10, 12:21   

Trifonas napisał/a:
kurcze, dopiero teraz doczytałem że na dyrektora... na początku preczytałem, że na "dyktatora"

Z Kim Puś Ilem szybko skończylibyśmy ze standardem opieki zdrowotnej jak w Koreii Północnej, za to jakiby był porządek i zamordyzm! Poranne apele, defilady pacjentów w piżamach, personelu w kitlach! Niemal jak w więzieniu!


Chory z nienawiści człowieku, czy chociaż przeczytałeś sprawozdanie finansowe BCM i opinie FACHOWCÓW? Puszczewicz nigdy nie deklarował, że chciałby zostać dyrektorem BCM, notamiast Ty chciałbyś ukryć niekompetencje obecnego dyrektora za politycznymi opiniami. Odnieś się merytorycznie do DOKUMENTÓW i treści tam zawartych. To jest o wiele ważniejsze dla ludzi, bo niedługo nie bedziesz miał gdzie sie leczyć. Posłuchaj trochę opinii pacjentów, którzy tam sie leczyli.

P.S.
Czy wiesz dlaczego Tatuś już przestał pisać? Ktoś przejmuje po nim schedę?
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-10, 15:44   

Zdolności marketingowe tow. Puszczewicza i jego ekipy wszyscy mogliśmy obserwować choćby w czasie rozwalanie Gospodarstwa Pomocniczego Typu 09 - pamięta tow. Szrek, czy już zapomniał?
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2012-05-10, 15:56   

szrrrek napisał/a:
Chory z nienawiści człowieku,

po co się tak unosić, ja tu z ironią i szyderą, a ty się spinasz jakby ci ktoś szwagra atakował

szrrrek napisał/a:
Czy wiesz dlaczego Tatuś już przestał pisać? Ktoś przejmuje po nim schedę?

może kup sobie lepsze okulary, bo od tego wylewania żółci wzrok ci się chyba popsuł
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-10, 16:06   

Gaderep napisał/a:
Zdolności marketingowe tow. Puszczewicza i jego ekipy wszyscy mogliśmy obserwować choćby w czasie rozwalanie Gospodarstwa Pomocniczego Typu 09 - pamięta tow. Szrek, czy już zapomniał?


Tematu nie znam, może nas oswiecisz. A nazywanie mnie Towarzyszem jest jakimś chorym, śmiesznym wymysłem. Takie insynuacje to jakieś dawne, ubeckie metody? Wiesz coś więcej o takich sposobach działania? Nigdy do ŻADNEJ partii nie należałem. Jeżeli chcesz podyskutowac o przynalezności partyjnej to odezwij się na prive'a.
Ostatnio zmieniony przez szrrrek 2012-05-10, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-10, 17:37   

Tak? Nie znasz tematu? Nie pamiętasz, że zakłady produkcyjne przy zakładach karnych nosiły nazwę G.P. typu "09". Nie wiesz o tym, że brzeski zakład karny zamiast zapewnić pracę skazanym, co prócz funkcji wychowawczej umożliwia też choćby zaspakajanie roszczeń ofiar przestępstw, wolał wyprzedać majątek szwalni? Nie wiesz tego, że dla każdego biznesmena takie przedsiębiorstwo, gdzie pracują "skoszarowani" pracownicy za pół darmo jest kurą znoszącą złote jaja? Nie wiesz tego, że na takich przywięziennych gospodarstwach wyrosła potęga Chin Ludowych a brzeskiemu zakładowi bardziej się "opłacało" wyprzedać majątek Gospodarstwa Pomocniczego? Na prawdę nie wiesz?

___________
Ja nie mam prywatnie nic przeciw Krzyśkowi Puszczewiczowi, szanuję go jako człowieka i nawet mógłbym mu powierzyć wnuka pod opiekę, ale interesu bym mu nie powierzył bo nie myślę, żeby do tego się nadawał.
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2012-05-10, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2012-05-10, 19:36   

Co do tytułu: to jest strzał w dziesiątkę. Myślę że przewodniczący pułkownik Krzysztof Puszczewicz powinien zaproponowań na najbliższej sesji swoją kandydaturę na dyrektora BCM. Doświadczenie menadżerskie po kierowaniu Zakładem Karnym i Urzędem posiada, czas (na emeryturze resortowej) i chęci pewnie też.
Myślę, że rok dałby pojęcie jak sprawdziłyby się na stanowisku kierowniczym w dużej jednostce.

Może moderator wydzieliłby do osobnego tematu wypowiedź Gaderep, dotyczące zakładu produkcyjnego G.P. typu "09. Pamiętam tylko jak zakład zmieniał się w blok z celami. Szczegóły tej historii mogą być pewnie ciekawe :)
Ostatnio zmieniony przez alterego 2012-05-10, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-10, 22:05   

Gaderep napisał/a:
Tak? Nie znasz tematu? Nie pamiętasz, że zakłady produkcyjne przy zakładach karnych nosiły nazwę G.P. typu "09".

A skąd mogę o tym wiedzieć? Chyba coś sie Tobie pokręciło, albo znasz mnie lepiej ode mnie samego.
A sam temat możesz jak najbardziej rozwinąć, może być ciekawy. Zapraszam.
0 UP 0 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2012-05-10, 22:49   

Szrrrek nie biadol nad wynikami szpitala brzeskiego lecz wskaż ile to szpitali w Polsce nie wykazuje strat? Zapytaj swego kochanego rządu i "super" ministra zdrowia - co z prawdziwa reformą ? Ostatnio nawet jego zastępca (z PSL) oświadczył,że procedury są za nisko wycenione. Mozę więc faktycznie zrobić dyrektorem "cudotwórcę" pana radnego Puszczewicza,może mu Prezydent pomoże (podobno go popierał) :lol:
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-11, 09:33   

fish napisał/a:
Zapytaj swego kochanego rządu i "super" ministra zdrowia - co z prawdziwa reformą ?


Ooo! Odezwała się "rybka", która nie umie doliczyć się, ile kawałków płotu leży w Agromecie. Sprawdziłaś czy jest tam 41 przęseł?

Co do ogólnej reformy zdrowia to jak najbardziej masz rację. Jej po prostu nie ma. Natomiast znam co najmniej kilka szpitali w promieniu 50 km, które pomimo trudnej sytuacji doskonale sobie radzą. Pojedź chociażby do Oławy i porównaj. Tam nie ma przypadków sepsy, tam kobiety chętnie przyjeżdżają rodzić a chorzy leczyć się. Tam nie ma afery z solarami. Szpital nie jest zadłużony i jeszcze na działanosci zarabia. Sprawdź dokumenty.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bcm, dyrektora, na, puszczewicz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu