Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowa z Justyną Daniel..
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-09-06, 01:00   Rozmowa z Justyną Daniel..

P L K K

Poniżej przestawiam moją rozmowę z Justyną "Jupą" Daniel, zawodniczką Cukierków Odry Brzeg:

Jedna z nielicznych wychowanek brzeskiego zespołu, która ma obecnie największe szanse, by występować w meczach ligowych w składzie Cukierków Odry Brzeg. Pochodzi z Prudnika w woj. opolskim, kilka lat temu trafiła do Brzegu pod oko trenera Mariusza Andruchowicza.

Była jedną z najlepszych kadetek, potem juniorek w Odrze. Dalszą karierę i naukę kontynuowała w Szkole Mistrzostwa Sportowego, początkowo w Warszawie, następnie w Łomiankach. Po maturze wróciła do macierzystego klubu – Cukierków Odry Brzeg. Justyna Daniel (20 lat, 178 cm), bo o niej mowa, wciąż rozwija się koszykarsko. Trafiła do młodzieżowej reprezentacji Polski i spędza coraz więcej minut na boiskach ekstraklasy. Poniżej przedstawiamy krótką rozmowę z popularną w Brzegu „Jupą”.



Jak oceniasz występ kadry młodzieżowej w Sopronie?


- Starałyśmy się ze wszystkich sił, jednak niestety nie dałyśmy rady sprostać większości drużyn. Zdarzały się mecze, w których wynik został przesądzany w ostatnich minutach i takich meczy żal. Zabrakło nam pewności siebie i chyba jednak doświadczenia.


Spadek do dywizji B musi jednak boleć?


- Wiadomo, że każda porażka boli, ale i uczy, dlatego też trzeba wyciągać wnioski na przyszłość.


Większość z Was zagrała poniżej oczekiwań, a najlepsza zawodniczką naszej drużyny była Magdalen Leciejewska.


- "Lecia" była liderką drużyny. Na pewno wpływ na to miał poprzedni sezon, w którym Magda występowała na parkietach ekstraklasy, ogrywając się i nabierając doświadczenia, co zaowocowało na Mistrzostwach w Sopronie.


Wbrew wcześniejszym informacjom o Twoim wyjeździe za granicę, pozostałaś jednak w Brzegu?


- Zdecydowałam, że zostanę w Brzegu. Cieszę się, że będę reprezentowała barwy Cukierków, jednak mam nadzieję, że otrzymam więcej szans na grę w meczach i będę pomocna drużynie.


Jesteście po obozie sportowym, przed Wami szereg gier kontrolnych. W jakiej formie jest drużyna?


- Rozegrałyśmy dwa sparingi z zespołem z Lipska i wydaje mi się, że zagrałyśmy dobrze. Nad błędami, które wciąż popełniamy będziemy pilnie pracować na treningach by ich unikać w kolejnych meczach.


Waszą siłą w sezonie powinno być zgranie, wiele dziewczyn pozostało w zespole. Wzmocnieniem będą na pewno Anna Marczewska i Izabela Bogdan?


- Uważam, że nowe zawodniczki w drużynie z pewnością pomogą w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Wydaje mi się, że swoim doświadczeniem boiskowym będą decydowały o wynikach meczów.


Tuż na początku okresu treningowego otrzymałaś od trenera kilkanaście dni wolnego po Mistrzostwach Europy. Jak wykorzystałaś ten wolny czas?


- Cieszę się, że otrzymałam ten wolny czas. Bardzo tego potrzebowałam. Starałam się go w pełni wykorzystać. Spędziłam dużo chwil w rodzinnym gronie, spotkałam się z najbliższymi, a przy okazji odpoczęłam i znalazłam czas na wytchnienie.


Jaki cel stawiasz sobie w nadchodzącym sezonie?


- Jak każda młoda zawodniczka chciałabym spędzać jak najwięcej minut na parkiecie i pokazać się z jak najlepszej strony.


Dziękuję za rozmowę życząc jednocześnie powodzenia.


Dziękuję.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: daniel, justyna, rozmowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu