Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Urzędniczki ok :)
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-18, 21:26   Urzędniczki ok :)

Serdecznie dziękuję paniom z Biura Podatków i Opłat Urzędu Miasta za natychmiastowe i bezinteresowne wydanie zaświadczenia, na wydanie którego pracodawca przewidział okres 7-miu dni.

Wydarzenie miało miejsce dziś, tj. 18-go sierpnia 2006, pomiędzy godz. 7.30 a 8.00.

Serdeczne ukłony

JH vel Franco Zarrazzo

PS
To tak żeby nie było że tylko krytykuję urzędników - dziś naprawdę śpieszyłem się i wyżej opisane zaświadczenie było mi potrzebne na zasadzie "na wczoraj".

Jeszcze raz ciepły uśmiech dla tych pań. O taki --- > :) ))))))))))))))))))))))
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-18, 21:36   

To może zrobić konkurs na najbardziej petent-friendly urzędnik :)

Trzy najlepsze osoby wybrane przez petentów otrzymaly by dodatkową premię od Burmistrza.

To by zmotywowało do przyjmowania z uśmiechem petentów, a i oni odwalemniali by tym samym. Skutek -> wzajemna życzliwośc i więcej takich postów.

P.S.Jak na razie na stronie www.brzeg.pl jest baner "Gmina przyjazna środowisku" może z czasem pojawiło by się "Urząd przyjazny petentowi" :D
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-18, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-18, 21:53   

Myślałem o tym jeszcze na wiosnę, ale niekoniecznie w oparciu o premię od pracodawcy - jest to część pewnego, zakrojonego na szeroką /chyba za szeroką/ skalę projektu, który teraz już chyba na dobre ugrzązł... Do końca września w zasadzie jestem ujajony, a potem tez niewesoło z czasem. Ale przy weekendzie postaram się coś skrobnąć.
BTW - w środę w Skarbowym panie w Kancelarii tez były bardzo mile i uprzejme - może po prostu w okresie wakacji jest mniejsze natężenie petentów i nie dają się oni tak we znaki, jak w sezonie ?

Dodam też, że zostałem ponformowany w kancelarii US, ze Urząd pracuje też w soboty - jutro sprawdzę to osobiście :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-18, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-21, 18:38   ach te urzędniczki

Chwalenie urzędniczek lub też generalnie urzędników, mówiąc delikatnie śmierdzi mi jakąś podpuchą, albo to zalążki rewolucji w wyrażaniu opini forumowiczów..
Nie mam nic przeciwko pochwałom, w końcu urzędnik też człowiek, tylko jak to zwykle bywa występujący pod "maską" swego (i tu znów " ") "uniformu", co też na dzień dobry, jest plusem lub minusem (w zależności od pełnionej funkcji społecznej)...
NIEMNIEJ jednak..Drodzy forumowicze, należy pamiętać, że dla zdrowia psychicznęgo nie należy praktykować na dużą skale chwalenia urzędników i im podobmnym uniformowcom.. gdyż jak nam będzie źle, to na kogo będziemy narzekać !!
Apeluje !! - Nie więcej pochwał jak jedna na:

a) tydzień
b) miesiąc
c) kwartał
d) rok ?

:-P Głosujcie (i opamiętajcie sie )
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-21, 20:02   

Trafiłeś jak kulą w płot :) . To chyba jedyny mój post jednoznacznie głoszący pochwałę urzędników. Zanim coś powiesz, poczytaj i sam sie opamiętaj - wszak nie darmo mam opinię oszołoma :) :P .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-21, 21:01   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Trafiłeś jak kulą w płot . To chyba jedyny mój post jednoznacznie głoszący pochwałę urzędników. Zanim coś powiesz, poczytaj i sam sie opamiętaj - wszak nie darmo mam opinię oszołoma
.


1) Kurcze szkoda mi troche tego płotu, taki ładny był, a kule mogłem na urzędnika zostawic :)
2) Skoro masz opinie oszołoma, to ja pozwole sobie na taką Ciebie anazlię:

OSZOŁOM = O SZOŁ OM = O Show Om... czyli jestes jednostka rezystancji co to potrafi zabawić i dać niezłe widowisko

Jam pod wrażeniem ! :wink: :-P
Ostatnio zmieniony przez Cyborg 2006-09-21, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ok, urzedniczki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu