Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Geometria koł
Autor Wiadomość
czera1 


Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2010

UP 4 / UP 7


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2012-01-12, 18:13   Geometria koł

Witam, jak w temacie.gdzie tanio i dobrze ustawią zbieżność kół w vw passat B3.Podajcie też cene.
0 UP 0 DOWN
 
owip2001 
śniegu niema,a bałwanów pełno



Wiek: 45
Dołączył: 21 Cze 2006

UP 51 / UP 18


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-12, 18:21   

AUTO GEO-TEST
Janusz Siwiecki
Michałowice 2
49-314 Piszarzowice
tel. dom. (077) 411 90 08
tel. kom. 0 503 848 650
1 UP 0 DOWN
 
tomik 



Wiek: 42
Dołączył: 16 Sie 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2012-11-25, 20:07   

Gdzie najlepiej pojechać na geometrię auta i jaka cena ? Tylko chodzi "na już " AUTO GEO-TEST odpada bo kolejka niestety. Mitsubishi Galant VI
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-11-25, 20:14   

Na Starobrzeskiej (wjazd drogą od Janczarskiego). Kiedyś robił na Piastowskiej (stare garaże karetek). Nie robi komputerowo, lecz na odważniki. Najważniejsze, daje gwarancję.
0 UP 0 DOWN
 
negroz 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 14 / UP 18



Wysłany: 2012-11-29, 09:01   

Nie polecam Pana mi Michałowicach (który robi też klimę). Co prawda nie zrobił usługi, ale był strasznie chamski i arogancki.
Po spieprzonej robocie na Shellu, gdzie ustawiali mi 4 razy geometrię kół ponieważ za każdym razem przyjeżdżałem z reklamacją. Auto raz uciekało w prawo raz w lewo. Stwierdzili, że inaczej się nie da ponieważ przy ustawianiu jest duża tolerancja. Kolejny raz było mówione, że opony, gdy powiedziałem, że opony są nówki, dopiero co założone, szukano wytłumaczenia, że auto musiało być stłuczone i dlatego ściąga. Wydaje mi się, że wychowani są na maluchach i polonezach. Pracownik stacji pytał drugiego co ma robić, chodzą doradzają się innych czym kręcić itp. Po skończonej robocie zapomnieli stoperów wyciągnąć spod kół, po czym gdy wyjeżdżałem mówił 'więcej gazu'. Aż sam się domyśliłem, że coś blokuje mi koła. Po prostu znajomość ich woła o pomstę do nieba. Kierownik tego całego dziadostwa powienien zwolić stanowisko, bo to że pracował kiedyś w polmozbycie nie robi z niego fachowca. Obsługa klienta masakryczna 'idź pan se gdzie indziej zrób i nie zawracaj mi głowy' na prośbę o zwrot pieniędzy kazał 'dać spokój'. Prośba o wydruk graficzny przedstawiajacy ustawienie geometrii z kątami zakończona niepowidzeniem 'nie mamy sprawnej drukarki, a po co to panu, ustawili to ustawili jest dobrze'. Po przedstawionej sytuacji Panu w Michalicach Pan stał się niegrzeczny jakby celowo chciał mnie się pozbyć. Mówiąc, że jak ma ustawić kierownice, aby prosto była w czasie jazdy na wsprost - musze dopłacić bo dużo zabawy będzie. Do jasnej ciasnej, przecież to nie Ursus! Wiadome że trzeba ustawić tak gemetrię, aby kierownica była poprawie ustawiona. Czyżmy za duże progi na jego nogi? (Audi A6 C6 2006) Nieznajomość tematu? Nie mam pojęcia, ale obsługa w Michalicach i arogancja jak i prostactwo rzutuje źle na jego usługi. 'Przyjedża Pan w poniedziałek zostawi Pan samochód i zobaczymy...' Zobaczymy co? Czy damy rade zrobić geometrię, bo dotychczas robiliśmy w furmankach? Lepiej dopłacić i jechać do Wrocławia czy Opola gdzie jest większy ruch a co za tym idzie lepsza znajomość i fachowa obsługa. Bo to oni są dla klienta a nie on dla nich.
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2012-11-29, 09:27   

Yasiu myślał o GEO SERWIS Wojtka Ruchlewicza. Wojtek wprawdzie robi "na piechotę" ale ma o tym pojęcie. Po wykonaniu roboty zawsze macie jazdę próbną i ew poprawki w cenie. Robię tam różne samochody od .......... zawsze. Jakoś nigdy nie miałem problemów później z samochodami. Można polecać.

a i tel 507 87 43 54
1 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2012-11-29, 19:29   

windbag napisał/a:
Yasiu myślał o GEO SERWIS Wojtka Ruchlewicza. Wojtek wprawdzie robi "na piechotę" ale ma o tym pojęcie. Po wykonaniu roboty zawsze macie jazdę próbną i ew poprawki w cenie. Robię tam różne samochody od .......... zawsze. Jakoś nigdy nie miałem problemów później z samochodami. Można polecać.

a i tel 507 87 43 54


Sprzęt to jedyne 10% a wykonujący to zaledwie 90%.
Wybór wykonującego geometrię w autkach jest praktycznie ograniczony do wymienionego - porządnie wykonującego.
Reszta?
Reszta jest milczeniem...
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2012-11-29, 20:49   

Wiem Stary Stachu, robię u Wojteka z ....15 lat?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: geometria, kol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu