Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
sos czosnkowy , gdzie..
Autor Wiadomość
gizy 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 14 / UP 2



  Wysłany: 2013-01-31, 18:04   sos czosnkowy , gdzie..

Orientujecie się czy w którejś z pizzerii można kupić sam sos czosnkowy? Bylem w Napoli i niestety ale nie sprzedają osobno :(
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-31, 18:06   

Kup sobie śmietanę, majonez, czosnek, pieprz i sól, taniej wyjdzie. I szybciej. I zdecydowanie smaczniej. :mrgreen:
2 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-01-31, 18:11   

gizy

Zrobienie sosu czosnkowego to 10 minut roboty a składniki kupisz w pierwszym lepszym sklepie :) . Tak jak napisała Yvvone wyjdzie smaczniej i taniej.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-31, 18:38   

plus oregano i bazylia :-) polecam !
0 UP 0 DOWN
 
gizy 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 14 / UP 2



Wysłany: 2013-01-31, 19:03   

dzięki za przepisy , ale jak bym chciał zrobić sos to bym zaczerpnął wiedzę z tematów juz istniejących na forum.. a tak pytam się czy ktos może się orientuje która pizzeria sprzedaje sos, sam sos... Czasami bywa tak ze poprostu jestem wykończony a mam ochote na cos z sosem czosnkowym ktorego mi sie nie chce robic! i Tak wlasnie jest dzisiaj.. więc jesli ktos cos wie na ten temat serdeczne dzieki za info .. ps zjadlem bez sosu z ketchupem ;( ale moze jutro bedzie z sosem ;P
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-31, 19:09   

gizy, ja Cię nie rozumiem, nie ogarniam, dziwna ta męska logika. :shock: W każdym razie więcej czasu i sił stracisz na szukanie sosu po pizzeriach skoro jesteś taki zmęczony, niż gdy zrobisz go samemu (polecam zrobić na zapas, będziesz mógł go jeść cały tydzień :mrgreen: ). Zawsze możesz pojechać do kauflanda i kupić sobie taki w butelce, w każdym markecie zresztą znajdziesz, aczkolwiek wciąż jestem zdania, że najsmaczniejszy jest taki robiony samemu.
0 UP 0 DOWN
 
gizy 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 14 / UP 2



Wysłany: 2013-01-31, 19:17   

zgadzam się z Tobą ze najlepszy jest jak się zrobi samemu (a te kupne z kauflanda czy tym podobne sa ochydne!) .. ale faceci czasami są zbyt leniwi zeby poswiecic te 10-15 min na zrobie sosu;P lub zbyt zmeczeni i nie maja ochoty wchodzic do kuchni tak jak bylo dzisiaj w moim przypadku . Sa dni w ktorych uwielbiam cos upichcić ale są też dni w których kuchnie omijam szerokim łukiem .. Tak jak i my nie mozemy czasami zrozumiec kobiet tak i czasami kobiety nie potrafią zrozumieć facetów a przynajmniej tych wygodnych ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-31, 19:20   

gizy, skoro jesteś taki wygodny to sobie znajdź kobitę, która poświęci 5 minut, żeby zrobić sos czosnkowy. O boże, jak dobrze, że mój nie ma z tym problemu. :facepalm:
Nie widzę różnicy w sosie czosnkowym z pizzerii, a takim z butelki z Kauflanda, smakuje podobnie - rozwodnionym czosnkiem z proszku i śmietaną. Fu.
1 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-01-31, 19:29   

Yvvone napisał/a:
Nie widzę różnicy w sosie czosnkowym z pizzerii, a takim z butelki z Kauflanda, smakuje podobnie - rozwodnionym czosnkiem z proszku i śmietaną. Fu.


To gdzie Ty się stołujesz?:P

gizy, W sumie racja bo czasem po prostu się nie chce :D . Najlepszy sos czosnkowy jaki w Brzegu jadłem był w De La Verze. Myślę, że bez problemu dostaniesz w tym lokalu sam sos. Zadzwoń, zapytaj i może dowiozą Tobie jak masz takiego lenia haha :D . Tak szczerze to tylko u nich sos czosnkowy jest dobry. Nie polecam natomiast Primy i El Passo bo ich sosy szału nie robią.
1 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-31, 19:37   

LiuKhongSum, po prostu jeszcze się nie spotkałam z dobrym sosem czosnkowym w knajpie. Może rzeczywiście w DLV, ale tam dają go taki naparstek, że chyba nie zdążyłam poczuć smaku. Tak czy inaczej zostaję przy swoim. :mrgreen:
1 UP 0 DOWN
 
gizy 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 14 / UP 2



Wysłany: 2013-01-31, 19:39   

Kobietę juz mam więc szukac nie muszę , niestety z powodu jej nie obecnosci sosu nie mogla mi zrobic! Wracając do tematu jesli ktos mial by info czy może jakas pizzeria sprzedaje SAM SOS CZOSNKOWY, był bym usatysfakcjonowany na przyłość, kiedy to nie bedzie mojej zony , nie bede mial ochoty robic sam, bede zmeczony, leniwy, bede chcial wydac kase na sos z pizzerii i inne... lub może ktos kiedys tez bedzie chcial kupic sam SOS (w przyszłosci) i sobie odgrzebie temat na Forum Brzeg i po prostu pojedzie do konkretnej pizzeri i kupi ten SOS nie szukajac po wszystkich pizzeriach , będe wdzięczny i moze kilka innych osob w przyszłosci. DZIEKI ZA INFO !
ps. szczere pozdrowienia dla Yvvone i dzieki za rady - naprawdę ! ;)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-01-31, 19:55   

Yvvone napisał/a:
Może rzeczywiście w DLV, ale tam dają go taki naparstek, że chyba nie zdążyłam poczuć smaku.


Coś w tym jest. Porcja niewielka, ale smaczna heh :D .
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-01-31, 21:17   

wygugluj sobie fanex > w eurocashandcarry tez jest

wiekszosc pizzerii na nim "leci"


dobry sos masz w pizzerii w Opolu, ale dane jak coś podam Ci na PW bo jutro zapytam osobiście czy są w stanie Ci sprzedać :)
a poza tym Pizza Hut - konsumuję tam prawie codziennie w różnych miejscach i zawsze jest tak samo


tak na marginesie: pamiętaj o tym, iż sos zawsze zaburza Ci smak pizzy, to jest taki dodatek jak frytki do coli... :)
0 UP 0 DOWN
 
Anik 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Lip 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2013-01-31, 23:31   

W Brzeskiej sprzedaja sam sos czosnkowy.
1 UP 0 DOWN
 
papec93 



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2011

UP 9 / UP 12


Skąd: Poland

Wysłany: 2013-02-01, 01:12   

w DLV masz sam sos czosnkowy z 2zł.
malo i drogo bo nie robiony na wodzie jak w nie ktorych brzeskich pizzerniach.
tylko z jednego z najlepszych majonezów na rynku i swierzym czosnku ; )
0 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu