Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Coroczne porządkowanie cmentarza żydowskiego
Autor Wiadomość
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2013-06-26, 00:40   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zacząłeś najpierw od manifestacji swojej niechęci do społecznych inicjatyw

Franio, zapędzasz się w swoich konfabulacjach. Gdzie żeś wyczytał moją niechęć do społecznych (w liczbie mnogiej) inicjatyw?

Franco Zarrazzo napisał/a:
następnie dołożyłeś kłamstwo odnosząc się do tego, co w twoim chorym wyobrażeniu jest ważniejsze dla organizatora, nie czekając na jego wypowiedź, oświadczenie ani reakcję. Wiedziałeś, kto personalnie stoi za użytkownikiem Fundacja KIS - trzeba było się nie wychylać ze swoimi obsesjami.

Weź wytrzyj monitor ze śliny, bo znów sobie bzdurasz nawet nie czytając co piszę. W swoim pierwszym poście tutaj odniosłem się tylko i wyłącznie do wypowiedzi Lorda i Jacka, więc nie wiem dlaczego miałbym czekać na oficjalną odpowiedź KIS?

Uświadom sobie jedno, Ty w tej Twojej fundacji nic mnie nie obchodzisz. To, że przyjąłeś funkcję prezesa, to Twoja sprawa. Kiedy podpisujesz się jako prezes, jesteś przedstawicielem instytucji, a nie samego siebie i ja tak Cię traktuję. W swoich postach nawet słowem krytycznie nie wypowiedziałem się na temat fundacji KIS.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Co do deszczu - jeszcze raz proszę. W przeciwnym razie ten deszcz po prostu będzie padał coraz rzęsiściej. Niezależnie od tego, czy będzie "przepowiedziany" w prognozie pogody, czy pozostanie jedynie tematem plotkarskich pogodynek.

Franio, Twojej powyższej poezji po prostu nie rozumiem. Idziesz w tak daleko idące metafory, że nawet nie chce mi się ich próbować zrozumieć.
Jesteś gościem, który może mnie sobie prosić o to, żebym nie tykał go i jego życia prywatnego (i chyba od ostatniej naszej dyskusji tego nie robiłem). Natomiast jako prezes jesteś przedstawicielem instytucji, która podejmuje działalność publiczną. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi ochota, żeby tą działalność komentować, będę to robił tak samo, jak w przypadku wszystkich innych instytucji. Możesz mi w tym przypadku co najwyżej skoczyć, albo podać mnie do sądu.
1 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-06-26, 07:20   

A.Mason napisał/a:
W swoich postach nawet słowem krytycznie nie wypowiedziałem się na temat fundacji KIS.


Berciku! Od wyrażania opinii o Forum i Forumowiczach jest inny dział. Tutaj wypowiadasz się w temacie założonym przez organizatora inicjatywy i zaproszonych przez niego uczestnikach.

A.Mason napisał/a:
Możesz mi w tym przypadku co najwyżej skoczyć, albo podać mnie do sądu .


To "skakanie" przyklej sobie nad monitorem i CZYTAJ za każdym razem, kiedy będziesz próbował "komentować" komentarze do rzeczywistości innych użytkowników. Hipokryzja czystej marki.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-06-26, 07:46   

Wrzućcie info o akcji na frondę, stronkę stowarzyszenia marsz podłości i inne wam bliskie. Na pewno łysa brać szlachetną inicjatywę doceni i pomysł podchwyci. Wszystkie kirkuty w RP będą błyszczeć. Niekoniecznie od farby, którą fotąd malowano swastyki i hasła patriotyczne. Polacy tak mają.
0 UP 3 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2013-06-26, 08:03   

Franiu, jesli od komentowania jest inny dzial, trzeba bylo pouczyc o tym JJ i Lorda i natychmiast zastosowac sie samemu do tego. Hipokryto metnej wody.
PS: Chyba nie zrozumiales znaczenia slowa "skakac", albo znow uskuteczniles te swoja metaforuczna poezje, ktorej nie da sie zrozumiec.
0 UP 1 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-06-26, 08:13   

Marcim B. napisał/a:
Wrzućcie info o akcji na frondę, stronkę stowarzyszenia marsz podłości i inne wam bliskie. Na pewno łysa brać szlachetną inicjatywę doceni i pomysł podchwyci. Wszystkie kirkuty w RP będą błyszczeć. Niekoniecznie od farby, którą fotąd malowano swastyki i hasła patriotyczne. Polacy tak mają.


szkoda czasu na komentowanie bredni Marcina Barcickiego.

Masonie, Lord i ja krótko napisalismy, co myślimy. mamy do tego prawo. A Ty ględzisz i ględzisz jak stara baba.
1 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2013-06-26, 08:25   

I tez mam do tego prawo, JJ.
0 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-06-26, 08:54   

Wygląda na to, że "inicjatywa" to zwykła pokazówka. Teraz, kiedy pojawiły się nieprzychylne komentarze, temat ma zostać zamknięty. To się nazywa kabotyństwo.
0 UP 4 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-06-26, 09:57   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Wygląda na to, że "inicjatywa" to zwykła pokazówka. Teraz, kiedy pojawiły się nieprzychylne komentarze, temat ma zostać zamknięty. To się nazywa kabotyństwo.



No to znamu już opinię lokalnego "Hitlerjugend" :evil:

Ale mamy ją głęboko w .... i dalej będziemy robić swoje i porządkować brzeski kirkut w kolejnych latach. A że przy okazji wyszła hipokryzja niektórych forumowiczów- nic na to nie poradzę. może nawet da się jesienią zorganizować dzień kultury żydowskiej w Brzegu.
1 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-06-26, 10:01   

Swego czasu to się nazywało "czyn partyjny". Za nieobecność też rozliczali.
PS
Hipokryzja polega tu na tym, że ktoś organizuje jakąś akcję, zaprasza do dobrowolnego udziału, a później wytyka, że nie było tego czy owego.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2013-06-26, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu