Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Skandaliczne zachowanie romów
Autor Wiadomość
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-07, 16:53   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Sąsiadów.
Nie wiedziałem dziedzic ze twoja rodzina z Wolynia.
Edit*
A ja myślalem że ty z tych Europejskich.
Ostatnio zmieniony przez damian1217 2013-08-07, 17:08, w całości zmieniany 2 razy  
2 UP 3 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-08-07, 19:13   Re: Skandaliczne zachowanie romów

owip2001 napisał/a:
Urzdzić safari i zapolować na chuliganów.
Obawiam się, że "polowanie" skupiłoby się bardziej na łysych karkach lub kapturowcach niekoniecznie śniadej cery. Takich to u nas większość. Zdaje się ostatnio była nawet relacja live na forum z rękoczynów.

Cóż kolejny temat, który powinien zakończyć się na pierwszym poście, tylko jak wiadomo to użytkownicy niszczą forum a administracja nic nie może zrobić. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś zrobił mema z hasłem:

grzech1 napisał/a:
Hitler wiedział by co z nimi zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez lucifer 2013-08-07, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 4 DOWN
 
grzech1 


Wiek: 58
Dołączył: 27 Lis 2011

UP 24 / UP 8



Wysłany: 2013-08-07, 20:44   Re: Skandaliczne zachowanie romów

lucifer napisał/a:
owip2001 napisał/a:
Urzdzić safari i zapolować na chuliganów.
Obawiam się, że "polowanie" skupiłoby się bardziej na łysych karkach lub kapturowcach niekoniecznie śniadej cery. Takich to u nas większość. Zdaje się ostatnio była nawet relacja live na forum z rękoczynów.

Cóż kolejny temat, który powinien zakończyć się na pierwszym poście, tylko jak wiadomo to użytkownicy niszczą forum a administracja nic nie może zrobić. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś zrobił mema z hasłem:

grzech1 napisał/a:
Hitler wiedział by co z nimi zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Widzisz młody człowieku Ty widzisz to inaczej niż ja, mam dzieci,rodzine która czesto spaceruje po naszym pięknym mieście,tu się urodziłem tu pracuję,nie wyjechał bym za nic w świecie i niestety stwierdzenie które użyłem ma pokazac konsekwecje osoby jakim był owy NIEMIEC, bo nasza władza,prawo,społeczeństwo, bezsilność pozwala na tekie zachowanie obcokrajowców jakimi są romowie a może inaczej pseudoromowie bo znam paru prawdziwych romów i mam o nich całkiem inne zdanie.
A niestey z tego co widzę zrobi się z tego problem społeczny jak już nie jest a te forum jest po to by takie problemy poruszać .

Może pożyjesz jeszcze trochę i zmienisz poglądy na świat.

I nie chodzi tu o "ustawki" chodzi o całkiem inny problem!
2 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-08-07, 21:10   

Ci "obcokrajowcy" też się tutaj urodzili. Jednak nie ma to jak pseudo-Polacy. I jeszcze ten Hitler.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2013-08-07, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 4 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-07, 21:15   Re: Skandaliczne zachowanie romów

grzech1 napisał/a:
... osoby jakim był owy NIEMIEC ...


nie Niemiec tylko Austriak :-)

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
1 UP 5 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-07, 23:55   Re: Skandaliczne zachowanie romów

grzech1 napisał/a:

... Może pożyjesz jeszcze trochę i zmienisz poglądy na świat. ...


Nie wiem dlaczego ma "lucifer" w czasie nastepnych lat swojego zycia "cofnac sie"
w swoich postepowych pogladach :-)

No i ja rowniez zyje 8 lat dluzej a jakos nie zmienilem zdania,
i nie:
podżegam, podjudzam i podburzam obywateli miasta przeciwko mniejszosci narodowej.

Cale te żale w pierwszym poscie i powtarzajacy sie ciagle temat Romow nie jest zwiazany z doswiadczeniem czy madroscia zyciowa.
Zwiazane jest to z natura ludzka, po prostu ... i to w kazdym narodzie ...

Kiedy cos nie wychodzi w zyciu, z natury szuka czlowiek wrogie oblicze aby odwrocic uwage od siebie.

Wazne jest przy tym, ze musza to byc jednostki slabe albo nieosiagalne.

A wiec najblizej pojawiaja sie w kolejnosci Romowie, potem straz miejska, potem wladze miasta Brzeg, potem kierowca samochodu jadacego przed nami, nastepnie Tusk jest wszystkiemu winny, a dalej Europejczycy :D i na koncu Bruksela i Europa, potem Ameryka itd.

co dalej, dalej nie bedziemy szukac ...

Zaznaczam nie jest to moj tok myslenia,
ja juz sie od wielu lat pozbylem sie tego
______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
0 UP 7 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-08, 00:34   

waldemar_n napisał/a:
A wiec najblizej pojawiaja sie w kolejnosci Romowie, potem straz miejska, potem wladze miasta Brzeg
Napisal to czlowiek nie mieszkający w Brzegu. Śmieszny jest ten caly jego post, bo cóż on może wiedzieć kiedy w Brzegu nie mieszka i z problemem nie styka się na codzień. :!:
3 UP 1 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-08-08, 06:22   

Widzę już ludowego przedstawiciela akcji protestacyjnej. Wybierzcie się zatem do komendanta KPP w Brzegu z listem, podpisanym przez mieszkanców, w którym będzie "czarno na białym" stwierdzone, że mieszkańcy Brzegu mają stanowczo dość chuligaństwa panoszącego się na ulicach, chuligaństwa " bezrasowego" dodam nieśmiało.
3 UP 1 DOWN
 
grzech1 


Wiek: 58
Dołączył: 27 Lis 2011

UP 24 / UP 8



Wysłany: 2013-08-08, 07:35   Re: Skandaliczne zachowanie romów

waldemar_n napisał/a:
grzech1 napisał/a:

... Może pożyjesz jeszcze trochę i zmienisz poglądy na świat. ...


Nie wiem dlaczego ma "lucifer" w czasie nastepnych lat swojego zycia "cofnac sie"
w swoich postepowych pogladach :-)

No i ja rowniez zyje 8 lat dluzej a jakos nie zmienilem zdania,
i nie:
podżegam, podjudzam i podburzam obywateli miasta przeciwko mniejszosci narodowej.

Cale te żale w pierwszym poscie i powtarzajacy sie ciagle temat Romow nie jest zwiazany z doswiadczeniem czy madroscia zyciowa.
Zwiazane jest to z natura ludzka, po prostu ... i to w kazdym narodzie ...

Kiedy cos nie wychodzi w zyciu, z natury szuka czlowiek wrogie oblicze aby odwrocic uwage od siebie.

Wazne jest przy tym, ze musza to byc jednostki slabe albo nieosiagalne.

A wiec najblizej pojawiaja sie w kolejnosci Romowie, potem straz miejska, potem wladze miasta Brzeg, potem kierowca samochodu jadacego przed nami, nastepnie Tusk jest wszystkiemu winny, a dalej Europejczycy :D i na koncu Bruksela i Europa, potem Ameryka itd.

co dalej, dalej nie bedziemy szukac ...

Zaznaczam nie jest to moj tok myslenia,
ja juz sie od wielu lat pozbylem sie tego




______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________






Po pierwsze wiek ma znaczenie bo poglądy na świat kształtują się z czasem polskie przysłowie ...pożyjemy zobaczymy... i z doświadczenia życiowego wiem że 4 lata temu lubiłem owoce a dziś lubie warzywa

Po drugie myśl założonego postu nie służy do podżegania czy innych tam ma naświetlić sytuacje negatywna jaką wywierają na nasze społeczeństwo owa mniejszośćnarodowa

Po trzecie kolega widzę że wychodzi z założenia że nie ma problemu a ja wyssałem sobie ten wątek z palca jak rozwala to niech rozwala niby co WOLNO MU!

Po czwarte stronicowość twoja w każdym poście nie zna granic po owych biednych, pokrzywdzonych cyganach.

Po piąte nie ma tolerancji ani usprawiedliwień wobec wandali,chuliganów czy to polak czy to rom

Po szuste zastanów się człowieku żyjący w cywilizacji że takie zachowania są nie do przyjęcia
Ostatnio zmieniony przez grzech1 2013-08-08, 07:39, w całości zmieniany 3 razy  
4 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-08, 08:12   Re: Skandaliczne zachowanie romów

grzech1 napisał/a:

Po pierwsze wiek ma znaczenie bo poglądy na świat kształtują się z czasem polskie przysłowie ...pożyjemy zobaczymy... i z doświadczenia życiowego wiem że 4 lata temu lubiłem owoce a dziś lubie warzywa


czasami w starszym wieku co niektorym nic nie pomoze, a postepowe stanowisko co niektorych mlodych w dzisiejszych czasach pozytywnie zadziwia

Cytat:
Po drugie myśl założonego postu nie służy do podżegania czy innych tam ma naświetlić sytuacje negatywna jaką wywierają na nasze społeczeństwo owa mniejszośćnarodowa


o tej tzw. negatywnej sytuacji wszyscy juz wiemy i byl wielokrotnie poruszany ten temat,
dlaczego wiec powtornie pojawia sie, w tym jest chec osiagniecia jakiegos celu.

Cytat:
Po trzecie kolega widzę że wychodzi z założenia że nie ma problemu a ja wyssałem sobie ten wątek z palca jak rozwala to niech rozwala niby co WOLNO MU!


nie wyssales sobie z palca, ale jezeli "problem" istnieje, to po co te posty bez propozycji rozwiazan ?
Niech kazdy kto zaczyna temat, niech poda praktyczne rozwiazania.
Latwo jest zaczac temat, narzekac, narzekac, narzekac ...

Cytat:
Po czwarte stronicowość twoja w każdym poście nie zna granic po owych biednych, pokrzywdzonych cyganach.


Stronnicowosc moja? - w kazdej dyskusji sa dwie strony.
Nie ma dwoch stron - nie ma dyskusji :-)


Cytat:
Po piąte nie ma tolerancji ani usprawiedliwień wobec wandali,chuliganów czy to polak czy to rom


Tu w jednym zdaniu zgadzamy sie :-) ale co dalej ?

Cytat:
Po szuste zastanów się człowieku żyjący w cywilizacji że takie zachowania są nie do przyjęcia


Na odwrot zdanie to pasuje rowniez w stosunku do narzekajacych ... na Romow

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________[/quote]
0 UP 4 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-08-08, 08:41   Re: Skandaliczne zachowanie romów

grzech1 napisał/a:
Widzisz młody człowieku Ty widzisz to inaczej niż ja, mam dzieci,rodzine która czesto spaceruje po naszym pięknym mieście,tu się urodziłem tu pracuję,nie wyjechał bym za nic w świecie
Do tego miejsca można się zgodzić, później przewija się już tylko w głowie:

grzech1 napisał/a:
Hitler wiedział by co z nimi zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


grzech1 napisał/a:
Hitler wiedział by co z nimi zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


grzech1 napisał/a:
Hitler wiedział by co z nimi zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie mniej często spaceruje po naszym mieście, tu się urodziłem i nie zamierzam stąd wyjeżdżać. Problemów z Romami poza ich głośnym zachowaniem czy próbami naciągnięci na jakieś datki nie miałem. Natomiast ze strony tych "prawdziwych" a i owszem. Dwóch łysych, typ dres próbowało doprowadzić do bójki na Jana Pawła. Miałem też problemy kiedy spokojnie wracałem do domu i jakieś naćpany osobnik ubzdurał sobie, iż chce się z nim bić. Wszytko to sprawia, iż bardziej obawiam się przejścia okolicami Jana Pawła czy osiedli południowych.
Nie nawołuję jednak do zajęcia się nimi na sposób Hitlera.

Prawdziwym problem jest szerzący się na ulicach Brzegu bandytyzm bez względu na rasę. Coś czego Policja nie widzi. Nie widziałem jeszcze Roma dewastującego farbami elewację, drzwi. Łamiącego drzewa czy latarnię. Natomiast co weekend w pobliżu dyskotek i monopoli jest tych aktów coraz więcej.
4 UP 0 DOWN
 
grzech1 


Wiek: 58
Dołączył: 27 Lis 2011

UP 24 / UP 8



Wysłany: 2013-08-08, 09:48   

mulder napisał/a:
Widzę już ludowego przedstawiciela akcji protestacyjnej. Wybierzcie się zatem do komendanta KPP w Brzegu z listem, podpisanym przez mieszkanców, w którym będzie "czarno na białym" stwierdzone, że mieszkańcy Brzegu mają stanowczo dość chuligaństwa panoszącego się na ulicach, chuligaństwa " bezrasowego" dodam nieśmiało.



Rozwiązanie już jakieś jest tylko co z tego pojedyńcza osoba bez wsparcia kolejnych osób długo nie pociągnie, dlatego jest po to forum by opisać problem w społeczności jakim jest brzeg a może przyniesie to rozwiązanie.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-08-08, 09:55   

Problem można opisać rzeczowo, bez odwoływania się do Hitlera i bez nagonki.
2 UP 2 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-08-08, 19:40   

Piszemy o problemach ROMÓW, nie to co było, czy jest w innych nacjach. Zawsze problem z Romami sprowadzany jest na poboczne wątki by zamknąć temat. Z pierwszego postu ocenzurowałem wpis, który nie powinien się tu znaleźć.

Nie róbcie bandytów z Polaków chcących walczyć o własne bezpieczeństwo. Jeżeli drogi Luciferze nie zaznałeś problemów z Romami, to zapraszam codziennie na ul. Młynarską, Rynek i Reja. Może zmienisz zdanie. Waldemarze, Mulderze i Dziedzicu, kiedy zrozumiecie? Wy walczycie z Polakami, którzy Według Was są dewastatorami, dlaczego Polak ma być ciągle cicho?
3 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-08-08, 19:58   

Jeżeli już koniecznie musi tu być podział na "nas" i "was", to niech będzie. Pragnę jednak podkreślić, że "my" pisaliśmy rzeczowo, bez inwektyw i bez osobistych wycieczek. Zdaje się, że o to właśnie na forum chodzi, ale może się mylę.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2013-08-08, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
2 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu