Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ADM
Autor Wiadomość
służbista 


Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2015

UP 6 / UP 6



Wysłany: 2015-02-04, 21:38   ADM

Witam.Czy w tym dziale mogę zadać pytanie do ADM? ponieważ w dziale urzędy nie widzę tejże instytucji a problem do zapytania jest nie tyle ciekawski co wręcz interesujacy ponieważ nie jest tak jak powinno.Mianowicie pytanie tyczyło by o osoby które otrzymały lub wynajmuja socjal a więcej ich tam nie ma a jednak je posiadaja może w ten sposób.To niesprawiedliwe.Tyle osób oczekuje na tańszy lokal.Eh...szkoda gadać.
Ostatnio zmieniony przez służbista 2015-02-04, 22:18, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
odzutl 


Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2015

UP 0 / UP 8



Wysłany: 2015-03-20, 13:40   

Zgadzam się, mój znajomy od miesięcy szuka lokalu i nic...
0 UP 2 DOWN
 
służbista 


Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2015

UP 6 / UP 6



Wysłany: 2015-10-17, 18:44   

Witam.Czy jest w naszym mieście jakaś komisja już pomijając brzeski Adm która miałaby jakikolwiek wpływ na brzeskie baraki przy ul.Konopnickiej a właściwie na co niektórych ich mieszkańców???.Ja już pomijam fakt że połowa którzy mieszkają n w/w osiedlu w ogóle nie opłaca czynszu co czyni ich uprzywilejowanymi kandydatami na to by być eksmitowanymi na zbity pysk za nie opłacanie socjalu który otrzymali od miasta.Ale litości :cry: gdy zwolni się jakieś mieszkanie to proszę nie dawać tam umowy najmu alkoholikom,pijakom,menelom,i innemu brzeskiemu marginesowi.Przecież na tym osiedlu także mieszkają ludzie uczciwi,pracujący,płacący uczciwie czynsz i inne zobowiązania którzy chcą się przynajmiej wyspać w nocy ale póki patologia napływa w ten rejon jest to nie możliwe.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2015-10-17, 20:05   

A ZNM (nie adm) ma na cokolwiek wpływ? ;)
Ale fakt, policjant dyżurny sręci się ze śmiechu jak ktoś będzie się domagał zrobienia porządku na barakach..

służbista napisał/a:
Ja już pomijam fakt że połowa którzy mieszkają n w/w osiedlu w ogóle nie opłaca czynszu

tylko połowa? ;) a po co to robicie? przecież jak was eksmitują do innego miejsca to będzie to jak awans..
no sorki, to tak pół żartem - ale to wam powinni płacić, a nie ściągać z was jeszcze czynsz ;)

służbista napisał/a:
co czyni ich uprzywilejowanymi kandydatami na to by być eksmitowanymi na zbity pysk za nie opłacanie socjalu który otrzymali od miasta

ale gdzie mają ich eksmitować? na zbity pysk nie można, dlatego też to właśnie na baraki zsyła się takie elementy, lepiej, żeby tam siedzieli i srali pod siebie niż dawać im nowe socjalne lokale..

służbista napisał/a:
Przecież na tym osiedlu także mieszkają ludzie uczciwi,pracujący,płacący uczciwie czynsz i inne zobowiązania którzy chcą się przynajmiej wyspać w nocy ale póki patologia napływa w ten rejon jest to nie możliwe.

Dlatego też nie rozumiem jak ktoś kto pracuje i zarabia nie wyniesie się stamtąd.. Patologia tam jest od jakichś 20 lat (może i wcześniej, nie wiem - tak daleko nie sięgam pamięcią), więc nie jest to jakieś nowe zjawisko.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2015-10-17, 20:10, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
służbista 


Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2015

UP 6 / UP 6



Wysłany: 2015-10-17, 20:51   

Jak można pracować i nie wynieść się stamtąd? .Proste ..Nie każdego stać z marnej co miesięcznej pensji by wynająć mieszkanie i opuścić ten margines w cholerę.Nie wszyscy trafili na ,,sranie pod siebie,, jak to nazywasz z własnej woli.Po prostu niektórych rzuciło tam życie samo życie,są ludzie którym najzwyczajniej nie powiodło się w życiu dlatego los zesłał ich między gnój...Nie każdy wybrał dobrowolnie taki stan rzeczy w jakim przyszło mu mieszkać..Co do policjanta dyżurnego wątpię by sręciał się ze śmiechu gdy dostaje co dzień jakieś wezwanie.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2015-11-27, 17:02   

Zrób jakąś wojnę w TV albo coś, nie mogę się doczekać :)

A swoją drogą - co mają z tymi niepłacącymi zrobić? Na bruk wywalić ich nie można, bo prawo zabrania... do roboty tych trutni też nie zmusisz... patowa sytuacja.

A co do oczekujących... zmartwię cię... na niej również są alkoholicy, bezrobotni z wyborui patologia, i to wcale nie na szarym końcu, a w pierwszej 10-tce (chyba, że coś się zmieniło)..
0 UP 1 DOWN
 
służbista 


Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2015

UP 6 / UP 6



Wysłany: 2015-11-30, 18:20   

Ja nie rozumiem pewnego aspektu.Mianowicie jeśli ktoś zostaje eksmitowany z lokalu komunalnego nalezacego do miasta i gdy sad przy wyroku orzeka prawo do lokalu socjalnego to wydaje mi sie ze jest to ostateczna szansa od miasta dla zadluzonego lokatora.Ostateczna bo jesli na mieszkaniu socjalnym dluznik sie nie sprawdzi ( zazwyczaj jest to czynsz o 70 % nizszy niz poprzedni ) to wtedy miasto juz poraz drugi takiej szansy dawac nie powinno..I dziwnym jest naprawde fakt ze na Brzeskich barakach co pare lat trzeba przedluzac umowy najmu i albo placisz i nie ma u ciebie interwencji policji zostajesz.Nie placisz lub robisz burdy wylatujesz i to nikogo nie powinno obchodzic gdzie a chocby do przytulka lub schroniska dla bezdomnych no tak mi sie przynajmniej wydaje ze tak byc powinno...Na liscie oczekujacych na lokale socjalne,zamienne, itd.itd.czeka jednak sporo osob uczciwych,pracujacych,zdrowych umyslowo i gotowych placic za swoj kąt przynajmniej 100 zl...miesiecznie.
Ostatnio zmieniony przez służbista 2015-11-30, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu