Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szanowny Grzegorz Surdyka kandydatem KWW PO na burmistrza
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-13, 22:42   

Domel napisał/a:
Pan Huczyński wywodzi się z PO więc zapewne na tą osobę głosowali zwolennicy Platformy

Z pewnością!
A na kogo mieli głosować? Na GS-a?

Ale gdyby nie "działalność" pana GS-a, to PO w Brzegu miałaby wynik nie 9% a zapewne grubo powyżej 50% a pan Huczyński, jako kandydat PO, spokojnie wygrałby w pierwszj turze i nie musielibyśmy ponosić kosztów tury drugiej.

Wyrzucenie pieniędzy na drugą turę brzeżanie "zawdzięczają" właśnie panu GS.
A brzeska Platforma "zawdzięcza" temu panu jeszcze dużo więcej, ale to juz sprawa Platformy, nie moja, i myślę, że sami ten problem rozwiążą.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 02:07   

Spokojnie Pani Babo Ribo, spokojnie. Po co te emocje? Drugą turę zawdzięczamy wyborcom a nie żadnemu z kandydatów. Działalność Pana G. S. była jego strategią polityczną. Z tego co mi wiadomo całkowicie zgodną ze statutem partii PO. O elegancji przeprowadzonych "reform" się nie wypowiadam bo nie znam szczegółów.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 14:08   

Baba Riba napisał/a:


Ale gdyby nie "działalność" pana GS-a, to PO w Brzegu miałaby wynik nie 9% a zapewne grubo powyżej 50% a pan Huczyński, jako kandydat PO, spokojnie wygrałby w pierwszj turze i nie musielibyśmy ponosić kosztów tury drugiej.

Wyrzucenie pieniędzy na drugą turę brzeżanie "zawdzięczają" właśnie panu GS.
A brzeska Platforma "zawdzięcza" temu panu jeszcze dużo więcej, ale to juz sprawa Platformy, nie moja, i myślę, że sami ten problem rozwiążą.


z Pani tej i wcześniejszych wypowiedzi mam wrażenie, że Pan Surdyka to osoba której Pani baaaaaaaaardzo nienawidzi...nie wiem, może jest sąsiadem, który np. głośno się zachowuje po godzinie 22 i Pani nie może przez to spać i dlatego tak po Nim jeździ na forum :wink:

wątpię, że 9% które uzyskał Pan Surdyka przeszło by w razie nie kandydowania na Pana Huczyńskiego i przez to byłoby po wyborach, w wielu miastach będzie druga tura za które także zapłacimy z własnej kieszeni, więc nie ma to dla mnie większego znaczenia, to nie ja ustalałem zasady wyborów, to nie ja decyduję za wszystkich wyborców jak mają głosować, w końcu mamy demokracje :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-14, 23:36   

Bartek T. napisał/a:
Drugą turę zawdzięczamy wyborcom a nie żadnemu z kandydatów

Jasne.
Bardzo logiczne, panie Bartku.
Działania polityków, pańskim zdaniem, nie majż żadnego, ale to żadnego wpływu na decyzje wyborców? :P

Bartek T. napisał/a:
Z tego co mi wiadomo całkowicie zgodną ze statutem partii PO

Słuszna uwaga, panie Bartku.
Z tego, co panu wiadomo!
Moim znajomym z PO jednak trochę więcej wiadomo, a mam tam aż trzy dobre koleżanki.
Ich opinie na temat "zgodności ze statutem PO" działań pana GS-a są nieco odmienne od tego, co panu wiadomo.
Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 23:43   

Baba Riba napisał/a:
Działania polityków, pańskim zdaniem, nie majż żadnego, ale to żadnego wpływu na decyzje wyborców?

Nic takiego nie twierdzę. Ale to wyborcy jednak mają bezpośredni wpływ na wynik wyborów, a Pani ma tendencje to nadinterpretacji.

Baba Riba napisał/a:
a mam tam aż trzy dobre koleżanki.
Ich opinie na temat "zgodności ze statutem PO" działań pana GS-a są nieco odmienne od tego, co panu wiadomo.

To niech powiedzą o tym Sądowi Koleżeńskiemu działającemu w PO bo tenże stwierdził zgodność ze statutem.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-14, 23:49   

Bartek T. napisał/a:
Ale to wyborcy jednak mają bezpośredni wpływ na wynik wyborów

Nie, panie Bartku. Dobrze pan wie, że istnieje ścisła korelacje, miedzy działaniami wybieranego a decyzjami wybierających i nie ma tu żadnej mojej, ani niczyjej nadinterpretacji.

Bartek T. napisał/a:
To niech powiedzą o tym Sądowi Koleżeńskiemu działającemu w PO bo tenże stwierdził zgodność ze statutem

Stwierdził zgodność ze statutem czego?
Usunięcia niektórych członków?
O ile wiem, sąd krajowy tego nie potrzymał.
Chyba, że pan ma pewniejsze informacje, to proszę sie z nami podzielić.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 23:58   

Baba Riba napisał/a:
Nie, panie Bartku. Dobrze pan wie, że istnieje ścisła korelacje, miedzy działaniami wybieranego a decyzjami wybierających i nie ma tu żadnej mojej, ani niczyjej nadinterpretacji.

A czy ja mówię co innego? Mówię że bezpośrednio decydują ludzie, wyborcy. Czego Pani właściwie ode mnie oczekuje? Jeśli ma Pani pretensje ze ktoś nie został wybrany w pierwszej turze to proszę do kandydatów na Burmistrza nie do mnie!
Baba Riba napisał/a:
Chyba, że pan ma pewniejsze informacje, to proszę sie z nami podzielić.

Nie wiem, nie mam, wiem tyle, że jeden sąd podtrzymał a zainteresowany się odwołał. Przestałem się interesować losami partyjnymi tego Pana właśnie na tym etapie. A co do procedur to chodziło mi o przeprowadzenie wyborów w partii. Skoro Pan G. S. jest szefem Po w dalszym ciągu to chyba logiczne że żadna wyższa instancja tego nie zdelegalizowała?
A szczerze powiem nie chce mi się już deligerować nad losami członków i ex-członków PO w Brzegu. Przez miesiąc wałkowane to było na forum i mam tego tematu po dziurki w nosie. Jak dla mnie PO może się rozwiązywać i zawiązywać co miesiąc.

P.S.
Pan G. S. nie jest moim kolegą z Rady a zasiada w tej samej radzie - to prawie to samo ale prawie robi duża różnicę.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-15, 00:03   

Bartek T. napisał/a:
Jeśli ma Pani pretensje ze ktoś nie został wybrany w pierwszej turze to proszę do kandydatów na Burmistrza nie do mnie!

Nie mam do nikogo pretensji, ale o kim ja mówię? Czy nie właśnie o byłym kandydacie na burmistrza?
Bartek T. napisał/a:
dla mnie PO może się rozwiązywać i zawiązywać co miesiąc.

A to chyba nie byłoby dobre dla naszego kraju, więc nie rozumiem, skąd u pana taka nieobywatelska postawa... :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, grzegorz, kandydatem, kww, na, po, surdyka, szanowny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu