Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
My name is Super ... George Super
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 00:09   

Bartek T. napisał/a:
A jakie to ma znaczenie w rozumieniu apolityczności? Czy jestem pracownikiem etatowym czy społecznym przyznaję się do własnego upolitycznienia do szpiku kości :)
Nieznawidzę drążyć tematów skazanych na niebyt w niedalekiej przyszłości. Ze mną nie da się tak jak z Panem wojbusem. Więc niech będzie jak Pan woli.

Nie o apolityczności rozmawialiśmy tylko o etatach. I Pan rozpoczął to "mądrą" dyskusję. Nie jest to kwestia co ja wolę tylko kwestia co Pan na to?
Bo ja jak na lato - niedługo nadejdzie :mrgreen:
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 00:12   

misterio napisał/a:
ja tylko życzę Panoramie żeby kiedyś stała się obiektywna i bezstronna, a jak do tej pory wyraznie popiera kandydature tylko jednego Pana, wyraznie również "jedzie" tylko po jednym kontrkandydacie.

A ja życzę ci misterio wyleczenia z grzegorzycy.
Co do jechania na tym koniku to nie nazwałbym go pełnokrwistym. Jazda w związku z tym niezbyt komfortowa.
czuwaj :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 00:18   

Naczelna PP-B napisał/a:
Dlatego, że tym razem autor "zapodał" wszystkim zainteresowanym swój wizerunek...


hmmmm...skąd niby miałbym wiedzieć, że jest to autor felietonu...ale dobra nie czepiam się więcej

Naczelna PP-B napisał/a:
A tak poważnie - to życzy Pan sobie sprostowania w formie "Autorem felietonu My name is... jest PK lub Paweł Wojciech Tytus Kowalczyk"?


nie ma takiej potrzeby, ale na przyszłość wolałbym wiedzieć kto co napisał, a nie dowiadywać się o tym np. z forum...ale dobra nie czepiam się więcej

Naczelna PP-B napisał/a:
Pozdrawiam, Panie Domel..., serdecznie.


również pozdrawiam, Pani Naczelna PP-B..., gorąco :wink:

Naczelna PP-B napisał/a:
PS. Aha... i nie znam przepisu nakazującego podpisywania się autorom pod publikacjami. Wszak za wszelkie (oprócz tekstów reklamowych) treści w każdej gazecie - odpowiada redaktor naczelny. W tym przypadku - ja. I, jak Pan widzi, nie zatajam informacji, kto jest autorem felietonu. A mogłabym... w końcu takie jest prawo... do czasu nakazu ujawnienia..


a może by tak zmienić przepisy...ale co ja mogę

Naczelna PP-B napisał/a:
Jeszcze raz pozdrawiam zatem. I jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania - służę odpowiedzią. Równie wyczerpującą.


nie mam więcej pytań, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 09:29   

Szkoda słów Domel , nie widzisz ze ci ludzie sa "nieprzemakalni" , możesz im w oczy pluć ,a beda mówić ze to tylko mżawka.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 10:49   

wojbus napisał/a:
Szkoda słów Domel , nie widzisz ze ci ludzie sa "nieprzemakalni" , możesz im w oczy pluć ,a beda mówić ze to tylko mżawka.


Właśnie na zewnątrz strasznie pada.... :o
Czyżby to był Pan - panie wojbus?... :P
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 10:53   

To nie ja , to tylko pani sumienie i poczucie dobrego smaku , mam nadzieje ze pani ich jeszcze całkiem nie zatraciła . Pozdrawiam serdecznie
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 11:01   

misterio napisał/a:
ja tylko życzę Panoramie żeby kiedyś stała się obiektywna i bezstronna, a jak do tej pory wyraznie popiera kandydature tylko jednego Pana, wyraznie również "jedzie" tylko po jednym kontrkandydacie.


Dziękuję serdecznie za życzenia w imieniu Panoramy... Co prawda - nie obchodzimy żadnego jubileuszu... ale dobre życzenia zawsze się przydadzą... :wink:

Co do wyrazistości "jechania" i popierania... proszę, Panie Misterio, wyraźnie (w domyśle - dokładnie) poczytać (lub pooglądać) Panoramę. Jest tam naprawdę wiele różnych tekstów i reklam. Proszę mi wierzyć, nie wydajemy jej po to, by "jeździć" wyłącznie po jednym, ani "popierać" wyłącznie jednego... :P

Kandydatów na fotele Burmistrzów, wójtów i radnych w powiecie brzeskim jest baaardzo wielu.... - jest po kim "jeździć" i kogo "popierać"... :)
A jako środek odreagowujący po lekturze PPB - proszę poczytać (lub pooględać) - inne brzeskie media z branży prasowej. Być może w nich znajdzie Pan to, czego szuka... i nie będzie Pan wracał do lektury Panoramy...
...choć szkoda nam każdego utraconego Czytelnika.. :(

Pozdrawiam, Panie Misterio... ciepło i serdecznie... :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 11:21   

Ja czytam PPB tylko i wyłacznie z pobudek bliskich freudowskiej psychoanalizie i teorii "libido".
Zastanawiam sie jak nisko może upaśc ludzka istota w walce o przetrwanie i zaspokojenie własnego libido , jakie granice może przekroczyć?

Z tego punktu widzenia jest to bardzo ciekawa lektura , polecam,
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 18:59   

wojbus napisał/a:
zaspokojenie własnego libido


To ja tylko nie rozumiem czy to czytelnicy mają je zaspakajać czy może autorzy artykułów... tzn w każdym wariancie prosiłbym o rozwinięcie tego ciekawego podejścia do czytania / lub pisania artykułów !! ...i co czytanie lub pisanie w kontekście powyższego tematu ma wspólnego z pojęciem libido... bo jeśli ma to gwarantuje Panu, że zwolennicy Freuda przypisaliby Panu na podstawie nicka jakiś podtekst seksualny..a swoją drogą, którym elementem składowym G.S jest Pan: Id, Ego czy Superego ?
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 20:20   

A ja myślę Wojbs, że to zwykła zazdrość przez ciebie przemawia.
To co zaś wydał twój idol ze swoją grupką jest godne pożałowania -szarobura nuda, drętwe teksty i opluwanie innych :offtopic:
Jeżeli Brzeg będzie tak samo wyglądał pod rządami Grzesia to dopiero wszyscy będą stąd wiali.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-10, 00:00   

smooth napisał/a:
a swoją drogą, którym elementem składowym G.S jest Pan: Id, Ego czy Superego ?

Alterego :)

A jak tak czytam o tym zaspokajaniu potrzeb PPB to mi się przypomina film Koterskiego, ten z dziubkiem we wsi co Pan Panie Smooth wiesz a inni się domyślają ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-10, 00:12   

Bartek T. napisał/a:
ten z dziubkiem we wsi co Pan Panie Smooth wiesz a inni się domyślają


Ach to mnie się normalnie (choć offtopicowo) tak ciepło na serduchu zrobiło...

Bartek T. napisał/a:
Alterego


True, true :)

No i na dobranoc jeszcze propozycja.... Otóż, za piosenkę przewodnią kandydatury, a także hasło wyborcze Pana Sjuper proponuję
Cytat:
"Born To Make You Happy - Britney Spears"
.. może i brzmi to wrednie..ale czyż nie trafnie ?

Dobranoc !
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2006-11-10, 00:16   

No i po woli dochodzimy do sedna. Myślę, że Pan Wojbus z Panem G.S. chcą sie po prostu nauczyć spiewać. Jeżeli faktycznie jest elementem składowym Alterego. To ja już jestem w domu.

na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi można znależć:

"..W naszej szkole funkcjonuje również zespół wokalno–muzyczny „ALTER EGO”, cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Każdy młody człowiek znajdzie u nas możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem nauczyciela specjalisty..."

http://zs1zos.of.pl

Panie Bartku - chłopaki chcą śpiewać! ;-)


pozdrawiam

Adam Oleszko


____________________________________
http://www.adam.oleszko.prv.pl
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-10, 01:57   

Panie Adamie - a czy ja bronie?
Wszak śpiewać każdy może. Nie mylić z remakeiem "Rządzić każdy może" ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-10, 11:19   

Bartek T. napisał/a:
Wszak śpiewać każdy może. Nie mylić z remakeiem "Rządzić każdy może"


No Panie Bartku :) to ja sobie znów pozwole na analogię ;) ..otóż, na scenie muzycznej działa wiele piosenkarzy, ale ile z nich nie ma za grosz talentu.. więc co by było jasne, myślę, że i na scenie politycznej jest zdecydowanie tak samo :) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: george, is, my, name, super, super


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu