Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: smooth
2007-02-02, 16:31
Koncert Ulice i Emanacja!! w BCK dnia 26.01.2007r
Autor Wiadomość
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 11:33   

Ziomek napisał/a:
Kiedy tak czytam wypowiedzi użytkownika donGerwazy, zastanawiam się skąd tyle niechęci do zespołu


ja również zauważam nutkę goryczy jego wypowiedziach...

donGerwazy napisał/a:
Czy członkowie zespołu "Emanacja" wiedzą o tym i grały tylko na doczepkę czyli tzw. support przed wątpliwą "gwiazdą" tego wieczoru czyli zbieranką pod szyldem "Ulice"?


czy to jakaś prowokacja?? Nawet jesli to prawda, co członkowie Emanacji, mają zrobić z tą informacją twoim zdaniem??
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 13:15   

Ale czy kasa jest najwazniejsza?? chyba nie... jak dla mnie :P A to, że Ulice dostali kase to mnie to wogole nie obchodzi... i tak samo reszte Emanacji
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 15:11   

No ale ja trochę rozumiem donGerwazy'ego.. bo jeśli ta kasa miałaby pozwolić komuś wyjść z ukrycia.. a w Brzegu sporo dobrych muzyków.. to nie powinno być tak że jeden zespół dostaje kasę za występ a drugi nie... pomijając, że grają po raz któryś tam ten sam materiał...
pomijając już poziom muzyczny, który w przypadku "Ulic" był dobry.. to należy zadać pytanie.. kto tak na prawdę przyszedł na "Ulice"...sądzę, że ponad 80% przyszło na "Emanacje".. więc skoro "Ulice" odgrzewają kotleta i skoro dostają za to kasę to powinny się postarać o coś nowego.. swoją drogą skąd ta kasa ? Mają jakiś sponsorów ? Jakoś nikomu nie dziękowali ?
Oczywiście nie koniecznie temat jest dobry do grążenia.. bo jak dla mnie jako odbiorcy nie liczy się, co, kto i ile, bierze za koncert..
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-01-28, 15:47   

pieniądz rządzi światem...zresztą nie wiem, po co rozwodzić się tutaj nad tą kwestią. Ja bynajmniej nie poszedłem na koncert, żeby zastanawiać się nad gażą poszczególnych członków zespołu za ich występ. Rozumiem, gdyby to chodziło o rozdawanie pieniędzy z naszej kieszeni, ale przecież to nie z naszych funduszy im zapłacono (nie wliczam w to 3zł za wejście, bo wiadomo, że nic za darmo nie ma...). Smooth, z pierwszej części Twojej wypowiedzi wynika, że mamy do czynienia z "wyliczanką złotówkową" (raz, dwa, trzy, dziś za koncert pieniądze dostaniesz ty...). Skoro ktoś chciał wydać pieniądze na "Ulice", to tylko i wyłącznie sprawa tej osoby, naprawdę nie wiem, o co tutaj się rozchodzi...
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 16:10   

smooth napisał/a:
No ale ja trochę rozumiem donGerwazy'ego.. bo jeśli ta kasa miałaby pozwolić komuś wyjść z ukrycia.. a w Brzegu sporo dobrych muzyków.. to nie powinno być tak że jeden zespół dostaje kasę za występ a drugi nie... pomijając, że grają po raz któryś tam ten sam materiał...
pomijając już poziom muzyczny, który w przypadku "Ulic" był dobry.. to należy zadać pytanie.. kto tak na prawdę przyszedł na "Ulice"...sądzę, że ponad 80% przyszło na "Emanacje".. więc skoro "Ulice" odgrzewają kotleta i skoro dostają za to kasę to powinny się postarać o coś nowego.. swoją drogą skąd ta kasa ? Mają jakiś sponsorów ? Jakoś nikomu nie dziękowali?


Rzeczywiście nie dziękowali. Tyle tylko, że na plakatach byli wymienieni organizatorzy koncertu czyli Brzeskie Centrum Kultury pod patronatem burmistrza miasta - a to daje już do myślenia. Z tego, co gdzieś tam "trąbiono" w kuluarach, kasę musiał wyłożyć BeCeK. A dlaczego - tego już nie wiem. Tyle tylko, że BeCeK "wywalił" niezłą kaskę dla zespołu (amatorskiego), który ćwiczy podobno w jego pomieszczeniach.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-28, 17:54   

donGerwazy napisał/a:
Z tego, co gdzieś tam "trąbiono" w kuluarach, kasę musiał wyłożyć BeCeK. A dlaczego - tego już nie wiem. Tyle tylko, że BeCeK "wywalił" niezłą kaskę dla zespołu (amatorskiego), który ćwiczy podobno w jego pomieszczeniach.


a tak naprawdę o co Ci chodzi :?: nie wywalasz ,za ,,BeCeK niezłej kaski,, na koncert ,który się odbył. To,że ćwiczą w salach BCK-u (o ile to prawda) ,to chyba wskazane (swoim ,ćwiczenie, nie zakłócają,żadych innych odbywających się w tym czasie zajęć na terenie BCK-u),trudno wymagać,żeby grali w domu jednego z członków zespołu czy w piwnicy. W Twoich postach dostrzegam dużo złości i podkreślania wszędzie,że jest o zespół ,,amatorski,,. Owszem,zespół amatorski,ale żeby móc się wybic,koncertują i ćwiczą...widziałeś zespół ,który podczas pierwszego występu jest świetny :?: jesli ,tak to gratuluje wybranego repertuaru
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-01-28, 17:56, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 18:29   

Martooha, Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, a o czym jest w ogóle w ostatnich postach mowa. Przeczytaj je wszystkie i sensownie skomentuj.
Pzdr
donGerwazy
0 UP 0 DOWN
 
majkryss1 

Wiek: 51
Dołączył: 10 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 19:25   

donGerwazy, jesteś straszebnie upierdliwym człeczkiem w "D" byłeś i "G" widziałeś a dużo piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 19:33   

Dobra ja proponuje zaprzestać rozmów o finansach itp.. bo coś widzę, że niepotrzebna "szczekanina" się szykuje, albo jakiejś prywata..
majkryss1 ja nie wiem kto to jest donGerwazy ..gdzie był i co widział.. więc jeśli przyszłoby do głowy wam "poszczekać" bo najwyraźniej do tego majkryss1, prowokujesz.. to może użyjcie do tego priwa.. (pw).
Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby serdecznie dziękuje :wink:
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 20:44   

chwila ja myślę tak - jak jest to zespół amatorski (a jest) to czemu ma bck płacić mu za koncert ???? a to że ulice chcą sie wypromowac - oki ale czemu kosztem bck przeciez bck ma kasę z miasta czyli z budżetu miasta na który składają sie min nasze podatki.... a przepraszam przez ile lat juz promuja sie ulice (wcześniej inna nazwa) ??? i jak długo jeszcze maja zamiar bo jeśli chodzi o repertuar to nic nowego nie ma.... albo było tylko ze wszystko jest na jedno kopyto i nikt nie zauważył..... po drugim nr wyszedłem i nie żałuje czytajac posty innych uczestników koncertu....


pozdr
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 20:53   

a2r napisał/a:
chwila ja myślę tak - jak jest to zespół amatorski (a jest) to czemu ma bck płacić mu za koncert ???? a to że ulice chcą sie wypromowac - oki ale czemu kosztem bck przeciez bck ma kasę z miasta czyli z budżetu miasta na który składają sie min nasze podatki.... a przepraszam przez ile lat juz promuja sie ulice (wcześniej inna nazwa) ??? i jak długo jeszcze maja zamiar bo jeśli chodzi o repertuar to nic nowego nie ma.... albo było tylko ze wszystko jest na jedno kopyto i nikt nie zauważył..... po drugim nr wyszedłem i nie żałuje czytajac posty innych uczestników koncertu....

Brawo a2r!!!! I właśnie o to mi cały czas chodzi.
Co do mojej upierdliwości majkryss1, nie będę się posługiwał Twoim słownictwem, bo żaden z Ciebie dyskutant. Język prosto z Pubu (w trakcie 8 piwa) jest niestety dla mnie obcy.
Pzdr
donGerwazy
0 UP 0 DOWN
 
butla 
porch monkey 4 life



Wiek: 33
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2007-01-29, 00:44   

Ja tam przyszedłem poskakać na Emanacji a pooźniej jak forumowiczka Sachmet na ulicach wyszedłem na ulice bo nie miałem zamiaru ich słuchać. Nie było w tym zespole nic co mogło by mi sie spodobać. Takie jest moje zdanie, taki jest mój gust, a na tema gustów sie nie dyskutuje...

majkryss1 też możesz wyrażać swoje zdanie ale jak masz używać wulgaryzmów :| tak na publicznym forum to lepiej pogadaj z donGerwazym przez komunikator...
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-29, 10:21   

Moje wrażenie, już bez względu na to kto dostał kasę, za co, na co, po co itp. było takie, że, paradoksalnie niby, gdyby nie Emanacja, to Ulice zagrałyby same sobie. Ten koncert w sumie wyglądał jak nagranie z publicznością, a nie jak koncert. Repertuarowo, to raczej w żadne konkretne gusta nie był skierowany, więc i konkretnej publiki zgromadzić nie mógł (w przeciwieństwie do Emanacji) i nie mówię tu o jakości muzyki czy klasie muzyków (kolejny paradoks). Trochę dziwna sytuacja, ale takie moje wrażenie.
Ostatnio zmieniony przez Morg 2007-01-29, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-29, 11:41   

butla napisał/a:
Ja tam przyszedłem poskakać na Emanacji a pooźniej jak forumowiczka Sachmet na ulicach wyszedłem na ulice bo nie miałem zamiaru ich słuchać.


właśnie. W końcu razem wyszliśmy;). Faktycznie, bardziej wolałam posłuchać Emanacji...
I jeśli będzie koncert wyłącznie Ulic to ja się raczej na nim nie pokażę. Nie interesuje mnie kto, ile i za co bierze. Bardziej mnie interesuje muzyka, sam koncert. W końcu po to idę, a nie by zastnawiać się ile i kto za to dostał. A Ulice mi się nie podobały i tyle na ten temat mam do powiedzenia.
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-29, 14:05   

Morg napisał/a:
Moje wrażenie, już bez względu na to kto dostał kasę, za co, na co, po co itp. było takie, że, paradoksalnie niby, gdyby nie Emanacja, to Ulice zagrałyby same sobie. Ten koncert w sumie wyglądał jak nagranie z publicznością, a nie jak koncert. Repertuarowo, to raczej w żadne konkretne gusta nie był skierowany, więc i konkretnej publiki zgromadzić nie mógł (w przeciwieństwie do Emanacji) i nie mówię tu o jakości muzyki czy klasie muzyków (kolejny paradoks). Trochę dziwna sytuacja, ale takie moje wrażenie.

I wszystko na ten temat.
Pzdr
donGerwazy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 2007r, 26, bck, dnia, emanacja, koncert, ulice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu