Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: smooth
2007-02-02, 16:31
Koncert Ulice i Emanacja!! w BCK dnia 26.01.2007r
Autor Wiadomość
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2007-01-30, 02:36   

Wow ale się dyskusja wywiązała . . .

Co do koncertu to graliśmy go głównie dla nagrania i samej możliwości zagrania (bóg jeden wie kiedy znowu Emanacja pojawi się na deskach sceny brzeskiej). Mi osobiście grało się bardzo dobrze. Poza tym spotkałem starego znajomego którego nie widziałem trochę czasu :D . Chciałbym też podziękować Radkowi Pilarzowi za użyczenie bębnów na których trak dobrze mi się grało .

Co do zawieruchy która powstała z powodu otrzymania pieniędzy przez członków grupy Ulice to nie czuje się specjalnie oszukany, bo narazie nie jesteśmy na tym, etapie ,,kariery`` żeby się kłucić o kase (bardziej zależy nam na naormalnych stosunkach między ludzkich). Poza tym kochamy BeCeK i jakże śmielibyśmy brać pieniądze od tej przecudownej umożliwiającej rozwój instytucji (haa kolejny paradoks).
Z drugiej strony chłopaki mogli nas poinformować o tym jak wygląda sytuacja, bo głupio się dowiadywac o takich sprawach z ineternetu. Nie mam do nich żalu ale mogli to rozegrać w inny sposób. . .

Pozdro
Helu
0 UP 0 DOWN
 
uchens 
low tones expander.


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-30, 15:32   

ja mam na temat koncertu takie zdanie:

Emanacja zagrała dobrze, to było najlepsze wydanie ich materiału w ciągu tych 3 koncertów (pewnie dlatego że grali na totalnym luzie jak mi potem rzekł Gajos :P )

Ulice - cóż znam całą sekcję rytmiczna zespołu, zawsze jestem pod wrażeniem widząc co oni wyprawiają na swoich instrumentach, mnie się koncert Ulic podobał, ot, takie przyjemnie popowe plumkanie, jak na fana death-metalu, zawsze mi się podobało, wokalu nie będę mówił bo powtórzy sie nieprzyjemna sytuacja jaka miała miejsce podczas rozmowy o DT, a gitara w porządku, równo, nic nadzwyczajnego.

Co do kasy - moim zdaniem muzycy powyżej pewnego poziomu umiejętności powinni zacząć się cenić :evil:

a co do innych kapel - ok obiecuje że gdy tylko będziemy mieli z 40min materiału to spróbujemy zagrać jakiś koncert w brzegu... ciekawe ile osób wyjdzie po pierwszym kawałku :P
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-30, 15:45   

uchens napisał/a:
Co do kasy - moim zdaniem muzycy powyżej pewnego poziomu umiejętności powinni zacząć się cenić

No, jeszcze jakby ktoś przychodził specjalnie żeby ich słuchać to by było całkiem fajnie. Trochę nie o to tu chodzi. Skoro znaczna większość ludzi (przynajmniej w moim odczuciu) przyszła na Emanację, a pozostali (w tym i ja) w dużej mierze z ciekawości, co tez zagrają Ulice. Jak na "gwiazdę" to raczej marniawo to wygląda.
0 UP 0 DOWN
 
majkryss1 

Wiek: 51
Dołączył: 10 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-30, 23:35   

Moje zdanie na temat tej dyskusji ;)

Powiem tylko tyle, że jeżeli muzyka jakiejś formacji czy też jakiś gatunek muzyczny, komuś nie odpowiada, to nikt go w wolnym kraju nie zmusza do jej słuchania.

Kwestia pieniędzy (ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!) widzę że prawie nikt tutaj nie zna tradycji i zwyczaju panującego na całym świecie, że za pewne "sztuki" płaci się pieniądze.
A to, czy jakaś kapelka dostanie pieniądze i na nie zasługuje, decyduje osoba która te pieniądze wykłada !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli ktoś nie lubi takiej muzy, czy też któregoś z członków tej formacji, to nie upoważnia go do tak beznadziejnych oskarżeń!!!!!!!!!!!!!


Z SZACUNKIEM DLA TEGO FORUM !!!!!!

Wypowiedzi paru forumowiczów, nasuwają mi taką wizję ->
Dyskusja śmierdzi mi mało miasteczkowym plotkarstwem "MOCHEROWE BERETY" powinny stać się hymnem tego tematu !!!!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez majkryss1 2007-01-30, 23:48, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-30, 23:45   

majkryss1 napisał/a:
Jeżeli ktoś nie lubi takiej muzy, czy też któregoś z członków tej formacji, to nie upoważnia go do tak beznadziejnych oskarżeń!!!!!!!!!!!!!


Myślę, że to nie o to chodzi. Ja mogę Ciebie cenić jako basistę, ale to w tej kwestii ma małe znaczenie :wink:

majkryss1 napisał/a:
Czepiają się co poniektórzy że zespół wziął wielkie pieniądze za swój występ, więc dlaczego nikt nie podał szczegółów tej że transakcji, tylko opiera swoje wypowiedzi na domysłach?


Heh no takie szczegóły może / powinien podać członek zespołu "Ulice". Może Ty podasz :)
... pomijając, że nie ma to najmniejszego sensu jak mniemam..
No i dyskusja już zeszła z torów finansowych ..więc chyba nie ma co powracać do tego... prawda ?
0 UP 0 DOWN
 
majkryss1 

Wiek: 51
Dołączył: 10 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-31, 00:00   

Durze pieniądze za występ to takie które wzięła na przykład za swój występ "DODA" 50 000 PLN to co dostały "ULICE" choć sam nie znam szczegółów (grałem z ULICAMI gościnnie i byłem dość słabo przygotowany - mało czasu mi pozostawili Panowie na przygotowanie się do koncertu w związku z czym potraktowałem ten koncert ulgowo jako tzw. "Fast art" i nie wziąłem godziwego wynagrodzenia ;)

Z tego co się orientuję oni też wzięli na tzw "waciki" ;) z szacunkiem wojna o nic
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-31, 02:18   

Nie miałam najmniejszej ochoty się wtrącać do tej baaardzo interesującej dyskusji, która wg. jest całkowicie nie potrzebna, ale to:
majkryss1 napisał/a:
Durze

no cóż... jakoś mnie to tak poraziło, że nie mogłam się powstrzymać...

Nie rozumiem, po co drąży się ten temat. Początkowo miła rozmowa o koncercie Emanacji i Ulic przerodziła się w licytację.
Większości ludzi, którzy przyszli na koncert na prawdę nie interesuje czy ktoś wziął za to pieniądze i jakie.
Nie sądzicie panowie, że to może poniekąd działać negatywnie i zrażać ludzi to uczestnictwa w tego typu imprezach?
Sami członkowie Emanacji nie poczuli się z tego powodu gorzej, że Ulice dostały pieniądze, sami przecież tak stwierdzili.
Klepanie ciągle, jak to źle i nie dobrze, że za koncerty się bierze pieniądze (!) jest nudne! Dołączam się do prośby innych użytkowników, aby Panowie załatwiali swoje sprawy na PW (!)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-01-31, 20:36   

Ziomek napisał/a:
Nie miałam najmniejszej ochoty się wtrącać do tej baaardzo interesującej dyskusji, która wg. jest całkowicie nie potrzebna, ale to:
majkryss1 napisał/a:
Durze

no cóż... jakoś mnie to tak poraziło, że nie mogłam się powstrzymać...

Nie rozumiem, po co drąży się ten temat. Początkowo miła rozmowa o koncercie Emanacji i Ulic przerodziła się w licytację.
Większości ludzi, którzy przyszli na koncert na prawdę nie interesuje czy ktoś wziął za to pieniądze i jakie.
Nie sądzicie panowie, że to może poniekąd działać negatywnie i zrażać ludzi to uczestnictwa w tego typu imprezach?
Sami członkowie Emanacji nie poczuli się z tego powodu gorzej, że Ulice dostały pieniądze, sami przecież tak stwierdzili.
Klepanie ciągle, jak to źle i nie dobrze, że za koncerty się bierze pieniądze (!) jest nudne! Dołączam się do prośby innych użytkowników, aby Panowie załatwiali swoje sprawy na PW (!)



Zgoda co do durzego.....


apropos pozostałej części tekstu - zacznij płacić podatki to pogadamy.... :evil:


pozdr
0 UP 0 DOWN
 
majkryss1 

Wiek: 51
Dołączył: 10 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 15:04   

a2r napisał/a:



Zgoda co do durzego.....


apropos pozostałej części tekstu - zacznij płacić podatki to pogadamy.... :evil:


pozdr


Otóż drogi przyjacielu, mam zarejestrowaną działalność artystyczną, jestem członkiem zaiksu, i jestem muzykiem, który gra sztuki zawodowe (muzyk sesyjny lub do wynajęcia jak kto woli) i płacę podatki !!!!!!!!!

Wniosek nasuwa się jeden i między innymi Ciebie drogi a2r on dotyczy
Cytat:
" Wypowiedzi paru forumowiczów, nasuwają mi taką wizję ->
Dyskusja śmierdzi mi mało miasteczkowym plotkarstwem "MOHEROWE BERETY" powinny stać się hymnem tego tematu !!!!!!!!!! "

Nie wiesz, to nie oskarżaj i nie pisz głupot, bo źle o Tobie inni pomyślą !!!!!!!!!!

Udanego weekendu
Ostatnio zmieniony przez majkryss1 2007-02-02, 15:06, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-02, 15:21   

majkryss1 napisał/a:
który gra sztuki zawodowe (muzyk sesyjny lub do wynajęcia jak kto woli) i płacę podatki !!!!!!!!!


To może małe sprostowanie. Z tego co moja logika podpowiada a2r, ustosunkował się do wypowiedzi forumowicza Ziomek,

Ponadto skoro według Ciebie
majkryss1 napisał/a:
Dyskusja śmierdzi mi mało miasteczkowym plotkarstwem "MOHEROWE BERETY" powinny stać się hymnem tego tematu !!!!!!!!!! "


to mam przecież nikt na siłę w temacie nie trzyma :wink: ... poza tym.. trochę tak nie ładnie podsumowywać innych forumowiczów w ten sposób... więc uważaj bo:
majkryss1 napisał/a:
źle o Tobie inni pomyślą


Pozdrawiam i proszę o nieciągnięcie tego tematu, jednocześnie informując, że niejako ciężar tej dyskusji przenieśliśmy tutaj (zmieniając troszkę jej kierunek)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 16:17   

a2r napisał/a:
zacznij płacić podatki to pogadamy.... :evil:


majkryss1 napisał/a:
płacę podatki !!!!!!!!!


Tamta wypowiedź odnosi się bezpośrednio do mnie a nie do pana. Wynika to z zastosowania cytowania mojej wypowiedzi a nie pańskiej... Na pierwszy rzut oka widać, że sformułowanie dotyczące podatków jest do mnie, więc nie rozumiem kolejnych zrzutów z pana strony. Nikt tutaj pana nie obraża, ani nie mówi niczego złego o panu, więc nie rozumiem tej złości i całkowicie nie rozumiem o co chodzi tutaj:

majkryss1 napisał/a:
" Wypowiedzi paru forumowiczów, nasuwają mi taką wizję ->
Dyskusja śmierdzi mi mało miasteczkowym plotkarstwem "MOHEROWE BERETY" powinny stać się hymnem tego tematu !!!!!!!!!! "


Co kto woli, sądzę że jeśli panu tak nie odpowiada ten temat, który zszedł na pieniądze głównie przez kłótnie pana i pana donGerwazego to po co pisać (?)
Jak dla mnie temat nie ma nic wspólnego z Moherem ... w ogóle nie rozumiem powiązania.

To miał być temat o koncercie, myślałam, że skoro temat jest w dziale "Muzyka", to powinniśmy tutaj dyskutować o muzyce a nie o pieniądzach, a tym bardziej nie powinniśmy się obrażać nawzajem (!) więc jeśli ten temat nie zostanie zamknięty (jednakowoż sądzę iż powinien, gdyż śmietnisk się tutaj zrobiło) to prosiłabym bardzo o powrócenie do pierwotnego tematu jakim jest muzyka na koncercie... (czyż mi czasem nie odbija? rozbestwiłam się i nawołuję do spokoju hehe :P )
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-02, 16:30   

Temat koncertu Emanacji jak widać został wyczerpany jednocześnie powstał jeden wielki offtopic oraz tzw. kwas.

Moderowany przez smooth:
Idąc za słuszną sugestią forumowicza Ziomek, Temat zamykam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 2007r, 26, bck, dnia, emanacja, koncert, ulice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu