Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Nastêpny temat
Od ilu lat na imprezy..?
Autor Wiadomo¶æ
jadore 
Wiecie gdzie mnie znale¼æ



Wiek: 50
Do³±czy³a: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Sk±d: Brzeg

Wys³any: 2007-02-06, 15:00   

Kiedy ja by³am 'm³oda' nie by³o tego problemu co teraz, przed wszystkim dlatego, ¿e by³o bardzo ma³o 'knajp', pabów nie by³o wcale, a funkcjonowa³y g³ównie restauracje - mo¿na powiedzieæ do¶æ porz±dne :) Koñcówka mojego LO to ju¿ by³ lekki luz, ale wcze¶niej, je¶li np. w Parkowej zobaczy³a was jaka¶ nauczycielka ze szko³y, to na lekcjach mia³o siê przekichane - tak by³o, choæ teraz wydaje siê to dziwne. Chyba zaczê³am do¶æ wcze¶nie chadzaæ na imprezy, ale by³o to zawsze w grupie, która zachowywa³a siê spokojnie - g³ównie wyg³upiali¶my sie na parkiecie i by³o kulturalnie, tak na serio nikt nam nie sprawdza³ dowodów, sprzedawano nam drinki. W tej chwili sytuacja uleg³a zmianie, jest zakaz sprzeda¿y alkoholu osobom poni¿ej 18 roku ¿ycia, wiêc wg mnie taka granica powinna byæ ogólnie przyjêta je¶li chodzi o sprzeda¿ alkoholu i to jest g³ówny problem w knajpach. S± pewne lokale, które 18-tolatkowie i tak omijaj±, bo to lokale dla wapniaków i s± lokale, gdzie nie chadzaj± wapniaki, tylko m³odzie¿. Tu jest chyba naturalny podzia³ i tego nie trzeba zmieniaæ. Moim zdaniem 18 lat wystarczy, ¿eby wej¶æ do lokalu na imprezê.
0 UP 0 DOWN
 
£asica 
Kr±¿ek, z³oty kr±¿ek...


Wiek: 35
Do³±czy³a: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Sk±d: Dolina Muminków

Wys³any: 2007-02-18, 00:07   

Skoro jest tak, ¿e koñcz±c 18 lat nabywasz pe³na zdolno¶c prawn±, odpowiadasz za swoje czyny wiec i do dyskotek powinno sie wchodzic od lat 18. Sa jednak kluby, które ustawiaja te poprzeczke od 21 roku zycia ale to juz chyba wybor wlasciciela. Skoro idzesz do dyskoteki i bramkarz sprawdza Twoj dowod, wpuszcza cie to i bez problemu mozesz kupic alkohol itp. Sa oczywiscie osoby, ktore po otrzymaniu dowodu dostaja glupawki, ale nie nalzey tak klasyfikowac wszystkich. Po prostu jesli cie w domu nie naucza jak zachowywac sie kulturalnie nigdy sie tego czlowiek nie nauczy. A majac 18 lat czlowiek mysli juz chyba samodzielnie, wiec chyba wie jak sie powinien zachowywac. Takie jest moje zdanie i juz!
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Do³±czy³: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Sk±d: Brzeg

Wys³any: 2007-02-18, 10:47   

W³a¶ciciele klubów patrz± na to pod wzglêdem $.
Co do zachowania to nie ma, co siê rozpisywaæ osobi¶cie znam ludzi z Brzegu, którzy maj± rodziny a na imprezy chodz± po to, aby komu¶ przywaliæ!
S±dzê, ¿e minimum to: kobiety od 18 lat faceci od 21
0 UP 0 DOWN
 
AgaNiunia 



Wiek: 42
Do³±czy³a: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wys³any: 2007-05-29, 18:47   

Pamiêtam, jak jeszcze Harlem wpuszcza³ osoby od 21 lat - ja mia³am wtedy 18 i cierpliwie czeka³am,gdy¿ nie by³o mowy-nawet "po znajomosci" wej¶cia do lokalu.Wtedy ten lokal wzbudza³ we mnie szacunek, ¿e bez wzglêdu na dodatkowy zarobek nie wpuszczj± wszystkich.
Jak ju¿ mia³am 21 lat by³am bardzo szczêsliwa, ¿e mogê tam pój¶æ i naprawdê warto by³o czekaæ. Na pocz±tku nie rozumia³am sk±d taki zakaz,ale jak po kilku miesi±cach zaczêto wpuszczaæ wszystkich, to dopiero zrozumia³am...Co druga osoba mia³a zaledwie 16-tkê i ledwo trzyma³a siê na nogach, lokal straci³ dobre imie, a mnie ju¿ dawno tam nie by³o. Ja nie mam nic do 16-tek, ale powinna byæ w Brzegu knajpka przestrzegaj±ca wpuszczania osób od 18-tki.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Do³±czy³a: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrze¿eñ:
 4/4/6
Wys³any: 2007-05-29, 18:53   

AgaNiunia napisa³/a:
Pamiêtam, jak jeszcze Harlem wpuszcza³ osoby od 21 lat - ja mia³am wtedy 18 i cierpliwie czeka³am,gdy¿ nie by³o mowy-nawet "po znajomosci" wej¶cia do lokalu


by³a taka mo¿liwo¶æ....

dla nmie standard to 21 w innym pzypadku zabawa z dziecmi... :x
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Do³±czy³a: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Sk±d: CD¦

Wys³any: 2007-05-29, 19:29   

bartoszek napisa³/a:


dla nmie standard to 21 w innym pzypadku zabawa z dziecmi... :x



ale ¿e co? chodzisz i pytasz ile ludzie maj± lat i jak mniej ni¿ 21 to wychodzisz? jak kogo¶ poznajesz to te¿ pytasz ile ma lat, a jak mniej ni¿ 21 to nie macie o czym rozmawiaæ? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ilu, imprezy, lat, na, od


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu