Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
2 urodziny brzeskiej społeczności internetowej
Autor Wiadomość
PPB 
Redakcja PPB


Wiek: 47
Dołączył: 21 Lut 2007

UP 7 / UP 18


Skąd: Plac Dworcowy 3

Wysłany: 2007-04-25, 19:40   2 urodziny brzeskiej społeczności internetowej

2 urodziny brzeskiej społeczności internetowej
Po bardzo konstruktywnym bólu zęba administratora, wielu jego wysiłkach i pomocy moderatorów oraz ich pomocników już drugi rok istnieje forum, na którym zalogowało się ponad 1600 użytkowników. Poruszają tematy, które dotyczą Brzegu, jego historii, teraźniejszości, planowanych inwestycji oraz życia codziennego.
Na stronę zaglądają zarówno młodzi jak i starsi mieszkańcy Brzegu oraz ludzie związani np. emocjonalnie z naszym miastem. Coraz częściej spotykają się, żeby porozmawiać w realu, a nie tylko na ekranie monitora.
Dokładnie 13 kwietnia (piątek) forum obchodziło swoją drugą rocznicę istnienia. Z tej okazji 14.04. na brzeskim basenie przy ulicy Korfantego odbył się piknik, na który zaproszony był każdy chętny do wspólnego świętowania i zabawy. Można było m. in. upiec kiełbaski, pograć w bule, spróbować swoich sił w przeciąganiu liny, sprawdzić swoją celność strzelając z pistoletu do paintballa. Odbył się również konkurs wiedzy o forum, który wygrał zespół dziewcząt (Pepe, Necia, Sawka, Manuela). Po pikniku pełnoletni uczestnicy przenieśli się do nowootwartego klubu IBIZA, w którym jeszcze długo świętowali drugie urodziny forum.
Oto co mówią użytkownicy, którzy zawitali na piknik:
Isia, 11 lat, na forum od 2 miesięcy
Na forum podobają mi się szczególnie niektóre tematy. Zarejestrowałam się dzięki swojej mamie, która zachęcała mnie do odwiedzania strony forum. Na forum zaglądam od czasu do czasu. Najczęściej do działu z humorem, off topicu i „O nas forumowiczach”. Przeglądam tematy, które mnie najbardziej interesują.
Sawka, wcześniej Saw_woman, 17 lat, na forum od 14 lipca zeszłego roku
Forum było właściwie pierwszą stroną, na którą zajrzałam od kiedy mam w domu połączenie z internetem Wpisałam w wyszukiwarce „Brzeg” i tak znalazłam stronę forumbrzeg. Zalogowałam się i od tego czasu jestem tam codziennie po kilka godzin, a moją ulubioną opcją stała się „Odśwież stronę”. Wszyscy użytkownicy wydają się bardzo mili i jak do tej pory mam ze wszystkimi ciepłe stosunki. Przekroczyłam już liczbę 2200 postów. Najczęściej zaglądam do takich tematów czy też działów jak „Humor”, „O nas forumowiczach”, do działu „Kobiecego” i ‘Hyde Park’u”. Na forum są świetni ludzie. Staram się pojawiać na każdej forumowej imprezie. Mam nadzieję, że dobrze reprezentujemy naszą internetową społeczność Brzegu.
lukstapol, 23 lata, na forum od roku
Od koleżanki dostałem linka do strony. Skorzystałem z tego linka, zajrzałem i zalogowałem się. Od tamtej pory działam. Wcześniej było bardzo rzadko, od pół roku zaglądam codziennie i spędzam tam po kilkadziesiąt minut. Przede wszystkim interesują mnie „Informacje bierzące”, „100 pytań do...”, tematy sportowe i takie, które wykazują jakieś zainteresowanie... Forum bardzo mi się podoba, cały czas się rozwija i mam nadzieję, że będzie dołączać do niego coraz więcej osób. Oby tak dalej. Imprezy forumowe są na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym. Jest sztab ludzi, który nad nimi czuwa. Chciałbym, żeby częściej takie spotkania były organizowane i żeby coraz więcej ludzi się na nich zjawiało.
Aklime, 15 lat, na forum od miesiąca
Przypadkowo wpisałam w wyszukiwarce Brzeg i w wynikach znalazłam stronę forumbrzeg. Przeczytałam kilka postów i zalogowałam się. Teraz staram się codziennie zaglądać na tą stronę. Najczęściej zaglądam do „Informacji bieżących”. Na spotkaniu forumowym jestem pierwszy raz. Podoba mi się, a przy okazji spotkałam kilku znajomych, o których bytności na forum nie wiedziałam.
Kalderon, 16 lat, na forum 4 miesiące
Na forum zaglądam codziennie. Poświęcam na to z 2-3 h. Śledzę tematy dotyczące życia codziennego Brzegu, inwestycji w naszym mieście, gdyż ciekawi mnie co się w Brzegu dzieje, ale też takie jak na przykład „Psychologia”. Również temat dotyczący mojej szkoły, który rozwija się dosyć prężnie. Również pierwszy raz zjawiłem się na spotkaniu forumowym. Troszeczkę się bałem, ale przyszedłem i się nie zawiodłem. Spotkałem również kolegów ze szkoły.
Tymcio, 15 lat, od roku na forum
Na początku na forum zaglądałem codziennie, teraz troszeczkę rzadziej. Najczęściej zaglądam do „Informacji bieżących” oraz „Gier”. Już wcześniej pojawiałem się na imprezach forumowych. Na samym forum jak i na spotkaniach pojawiają się fajni ludzie. Po prostu podoba mi się tu.
rocketman, 15 lat, 2 miesiące na forum
Staram się codziennie zaglądać na forum. Kolega ostatnio mnie zaprosił i pierwszy raz pojawiłem się na spotkaniu. Naprawdę warto. Nie żałuję, a przy okazji zawarłem nowe znajomości.
Pepe, 21 lat, od pół roku na forum
Zaglądam na stronę kiedy tylko mogę. Najczęściej odwiedzam „Off topic”, „O nas forumowiczach” i „Humor”. Odwiedzałam już wiele podobnych stron... Samo to, że tylko na tym zatrzymałam się dłużej, świadczy o sobie... Po prostu to jest specyficzne. Ma w sobie to „coś”.
JM
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiej, internetowej, spolecznosci, urodziny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu