Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Pytanie do Kuriera
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 08:07   Pytanie do Kuriera

W Kurierze Brzeskim nr 15 (657) z dnia 23 kwietnia 2007, w felietonie autorstwa niejakiego "OMYKA" można przeczytać

"Odkąd Beatka Z. opuściła swe gniazdeczko dla urzędniczego stołka pod swie, nazwijmy to delikatnie szyneczki, jakowoś zastój na forumbzreg.pl... Sepsa już nie rajcuje internautów, Roztropek trzeźwymi komentarzami studzi zbyt wyrawanych postowiczów...."

Cóż szyneczki, ale mi przez OMYKa apetyt się zaostrzył ..ale !.
Czy Pan/Pani OMYK uważa, że życie forum jest tożsame z życiem Panormay Powiatu Brzeskiego, bo jeśli chodzi zaś o Postać Pani Beaty Z. to jak OMYK czyta uważnie to może i zauważy, że zaistniał użytkownik BeZet i powiedzmy, że jego aktywność jest na przyzwoitym poziomie.
Poza tym nie uważa OMYK, że słowo rajcuje nie za bardzo pasuje w zestawieniu z Sepsą ? Troszkę wyczucia, bo dla froumowiczów jest to temat jak najbardziej poważny..a dla OMYKA ?..cóż w końcu to felieton.
Co do postaci forumoiwcza Roztropek.. to może OMYK raczy przedstawić swój nick forumowy nim zacznie żonglować nickami forumowiczów..pomijając fakt, że to felieton chyba dedykowany dla okrojonej grupy osób, wszak ile osób może wiedzieć kim jest Roztropek....
Cóż reasumując zapraszamy Omyka do aktywności i urozmaicenia życia na forum .. no ma kurier brzeski swój dział i jakoś Cichosza :
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-04-27, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 08:54   

głupi ten felieton nie wiadomo o co chodzi
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 15:57   

tak tak, OMYK to znawca i wyjątkowy talent.
na nagrobku będzie mieć kiedyś napisane
Miszcz wszechfachów:)

znamy znamy,
tego jegomości co zły wtedy kiedy pości.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 16:34   

wie wszystko czyli nie wie nic a żal mu pupe ściska że Bezet tak dobrze się u nas zadomowiła


szkoda słów na takie art
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-04-27, 20:21   

Życzę Kurierowi aby sam wywołał i zapanował nad wywołaną przez siebie paniką, jak to miało miejsce na forumbrzeg w przypadku sepsy. W gazecie można najwyżej czegoś nie wydrukować, u nas się nie da. Wiadomość idzie w świat (miasto) i można ją najwyżej skasować. Niejaki pan Hamburg skutecznie uświadamiał mieszkańców. I tak do końca nie wiadomo, czy czasami nie miał racji. Jakoś nikt inny nie miał zamiaru wspomóc nas w wyjaśnieniu tego problemu, ani Sanepid, ani inne kompetentne służby medyczne. A forumowiczom i mieszkańcom pozostał w pamięci fakt, że i u nas można się czegoś dowiedzieć - nie tylko w Kurierze.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 20:54   

Czy ów felieton jest dostępny gdzieś w sieci ? Może KB go umieści na swojej stronie, bo szczerze mówiąc nie chce mi się kupowac gazety tylko dla jednego felietonu.

Profilaktycznie proszę, by nikt nie fotografował KB i nie umieszczał tu zdjęcia z felietonem, ponieważ może być posądzony o łamanie praw autorskich (a na tym mi nie zależy), ale gdyby ktoś był łaskaw i udostępnił na PW lub maila ;)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-27, 21:31   

no cięzko być trzecią gazetą w Brzegu, cieżko być nawet drugą gazetą w Brzegu...

a Kurier hmm no coż efektywność reklam spada.... co niesie ze sobą "ataki" na niezależność forumbrzeg.pl dobrze, że ja się nie znalazłem w tym artykule.... :wink:

choć ten felieton to darmowa reklama dla forum .... panie redaktorze głowny "Kuriera" prosimy o więcej tego typu felietonów - my i tak się tym nie przejmujemy :D :D <my forumowicze>
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-27, 23:45   

Kurierowi gratulujemy felietonisty,
prawie jak Stomma
prawie czyni wielka różnicę:))))
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-04-28, 09:09   

Tak czytam te posty, i się zastanawiam, może Omyk ma jakieś kompleksy na punkcie szyneczek?!
Nie powinienen, przecież jak mówią " w zdrowym ciele zdrowy duch", troch dobrej woli uzyskać idealną wagę Ci pozwoli, tak uważam.
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-28, 10:15   

O wa! Wszak Kurier Brzeski wielką, zacną i wspaniałą gazetą jest. Tak celnie, poprzez osobę wybitnego felietonisty, kieruje ostrze swojej krytyki; tak zjadliwymi, aczkolwiek inteligentnymi słowy uderza i miażdży. Straszna jest twa siła i potęga, o wszechmocny kurierze!
Ostatnio zmieniony przez Morg 2007-04-28, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-28, 12:37   

to juz jest koniec, zoabczycie jak was zamlaska omyk w nastepnym felietonie
na kolana!
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-04-28, 13:54   to nie ja

Pragnę niniejszym stwierdzić, że nie jestem autorem felietonu, którego twórca podpisał się pseudonimem "Omyk,", który to nick mylnie został przez kilka osób skojarzony ze mną, zapewne ze względu na zbieżność dwóch pierwszych liter mego nazwiska oraz tychże rzeczonego pseudonimu.
Zaznaczam jednocześnie i bez przyjemności, iż ostatni tekst mojego autorstwa ukazał się na łamach Kuriera Brzeskiego gdzieś w okolicach września-października 1995 roku.
Z szacunkiem,
Grzegorz Omelan
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-28, 22:32   

Rozmowa nt. felietonu w KB to tak naprawdę rozmowa o rynku prasowym w Brzegu... to już tak naprawde walka KB I PPB o czytelników i reklamodawców a pomiędzy tymi frazami... Roztropek BeZet i inni forumowicze.... tylko czekać momentu aż yasiu, smooth, cyborg, inez i inni pojawią się na forum KB <tym papierowym>
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-04-29, 04:39   

Szczerze czytałem i nie dowierzam że ktoś tak może mieszać z błotem aż osiągnie swój cel.


My jako forumbrzeg.pl zawsze zostaniemy głosem miasta czyli głosem niezależnym i zawsze do tego będziemy dążyć, aby żyło nam się lepiej. Jedynym celem jest to aby poprawić nasz statut społeczny.

Panorama Powiatu Brzeskiego jako jedyne z Brzeskich wydawnictw prasowych wyraziła chęć na umieszczanie swoich artykułów. forumbrzeg.pl jest otwarte na wszystkie Brzeskie wydawnictwa i dla wszystkich utworzono odpowiednie działy.


Przykro się słucha jak pewna osoba nie podpisując się imieniem i nazwiskiem potrafi w ten sposób oczerniać ludzi.


Zapraszam jeszcze raz gorąco wszystkie wydawnictwa prasowe w Brzegu do współpracy i zakopania toporka niezgodności.


Tu też podpisuję się imieniem i nazwiskiem:


Jasiński Łukasz
tel kontaktowy: 0-604-613-482
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-29, 23:03   

Muszę sie przyznać do tego, że nieco zdziwiony jestem kurtuazją, jaką się wykazujecie. Nie wszyscy zapewne wydedukowali z tekstów kim jest owy, "tajemniczy" Omyk z Kuriera Be. Być może nie wszyscy czytali felieton Dziennikarzyny w PPB, czy nawet nie wszyscy wpisali "tajemniczy" pseudonim w google. Ale nie wierzę, że wszyscy moi przedmówcy nie zrobili jednej z wymienionych przeze mnie rzeczy :evil:
Dlatego - powiem szczerze i bez kontekstu podlizywania się komukolwiek - jestem pod dużym wrażeniem prezentowanych tu wypowiedzi w tak wyważonym tonie. Naprawdę!

Świat przewrócił się do góry dnem: ci, którzy powinni trzymać fason, być chętni do dyskusji na każdy temat, wypowiadać się otwarcie i tonować swoje wypowiedzi i przyhamowywać swoje zapędy dokopywania i podkopywania wszystkim dookoła nie robią tego. Zwykli ludzie natomiast wykazują powściągliwość, którą wcale nie muszą się przejmować.
Powiem, że gdybym ja miał komentować któryś z ostatnich tworów pisemnych Omyka nie był bym tak łaskawy i oszczędny w słowach jak smooth, Radek W. czy alferx. Dlatego może skończę ten post :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, kuriera, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu