Wysłany: 2007-05-10, 18:43 Głosowanie na wyróżnienia sezonu 2006/07!!!
Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.
Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres blk.brzeg@wp.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 17 maja włącznie.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.
KATEGORIE
Najlepszy zawodnik
Kandydaci:
Łukasz Marciniak, Daniel Gaj, Rafał Pławiak, Przemysław Sempik, Wiktor Nowacki, Rafał Kuczyński, Tomasz Miarczyńśki (WSH-E), Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Marcin Pawluk, Przemek Kielman, Maciej Andros, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki (QRB), Maciej Stępień, Jacek Pociecha, Piotr Rosiński, Wojciech Drozd, Marek Soroka, Paweł Hofman, Grzegorz Trzyszka (Piomar), Andrzej Rolski, Artur Zagórski, Adam Adamczyk, Marcin Stefaniszyn, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki (Mysłek), Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Marcin Laskowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut (Lewin), Dariusz Szeniszewski, Mateusz Kawarski, Szymon Kawarski, Mateusz Śliszewicz, Maciej Wołochowski, Konrad Lin, Piotr Kaczmarek, Witold Broczkowski, Wacław Nowicki (LCMP), Wojciech Suchorowski, Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Tomasz Biernat, Michał Niedopytalski, Artur Wójtowicz, Dariusz Demichowicz, Tomasz Habina (Grodków), Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Radosław Sosnówka, Grzegorz Stefański (Gniotpol), Łukasz Ogorzelec, Grzegorz Chmiecik, Paweł Ogrodnik, Przemysław Florków (Forum), Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Marcin Kolorz, Tomasz Madejczyk, Paweł Kasprzak, Tomasz Szwak (Astra)
Najlepszy obrońca
Kandydaci:
Łukasz Marciniak, Daniel Gaj, Rafał Pławiak, Przemysław Sempik, Wiktor Nowacki, Rafał Kuczyński, Tomasz Miarczyńśki (WSH-E), Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Marcin Pawluk, Przemek Kielman, Maciej Andros, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki (QRB), Maciej Stępień, Jacek Pociecha, Piotr Rosiński, Wojciech Drozd, Marek Soroka, Paweł Hofman, Grzegorz Trzyszka (Piomar), Andrzej Rolski, Artur Zagórski, Adam Adamczyk, Marcin Stefaniszyn, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki (Mysłek), Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Marcin Laskowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut (Lewin), Dariusz Szeniszewski, Mateusz Kawarski, Szymon Kawarski, Mateusz Śliszewicz, Maciej Wołochowski, Konrad Lin, Piotr Kaczmarek, Witold Broczkowski, Wacław Nowicki (LCMP), Wojciech Suchorowski, Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Tomasz Biernat, Michał Niedopytalski, Artur Wójtowicz, Dariusz Demichowicz, Tomasz Habina (Grodków), Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Radosław Sosnówka, Grzegorz Stefański (Gniotpol), Łukasz Ogorzelec, Grzegorz Chmiecik, Paweł Ogrodnik, Przemysław Florków (Forum), Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Marcin Kolorz, Tomasz Madejczyk, Paweł Kasprzak, Tomasz Szwak (Astra)
Najlepszy rezerwowy
Kandydaci:
Tomasz Miarczyński (WSH-E), Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki (QRB), Wojciech Drozd, Paweł Hofman, Grzegorz Trzyszka (Piomar), Tomasz Duliniec, Filip Kołecki (Mysłek), Mateusz Łazor, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut (Lewin), Mateusz Śliszewicz, Konrad Lin, Wacław Nowicki (LCMP), Michał Niedopytalski, Artur Wójtowicz, Dariusz Demichowicz, Tomasz Habina (Grodków), Krzysztof Kołodziejczyk, Radosław Sosnówka, Grzegorz Stefański (Gniotpol), Tomasz Madejczyk, Paweł Kasprzak, Tomasz Szwak (Astra)
Najlepszy debiutant
Kandydaci:
Mateusz Dubas (QRB), Grzegorz Mikrut (Lewin), Maciej Wołochowski, Witold Broczkowski (LCMP), Wojciech Suchorowski, Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Tomasz Biernat, Michał Niedopytalski, Artur Wójtowicz, Dariusz Demichowicz, Tomasz Habina (Grodków), Marcin Kolorz, Tomasz Madejczyk, Paweł Kasprzak (Astra)
Najlepsza piątka
Kandydaci:
Łukasz Marciniak, Daniel Gaj, Rafał Pławiak, Przemysław Sempik, Wiktor Nowacki, Rafał Kuczyński, Tomasz Miarczyńśki (WSH-E), Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Marcin Pawluk, Przemek Kielman, Maciej Andros, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki (QRB), Maciej Stępień, Jacek Pociecha, Piotr Rosiński, Wojciech Drozd, Marek Soroka, Paweł Hofman, Grzegorz Trzyszka (Piomar), Andrzej Rolski, Artur Zagórski, Adam Adamczyk, Marcin Stefaniszyn, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Kołecki (Mysłek), Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Marcin Laskowski, Mateusz Łazor, Marek Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Grzegorz Mikrut (Lewin), Dariusz Szeniszewski, Mateusz Kawarski, Szymon Kawarski, Mateusz Śliszewicz, Maciej Wołochowski, Konrad Lin, Piotr Kaczmarek, Witold Broczkowski, Wacław Nowicki (LCMP), Wojciech Suchorowski, Rafał Gajewski, Paweł Ścigała, Tomasz Biernat, Michał Niedopytalski, Artur Wójtowicz, Dariusz Demichowicz, Tomasz Habina (Grodków), Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyński, Krzysztof Pachołek, Grzegorz Jarosławski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Kołodziejczyk, Radosław Sosnówka, Grzegorz Stefański (Gniotpol), Łukasz Ogorzelec, Grzegorz Chmiecik, Paweł Ogrodnik, Przemysław Florków (Forum), Dawid Turkowski, Grzegorz Łyczkowski, Marcin Kolorz, Tomasz Madejczyk, Paweł Kasprzak, Tomasz Szwak (Astra)
PS. Zawodnik, który zrobił największy postęp zostanie wybrany przez organizatorów
Najlepszy zawodnik
1. Maciej Stępień - 5
2. Artur Zagórski - 4
3. Tomasz Pieszyński - 2
. Dawid Turkowski - 2
. Adam Adamczyk - 2
19 głosów, głosowano na 9 zawodników
Najlepszy obrońca
1. Marcin Stefaniszyn - 5
2. Marcin Kucharski - 4
3. Rafał Kuczyński - 2
. Krzysztof Pachołek - 2
. Kamil Duliniec - 2
19 głosów, głosowano na 9 zawodników
Najlepszy rezerwowy
1. Ryszard Dzwonek - 5
2. Paweł Kasprzak - 3
. Wojciech Drozd - 3
19 głosów, głosowano na 11 zawodników
Najlepszy debiutant
1. Wojciech Suchorowski - 8
2. Mateusz Dubas - 4
3. Paweł Kasprzak - 3
19 głosów, głosowano na 7 zawodników
Najlepsza piątka
1. Artur Zagórski - 13
2. Maciej Stępień - 10
. Marcin Kucharski - 10
4. Tomasz Pieszyński - 8
5. Krzysztof Pachołek - 8
Druga piątka
6. Adam Adamczyk - 7
7. Dawid Turkowski - 5
8. Piotr Rosiński - 4
. Jacek Pociecha - 4
. Paweł Pacuła - 4
19 głosów, głosowano na 24 zawodników
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum