Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-05-24, 18:37
Zdjęcia w Avatarze

Czy w avatarach powinny być nasze zdjęcia??
Tak
41%
 41%  [ 10 ]
Nie
58%
 58%  [ 14 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-24, 16:43   

Mi to obojętne, ale nie powinno się narzucać, aby avatarami były zdjęcia.
Ja w swoim mam zamieszczone moje zdjęcie, bo mi się podobało, ale jestem pewna, że wiele osób nie chce zamieszczać swoich zdjęć i nie powinno ich się zmuszać.
Nic na siłę. :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 16:57   

Na początku byłam na tak i uważałam to za dobry pomysł, ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam że jednak NIE :!:

Co mnie do tego skłania:

1) Przypomniało mi się że na początku gdy zaczęłam tu pisać, czułam się trochę nieswojo i właściwie do końca nie wiedziałam czy tu zostanę, zatem nie chciałam się od początku ujawniać

2) Względy czysto osobiste. Jest to dość silny argument którego jednak nie mogę tutaj przedstawić

3) Czasami jest tak, że treść posta (chcąc nie chcąc) przez niektórych jest rozpatrywana nie tylko przez jego zawartość, ale też przez wiek osoby wypowiadającej się czy wygląd. Wieku nie pominiemy w profilu, rzecz oczywista, ale zdjęcia już z tej racji lepiej nie ujawniać

4) Z czasem zamieni się to w portal randkowy. Ktoś wejdzie, pobieżnie popatrzy na posty, poogląda zdjęcia, wybierze najlepsze i zacznie do tych osób pisać w nadzieji na poznanie nowej "miłości" a to przecież nie o to chodzi w forum. Od tego są portale typu randka.pl czy sympatia.pl :-P

5) Posoba mi się mój obecny avatar a nie chce mi się patrzeć przy każdym moim poście na siebie, jak w lustro :-P

6) Gdybym nie chciała mieć zdjęcia, to bym musiała mieć okienko zamiast avatara i byłoby tak łyso i smutno.... :(
0 UP 0 DOWN
 
martika 
...



Wiek: 37
Dołączyła: 26 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:20   

moim zdaniem każdy powinien mieć wolność wyboru swojego avatora(oczywiście takiego w dobrym guscie),a nie powinno być narzucone "albo swoje zdjęcie,albo nic"
mi osobiście nie przeszkadza avator żadnego z forumowiczów :)
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

  Wysłany: 2007-05-24, 17:43   

Jako, że pomysł mój:) co mnie niezwykle cieszy, że został podchwycony czuję się odpowiedzialny zabrać głos :)
Myślę, że w większości awatary nie przedstawiają nic ciekawego, a jeżeli już coś ciekawego to zazwyczaj w złym tonie patrz:Blaster.
Jeżeli ktoś nie życzy sobie mieć zdjęcia swojego, może nie mieć awatara który i tak jest zwykle nudny, głupi itp... (moim zdaniem)
Sawka nie zgadzam się z twoją argumentacją, jaki serwis randkowy?? o czym ty mówisz?? jak już pisałem większość z nas wie jak kto wygląda, z własnej chęci większość się przedstawiła w "jak wyglądamy" ty również. Nie będziemy przecież zamieszczać TREŚCI jak w portalach randkowych :shock: Poza tym z całą sympatią do Ciebie: ani poprzedni ani aktualny twój awatar mi się nie podoba, jaki jest jego sens i cel? nie wiem...
A propo anonimowości w necie, jestem zwolennikiem jej zniesienia, każdy powinien podawać swoje imię nazwisko itp. Jeżeli ktoś nie jest anonimowy nie będzie pisał bzdur!! (tylko dla wygłupów i wkurzenia normalnych userów, patrz fora na onecie). Będzie czuł moralną odpowiedzialność za swe czyny, słowa...
Tak samo na naszym forum, ktoś ze swoim zdjęciem będzie bardziej myślał nad tym co pisze, i problemy yasia się skończą(w pewnym stopniu).
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:48   

Po następnych argumentach moje Nie jest bardziej widoczne.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:51   

stempol napisał/a:
Jeżeli ktoś nie jest anonimowy nie będzie pisał bzdur!! (tylko dla wygłupów i wkurzenia normalnych userów, patrz fora na onecie).


No wiem to jest dobre :)

stempol napisał/a:
ani poprzedni ani aktualny twój awatar mi się nie podoba,


Nie musi się podobać, on ma tylko ułatwiać rozpoznawanie autorów postów :)

stempol napisał/a:
jaki jest jego sens i cel?


(Patrz wyżej :mrgreen: )


Sawka napisał/a:
2) Względy czysto osobiste. Jest to dość silny argument którego jednak nie mogę tutaj przedstawić


To jest chyba jeden największy argument, tylko szkoda, że nie mogę go tutaj rozwinąć

Sawka napisał/a:
4) Z czasem zamieni się to w portal randkowy


Moje zdjęcia w temacie "Jak wyglądamy" są przeznaczone dla użytkowników forum, którzy je przeglądają, czytają, piszą, w każdym bądź razie są na bieżąco.

A czasami przyjdzie jeden z drugim, włączy sobie listę najaktywnjeszych uzytkowników, bądź strzeli "na ślepo" i myśli, że może sobie ze mną pogadać (a nawet i więcej- musiałam to napisać oficjalnie, bo były takie przypadki)

Owszem, mogę być rozpoznawana na ulicy przez kogoś z forum, ale przez użytkowników, którzy chociaz w minimalny sposób zaangażują się w forum. (tak chociażby poznałam dreyfusa, a wraz z nim draq'a , pozdrawiam :wink: )
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 17:55   

stempol napisał/a:
Jako, że pomysł mój:) co mnie niezwykle cieszy, że został podchwycony czuję się odpowiedzialny zabrać głos

I ciesze się, że zabrałeś głos. Absolutnie się zgadzam z tym co wyżej napisałeś z jednym wyjątkiem:
stempol napisał/a:
a jeżeli już coś ciekawego to zazwyczaj w złym tonie patrz:Blaster.
Avatar Blastera był już tu od roku, więc to nowi userzy powinni się doń ostosować a nie pisać PW do Administracji w sprawie jegozmiany. Poza tym wg mnie nie był w złym tonie, a tym barzdiej nie wiem co w nim wzbudzało obrzydzenie. Był tu nawet taki temat "Ekstremalnie obleśne" i sądzę, że takie rzeczy powinnybyć blokowane a nie niewinny avatar. Heh troche zboczyłem z tematu :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-24, 18:04   

stempol napisał/a:
Poza tym z całą sympatią do Ciebie: ani poprzedni ani aktualny twój awatar mi się nie podoba, jaki jest jego sens i cel? nie wiem...


zapewne Twój avatar ma głębokie przesłanie metafizyczne i swą tajemniczością kieruje na stronę poznania sekretu wszechrzeczy :lol:


moim zdaniem pomysł nie jest dobry, chociaż jeśli zostanie zaakceptowany przez większość i wejdzie w życie, to zamieszczę swoje zdjęcie z pewnością. Szanuję decyzję innych o anonimowości, dlatego w tej sytuacji powstrzymuję się od całkowitego wyrażenia swojej opinii.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-05-24, 18:19   

stempol napisał/a:
Jeżeli ktoś nie życzy sobie mieć zdjęcia swojego, może nie mieć awatara który i tak jest zwykle nudny, głupi itp... (moim zdaniem)

no tak,Twoim zdaniem. Nie chcę mieć swojego zdjęcia na forum.nie czuję potrzeby,żeby ktoś na ulicy wołała za mną ,,ooooo...ta z forum-Panna Nikt,w zielonych butach i żółtej spódnicy.Wczoraj napisała 31 postów i pokłóciła się z Włóczykijem(przykład potrzebny do zobrazowania sytuacji xD).,,
Nie uważam,że mój obecny avatar jest głupi,nudny i bez sensu. Twój mimo,że przedstawia Ciebie specjalnie ciekawy nie jest,więc tą kwestię uważam za rozwiązaną.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-05-24, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-24, 18:27   

Panna Nikt napisał/a:
pokłóciła się z Włóczykijem...


bez przesady, ostatni raz to się kłóciłem chyba z 4 miesiące temu i na pewno nie z Tobą. Mój avatar ma sens, ale nie mam zamiaru nikogo informować, dlaczego jest dla mnie ważny.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 18:37   

Dobra mili państwo tradycyjnie robi się OFF TOPIC. W konsultacji z moderatorami i widząc głosy mówię Nie nie będzie nakazu dodawania swoich zdjęć jako Avatar. Decyzja ostateczna i temat zamykam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: avatarze, zdjecia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu