XVI kolejka - 15 marca; godz. 14.00
Unia Reńska Wieś - Racłavia Racławice
LZS Walce - GKS Grodków/Michałów
LZS Goświnowice - LZS Piątkowice
Pogoń Prudnik - Orzeł Dzierżysław
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Naprzód Niezdrowice - Czarni Otmuchów
Sparta Paczków - Unia Krapkowice
LZS Rusocin - Polonia Głubczyce
XVII kolejka - 22 marca; godz. 14.00
LZS Rusocin - Unia Reńska Wieś
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
Unia Krapkowice - Naprzód Niezdrowice
Czarni Otmuchów - Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Pogoń Prudnik
Orzeł Dzierżysław - LZS Goświnowice
LZS Piątkowice - LZS Walce
GKS Grodków/Michałów - Racłavia Racławice
XVIII kolejka - 29 marca; godz. 15.00
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków/Michałów
Racłavia Racławice - LZS Piątkowice
LZS Walce - Orzeł Dzierżysław
LZS Goświnowice - LZS Obrowiec
Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów
Victoria Cisek - Unia Krapkowice
Naprzód Niezdrowice - Polonia Głubczyce
Sparta Paczków - LZS Rusocin
XIX kolejka - 5 kwietnia; godz. 16.00
Sparta Paczków - Unia Reńska Wieś
LZS Rusocin - Naprzód Niezdrowice
Polonia Głubczyce - Victoria Cisek
Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów - LZS Goświnowice
LZS Obrowiec - LZS Walce
Orzeł Dzierżysław - Racłavia Racławice
LZS Piątkowice - GKS Grodków/Michałów
XX kolejka - 12 kwietnia; godz. 16.00
Unia Reńska Wieś - LZS Piątkowice
GKS Grodków/Michałów - Orzeł Dzierżysław
Racłavia Racławice - LZS Obrowiec
LZS Walce - Czarni Otmuchów
LZS Goświnowice - Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce
Victoria Cisek - LZS Rusocin
Naprzód Niezdrowice - Sparta Paczków
XXI kolejka - 19 kwietnia; godz. 16.00
Naprzód Niezdrowice - Unia Reńska Wieś
Sparta Paczków - Victoria Cisek
LZS Rusocin - Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce - LZS Goświnowice
Unia Krapkowice - LZS Walce
Czarni Otmuchów - Racłavia Racławice
LZS Obrowiec - GKS Grodków/Michałów
Orzeł Dzierżysław - LZS Piątkowice
XXII kolejka - 26 kwietnia; godz. 16.00
Unia Reńska Wieś - Orzeł Dzierżysław
LZS Piątkowice - LZS Obrowiec
GKS Grodków/Michałów - Czarni Otmuchów
Racłavia Racławice - Unia Krapkowice
LZS Walce - Polonia Głubczyce
LZS Goświnowice - LZS Rusocin
Pogoń Prudnik - Sparta Paczków
Victoria Cisek - Naprzód Niezdrowice
XXIII kolejka - 1 maja; godz. 17.00
Victoria Cisek - Unia Reńska Wieś
Naprzód Niezdrowice - Pogoń Prudnik
Sparta Paczków - LZS Goświnowice
LZS Rusocin - LZS Walce
Polonia Głubczyce - Racłavia Racławice
Unia Krapkowice - GKS Grodków/Michałów
Czarni Otmuchów - LZS Piątkowice
LZS Obrowiec - Orzeł Dzierżysław
XXIV kolejka - 4 maja; godz. 17.00
Unia Reńska Wieś - LZS Obrowiec
Orzeł Dzierżysław - Czarni Otmuchów
LZS Piątkowice - Unia Krapkowice
GKS Grodków/Michałów - Polonia Głubczyce
Racłavia Racławice - LZS Rusocin
LZS Walce - Sparta Paczków
LZS Goświnowice - Naprzód Niezdrowice
Pogoń Prudnik - Victoria Cisek
XXV kolejka - 10 maja; godz. 17.00
Pogoń Prudnik - Unia Reńska Wieś
Victoria Cisek - LZS Goświnowice
Naprzód Niezdrowice - LZS Walce
Sparta Paczków - Racłavia Racławice
LZS Rusocin - GKS Grodków/Michałów
Polonia Głubczyce - LZS Piątkowice
Unia Krapkowice - Orzeł Dzierżysław
Czarni Otmuchów - LZS Obrowiec
XXVI kolejka - 17 maja; godz. 17.00
Unia Reńska Wieś - Czarni Otmuchów
LZS Obrowiec - Unia Krapkowice
Orzeł Dzierżysław - Polonia Głubczyce
LZS Piątkowice - LZS Rusocin
GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - Naprzód Niezdrowice
LZS Walce - Victoria Cisek
LZS Goświnowice - Pogoń Prudnik
XXVII kolejka - 24 maja; godz. 17.00
LZS Goświnowice - Unia Reńska Wieś
Pogoń Prudnik - LZS Walce
Victoria Cisek - Racłavia Racławice
Naprzód Niezdrowice - GKS Grodków/Michałów
Sparta Paczków - LZS Piątkowice
LZS Rusocin - Orzeł Dzierżysław
Polonia Głubczyce - LZS Obrowiec
Unia Krapkowice - Czarni Otmuchów
XXVIII kolejka - 31 maja; godz. 17.00
Unia Reńska Wieś - Unia Krapkowice
Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce
LZS Obrowiec - LZS Rusocin
Orzeł Dzierżysław - Sparta Paczków
LZS Piątkowice - Naprzód Niezdrowice
GKS Grodków/Michałów - Victoria Cisek
Racłavia Racławice - Pogoń Prudnik
LZS Walce - LZS Goświnowice
XXIX kolejka - 7 czerwca; godz. 17.00
LZS Walce - Unia Reńska Wieś
LZS Goświnowice - Racłavia Racławice
Pogoń Prudnik - GKS Grodków/Michałów
Victoria Cisek - LZS Piątkowice
Naprzód Niezdrowice - Orzeł Dzierżysław
Sparta Paczków - LZS Obrowiec
LZS Rusocin - Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice
XXX kolejka - 14 czerwca; godz. 17.00
Unia Reńska Wieś - Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice - LZS Rusocin
Czarni Otmuchów - Sparta Paczków
LZS Obrowiec - Naprzód Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław - Victoria Cisek
LZS Piątkowice - Pogoń Prudnik
GKS Grodków/Michałów - LZS Goświnowice
Racłavia Racławice - LZS Walce
GKS Grodków/Michałów
Bramkarze: Jan Jędrychowski, Maceij Stopiński (z LZS Stary Grodków)
Obrońcy: Jarosław Doskocz, Tomasz Gardas, Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Tomasz Porzeżyński, Marek Urbański (wychowanek), Paweł Witkowski
Pomocnicy: Ireneusz Gortowski, Paweł Grabowski (Wychowanek), Paweł Hytel, Grzegorz Maryszczak (z LZS Wojsław), Maciej Morawski, Łukasz Plewa (Wychowanek), Grzegorz Starczewski (wychowanek), Marcin Włodarczyk, Czesław Wojda, Mateusz Wojda, Daniel Wołowicz, Rafał Wołowicz (z Poloni Przylesie), Mateusz Zarzeczny
Napastnicy: Tomasz Knurowski, Daniel Szylar (wychowanek), Mariusz Śliwa, Piotr Tuchowski
Trener: Marcin Włodarczyk
Ubyli: Piotr Mielnik (LZS Starowice), Radosław Micuń (szkoła podoficerska), Bartosz Gardas, Michał Lewicki (nie wznowili treningów), Przemysław Grabowski (Skalnik Gracze), Damian Dziweńka (BTP Piast Brzeg), Robert Śmietana (LZS Wójtowice)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-03-24, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
LZS Walce - GKS Grodków/Michałów 0:0
GKS: Maciej Stopiński - Jarosław Doskocz (68, Tomasz Gardas), Marcin Włodarczyk, Paweł Witkowski, Tomasz Porzeżyński, Daniel Wołowicz (65, Mateusz Zarzeczny), Czesław Wojda, Ireneusz Gortowski, Grzegorz Maryszczak, Rafał Wołowicz, Mariusz Śliwa; trener Marcin Włodarczyk
GKS Grodków/Michałów - Racłavia Racławice Śl. 0:2 (0:2)
0:1 (4, karny); 0:2 (44)
GKS: Maciej Stopiński - Tomasz Porzeżyński, Marcin Włodarczyk, Paweł Witkowski, Tomasz Gardas, Paweł Gąsior (46, Grzegorz Maryszczak), Rafał Wołowicz, Ireneusz Gortowski, Czesław Wojda (55, Daniel Wołowicz), Mariusz Śliwa (77, Przemysław Porębski), Tomasz Knurowski; trener Marcin Włodarczyk
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków/Michałów 0:1 (0:0)
0:1 - Marcin Włodarczyk (68)
GKS: Maciej Stopiński - Tomasz Porzeżyński, Przemysław Porębski, Paweł Witkowski, Tomasz Gardas, Daniel Wołowicz (55, Mateusz Wojda), Marcin Włodarczyk, Ireneusz Gortowski, Grzegorz Maryszczak (82, Daniel Szylar), Rafał Wołowicz (69, Czesław Wojda), Tomasz Knurowski (86, Mateusz Zarzeczny); trener Marcin Włodarczyk
LZS Mańkowice/Piatkowice - GKS Grodków/Michałów 1:3 (0:0)
0:1 - Ireneusz Gortowski (49, karny); 0:2 – Tomasz Knurowski (52); 1:2 (67); 1:3 - Marcin Włodarczyk (90)
GKS: Maciej Stopiński – Tomasz Porzeżyński, Przemysław Porębski, Paweł Witkowski, Tomasz Gardas, Mateusz Wojda (70, Mateusz Zarzeczny), Marcin Włodarczyk, Ireneusz Gortowski (81, Czesław Wojda), Grzegorz Maryszczak (78, Daniel Wołowicz), Rafał Wołowicz, Tomasz Knurowski; trener Marcin Włodarczyk
GKS Grodków/Michałów - Orzeł Dzierżysław 3:2 (1:2)
1:0 – Rafał Wołowicz (12); 1:1 (27); 1:2 (44); 2:2 – Mariusz Śliwa (51); 3:2 – Tomasz Knurowski (71)
GKS: Maciej Stopiński – Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Paweł Witkowski, Tomasz Gardas (70, Tomasz Porzeżyński), Mateusz Wojda, Marcin Włodarczyk, Czesław Wojda (87, Daniel Szylar), Grzegorz Maryszczak (84, Daniel Wołowicz), Tomasz Knurowski, Rafał Wołowicz (46, Mariusz Śliwa); trener Marcin Włodarczyk
LZS Obrowiec - GKS Grodków/Michałów 3:1 (2:0)
1:0 (3); 2:0 (32); 2:1 - Ireneusz Gortowski (65, karny); 3:1 (90)
GKS: Maciej Stopiński – Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Paweł Witkowski, Tomasz Gardas, Grzegorz Maryszczak, Marcin Włodarczyk, Ireneusz Gortowski, Czesław Wojda (60, Maciej Morawski), Rafał Wołowicz, Tomasz Knurowski; trener Marcin Włodarczyk
GKS Grodków – Czarni Otmuchów 4:0 (1:0)
1:0 – Rafał Wołowicz (28); 2:0 – Maciej Morawski (72); 30 – Paweł Witkowski (73); 4:0 – Paweł Witkowski (88)
GKS: Maciej Stopiński (78, Doubiński) – Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Tomasz Porzeżyński, Żarów, Grzegorz Maryszczak, Marcin Włodarczyk, Ireneusz Gortowski (31, Czesław Wojda), Jarosław Doskocz (50, Paweł Witkowski), Tomasz Knurowski, Rafał Wołowicz (66, Maciej Morawski); trener Marcin Włodarczyk
GKS Grodków – Polonia Głubczyce 3:1 (2:1)
1:0 – Tomasz Knurowski (9, karny); 1:1 (15); 2;1 – Ireneusz Gortowski (44, karny); 3:1 – samobójcza (65)
GKS: Maciej Stopiński – Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Tomasz Porzeżyński, Tomasz Gardas, Grzegorz Maryszczak (85, Maciej Morawski), Ireneusz Gortowski, Marcin Włodarczyk, Paweł Witkowski (75, Daniel Wołowicz), Tomasz Knurowski, Mateusz Wojda (64, Rafał Wołowicz); trener Marcin Włodarczyk
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum