Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-07-28, 22:21
Informacje bieżące : wypadki
Autor Wiadomość
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2007-07-28, 22:08   

Widze, że cmokanie mniej cie gorszy od ssania. Są gusta i guściki.
A tak poza tym idź se świeczke postaw i zacznij wypowiadać się w temacie. Ja paszteta już odesłałem więc można w koncu zacząć normalnie dyskutować na właściwy temat.

Co do rangi forum przynajmiej klepie w tą klawiature a nie powielam model wypowiedzi ograniczających sie do stuknięcia pięć razy w klawiature jak Ty w temacie o Jesse M. Co za rozbudowana wypowiedź.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-07-28, 22:11   

blaster napisał/a:
każdy albo kiedyś albo teraz albo kiedyś będzie chcoć raz chciała spróbować tak jeździć


czyli Ty próbowałeś bo KAŻDY tak robi, bądź chce.

pasztecie, dreyfusie chodzi Wam o to samo ze świrować, tokyodrifotwać to tylko na odrębnych terenach (lotnisko, plac)

blaster twierdzi ze mozna świrować i szaleć przy minimalnym ruchu i po co pisać o wypadkach na forum, więc wytłumaczę Ci : aby przestrzec się przed daną trasą, nauczyć się na czyiś błędach, wiedzieć ze droga jest nie przejezdna starczy ? czy to wpłynie na zmniejszenie kolizji MOŻE akurat ta osoba co to przeczytała zwolniła w danym momecie i jest teraz cała i zdrowa.

Junikoks napisał/a:
Nie tylko młodzi, którzy szaleja powodują wypadki. A co z ludzmi(zazwyczaj 40 lat i wiecej) co jeżdzą na podwójnym gazie?? albo z emerytami, którzy zasypiaja za kierownica?? Jeżeli Tobie dreyfus świeczki sie nie podobaja to ich nie stawiaj - proste.


Co to ma do tematu ?
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-07-28, 22:17   

Junikoks napisał/a:
Stawiam swieczke, poniewaz uwazam, że jest ona symbolem naszego współczucia wobec osoby zmarlej i jej rodziny.

hm..W takim razie wyobraź sobie (wiem,że to będzie trudne i nic takiego Tobie nie życzę)w wypadku drogowym ginie bliska Tobie osoba(weźmy pod uwagę członka rodziny)wiadomość pojawia się na forum i z opisem całej sytuacji ,a niżej jest sto pięćdziesiąt znaczków ,,[*],,
Wątpię ,że czytając to pomyślisz,że osoby,które to pisały przekazują Ci wyrazy współczucia,odebrał byś to bardziej jako atak dzieci neostrady. Twój ból po stracie członka rodziny jest dużo większy,o wiele bardziej bolesny i dotkliwy,a takie znaczki myślę,że mogły by Ciebie nawet urazić,bo nawet w najmniejszym stopniu nie utożsamiają się z Twoim bólem.Być może osobom ,które to piszą jest obojętne kto umarł,wcale nie chcą przekazać swoich kondolencji czy też współczucia ,myślą po prostu
,,szkoda człowieka,no to dam mu znicz,,.

dreyfus napisał/a:
pasztet007 napisał/a:
dreyfus, cmoknij się w paleczke lodowa


Jak chcesz to może dam Ci ją nawet possać?!

zauważ Dreyfus,że Pasztet pisał swoja wypowiedź w formie żartu,natomiast Twoja odpowiedź jest co najmniej żenująca. Oby dwaj schodzicie na wypowiedz pokroju ,,w dup*e byłeś i gów*o widziałeś,, jakie ostatnio na forum są dość popularne. Dajcie sobie na wstrzymanie.
dreyfus napisał/a:
Widać masz lepsze dupy do lizania.

Nie powiem co widać po Twoich wypowiedziach,bo nie chcę Ciebie publicznie obrażać :]
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-28, 22:17   

draq napisał/a:
pasztecie, dreyfusie chodzi Wam o to samo ze świrować, tokyodrifotwać to tylko na odrębnych terenach (lotnisko, plac)
mi to mowisz??


dreyfus napisał/a:
Widze, że cmokanie mniej cie gorszy od ssania. Są gusta i guściki.
A tak poza tym idź se świeczke postaw i zacznij wypowiadać się w temacie.


inteligentne :)

dreyfus napisał/a:
Ja paszteta już odesłałem więc można w koncu zacząć normalnie dyskutować na właściwy temat
tez mądre ;) odeslac to ty się możesz na badania do psychiatry bo masz chyba zaburzoną tożsamość

walnij se 50 pawuloniku może sie rozluźnisz....
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-07-28, 22:18   

Juni, nie bądź stronniczy. Panowie się obaj trochę zagalopowali. Ciekaw jestem gdzie jest moderator w tym momencie [z resztą już któryś raz na tym forum O.o]
Także mam nadzieje, że chłopaki skończyli tą jałową dyskusję...

Junikoks napisał/a:
Stawiam swieczke, poniewaz uwazam, że jest ona symbolem naszego współczucia wobec osoby zmarlej i jej rodziny.

Zauważ, że większość ludzi nie zna osoby która uległa wypadkowi. I generalnie czy takie współczucie nie jest na pokaz? Ktoś wejdzie na forum, wrzuci świeczkę i przechodzi do codzienności. Dla mnie taka świeczka jest pusta i bezsensowna. Nie wyraża tego, co powinna.
Wiesz, mi ciężko zrozumieć coś takiego. Informacja o jakiejś tragedii, a ludzie jedyne na czym się skupiają to na wstawienie dużej ilości świeczek, wielkropków i smutnych emotek.
Ale czy ktoś tak naprawdę się nad tym zastanawia? Powtórze się, ale wątpie że większość tych osób obchodzi to cokolwiek. Fakt, stało się, przykro. I tyle.

Dla mnie takie tematy [o wypadkach] powinny być zamknięte. Na tym forum jest gro użytkowników, którzy udowodnili że nie potrafią się wypowiadać, a ich poziom pozostawia wiele do życzenia. Więc zaraz pojawiły by się jakieś głupie komentarze. A jak zabroniono komentów to ludzie wstawiają świeczki.

Nie dla świeczek, bo to zwykłe nabijanie postów.
Życia się tym nikomu nie uratuje, ani nie zmieni niczego.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-28, 22:20   

Derian napisał/a:
Ciekaw jestem gdzie jest moderator w tym momencie [z resztą już któryś raz na tym forum O.o]
Także mam nadzieje, że chłopaki skończyli tą jałową dyskusję...


Przepraszam ale byłem na przejażdżce. Teraz postawię świeczkę.

[*] Świeczka dla tego tematu - ZAMYKAM wszelkie spory i wyzwiska proszę kierować na PW. Powinny być ostrzeżenia ale dzisiaj nie mam sumienia.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-28, 22:20   

dreyfus, Przepraszam poniosło mnie :( i pierwszy wyciągam rękę na zgode bo takie kłótnie nie mają sensu

Pozdrawiam Pasztet
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-22, 21:50   Informacje bieżące

Witam. Mam mały pomysł dotyczący działu informacje bieżące. Chodzi dokładniej o to, aby po każdej nowej wpisanej wiadomości, która dotyczy wypadku, zabójstwa, śmierci itp (tzn. ciężkich spraw) były od razu zamykane bez możliwości komentowania. Nie którzy użytkownicy mogą się poczuć urażeni. Bardzo bym prosił o komentarze w tej sprawie.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 09:44   

Temat był już poruszany na forum, więc scaliłam te dwa kawałki. Jak widać wcześniejsza dyskusja nic ciekawego nie wniosła :/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: biezace, informacje, wypadki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu