Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[dyskusja] Dyskoteki na zdjęciach A ludzie na zdjęciach
Autor Wiadomość
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-04, 16:31   

Mi też się podoba argumentacja skalpela, bo jest uzasadniona i nie podjudza do kłótni jak co niektórych.... Co prawda nie jest zgodna z moimi wypowiedziami ale jest ładnie wytłumaczone co i jak

Z drugiej strony należy pamiętać o tych, co nie chcą być uwiecznieni na zdjęciach i nawet jeśli prawo na to zezwala, można zachować odrobinę ludzkiego zrozumienia

Agnes, widze nie rozumiesz, że ja bronię mojego zdania a wy wszędzie wtrącacie do tego devona
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-04, 16:33   

[quote=''Verbeina'']
najbardziej mnie dziwi czemu Sawka tak 'walczy' skoro nawet jej nie ma na tych zdjęciach...

Może nie broni siebie tylko zasady.... [/quote]


a jaka to zasada... zasada właśnie jest taka że od lat robią zdjęcia i nikomu to nie przeszkadza...
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-08-05, 01:48, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-04, 16:40   

Agnes napisał/a:
a jaka to zasada... zasada właśnie jest taka że od lat robią zdjęcia i nikomu to nie przeszkadza...

Wiem, mi również nie przeszkadza i nie mam nic przeciwko :D

A co do Sawki to: Ona pisze o tym co myśli na ten temat i o to tu chodzi....

Jest temat, jest użytkownik, pisze na temat, a nie offtopicuje jak co poniektórzy przewrażliwieni więc o co kaman?
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-04, 18:41   

z tego co wszystkiego przeczytałem Pani Sawka nie pała sympatią do Devona.
Devon nie martw się... czasem tak bywa i trzeba ustąpić już Ci to nie raz mówiłem :)

Co do robienia zdjęc w klubie. Jeżeli właścieciel wyrazi zgode i tu się powtórze jak wyżej ktoś, na robienie zdjęc może je wykorzystać np. do promocji klubu na plakatach, banerach reklamowych w internecie, oraz na swojej stronie internetowej. A jeśli komuś się to nie podoba można podejśc do fotografa i powiedzieć ze nie zyczy sobie zdjęc. I sprawa jest załatwiona, jeżele do Devona nikt nie podszedł tzn że ludzie chcieli zdjęc, i lubią być na zdjęciach.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-04, 18:57   

I znów z ciekawie zapowiadającego się tematu mimo próśb zrobiły się pyskówki i rzucanie do oczy. Jedyny sensowny post to Skalpela, który otrzymuje ode mnie piwo (pomimo, że nie lubi "muzyki mechanicznej" ;) )

Moje zdanie co do robienia zdjęc w lokalu jest następująca.
Oczywiście właściciel w ramach reklamy może wynająć fotografa, czy też sam robić, ale też musi ponosić odpowiedzialność za zawarte/przedstawione informacje. Np. przedstawienie zdjęcia z pijącą alkohol nieletnia osobą może doprowadzić do cofnięcia mu koncesji, więc sam niejako może się podłożyć.
Sam jak byłem w Ibizie wygłupiałem się na rurce i chyba by mnie trafiło gdybym zobaczył taka fotkę opublikowaną w internecie (no ale wtedy na takiej fotce nie jestem szczegółem lecz atrakcją i to już nie podlega pod przepis podany przez Skalpela ;) ), z kolei nie miałbym nic przeciwko, gdyby moja postać była wśród 50 innych bawiących się osób.

Podsumowując :
Zdjecie przy stoliku, w małej grupie - NIE (bez zapytania) , zdjęcie bawiącego sie tłumu - TAK.
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-04, 19:00   

Dla mnie robienie fotek na imprezach jest zupelnie normalna zecza ,np w niemczech to nawet sie ustawaiaja do fotek:)jest zawsze wesolo pozniej zagladasz na stronke i sie z tego smiejesz jak bylo fajnie , no chyba ze ktos ma cos na sumieniu :wink: Moim zdaniem powinna wlasnie powstac taka stronka dla Ibizy tak jak w BS.A jak nie zyczysz sobie robienia fotek to proste i mowisz ze niechcesz,przeciez nikt nikogo nie bedzie na sile fotografowal :wink: A kiedy powstanie taka stronka??Chcialam jeszcze napisac ze zawsze sie pytali czy mozna zrobic zdjecie :D I tak kazdy sie zgadzal :wink: :)
********************************************************


www.monika.r.getphoto.net
Ostatnio zmieniony przez Moni 2007-08-04, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-04, 19:08   

PerlaLamusa napisał/a:
np w niemczech to nawet sie ustawaiaja do fotek:)jest zawsze wesolo pozniej zagladasz na stronke i sie z tego smiejesz jak bylo fajnie


Tak jak jest tutaj http://www.crazydaisy.de/ - nie większe miasto niź Brzeg...

Cytat:
zdjęcie bawiącego sie tłumu - TAK.


I o to w tym chodzi. Ludzie na ogól lubią zdjęcia.
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-04, 19:37   

I tutaj www.boost-saw.de :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 12:26   

13 urodziny Mosquito - http://www.24opole.pl/?id...kaz_new&gal=284
Protektor - http://www.24opole.pl/?id...kaz_new&gal=283
Azteka - http://www.24opole.pl/?id...kaz_new&gal=285

Więc jednak ludzi lubią zdjęcia na imprezach... jak sami widzicie
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 13:02   

No coś Ty nie powiesz, sama takie mam. Ale nie chciałabym żeby każde moje było publikowane
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-05, 14:45   

Sawka napisał/a:
Ale nie chciałabym żeby każde moje było publikowane


czyt pod wplywem???

mi osobiscie tonie przeszkadza :) kilka fotek bylo pod wplywem i bez a pozniej zostaja tylko wspomnienia:D

Osobiscie nie przeszkadza mi jak ktos robi zdjecia jak chce to niech robi;) i moze sobie wszystkie publikowac ;) chyba ze mialbym kobiete a bawilbym sie z inna:D takiego zdjecia nie chce:D
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 15:33   

Sawka napisał/a:
No coś Ty nie powiesz, sama takie mam. Ale nie chciałabym żeby każde moje było publikowane


Sama takie masz to po co zaczęłaś dyskusje czy ludzie sobie życzą zdjęcia na dyskotekach czy też nie, jak twierdzisz że sama takie masz to po co twoje oburzenie nie rozumie

boże widzisz a nie grzmisz ...
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-08-05, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-05, 15:40   

O Boże bo na tym polega dyskusja, czas sie chyba zapoznać z definicją, co? Ja sobie mogę sobić zdjęcia na imprezach ale to nie znaczy że nie mogę o tym dyskutować

Ps. Nie odgapiaj moich powiedzeń

pasztet , nie koniecznie po wpływem :-P
Najlepsze zdjęcia wg mnie to są takie np na sofach czy coś, gdzie można się zdążyć ładnie uśmiechnąć hihi 8)
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-08-05, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-05, 16:01   

własciwie to troche Cie rozumiem.. też nie cieszy mnie perspektywa uchwycenia przypadkiem na zdjęciu mojej krzywej mordy, albo dziwnej pozycji(jak to bywa na zdjęciach), ale cóż.. zdarza sie...
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-05, 17:46   

Sawka napisał/a:
O Boże bo na tym polega dyskusja, czas sie chyba zapoznać z definicją, co? Ja sobie mogę sobić zdjęcia na imprezach ale to nie znaczy że nie mogę o tym dyskutować


Może ale od początku rozmowy czepiasz się Devona ;d

Sawka napisał/a:
Ps. Nie odgapiaj moich powiedzeń


Akurat to nie są twoje powiedzenia jeśli hcodzi o "boże widzisz a nie grzmisz" tylko każdy tak może mówić nie przywłaszczaj sobie czegoś co nie jest przez Ciebie wymyślone.

Moderowany przez smooth:
A jak ta wypowiedź ma sie do tematu ? I czy czasem nie było prośby o nie wyciąganie prywatnych spraw ? Następny tego typu zostanie usunięty. Proszę się nie ustosunkowywać do tego komentarzu i trzymamy się tematu!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-08-05, 23:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyskoteki, dyskusja, ludzie, na, na, zdjeciach, zdjeciach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu