Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ramki na tablice samochodowe
Autor Wiadomość
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-06, 16:47   Ramki na tablice samochodowe

Widziałam po mieście jeżdzące samochody, które mają tablice rejestracyjne w ramkach, na których widnieje herb naszego miasta i adres strony miejskiej. Mam w związku z tym pytani, gdzie można kupic takie ramki?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 17:21   

takie ramki z tego co wiem byly do wygrania na WOSP'ie oraz jezdza osoby hmm pracujace w np starostwie lub Urzedzie miasta :) a co do kupna hmmm
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-06, 18:07   

Blaster, były jeszcze rozdawane na "Kotwica Cup" :P
Dla trenerów bodajże :P
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 19:51   

rozdawano je uczestnikom XIV Festiwalu Piosenki Angielskiej, później stało w BCK takie wielkie kartonowe pudło z ramkami i nikt go nawet nie pilnował ;)
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 21:36   

Z takimi ramkami jeżdżą wszyscy ci, którzy się po nie zgłosili do UM.
Zapraszam do pok. 8b (Biuro Inicjatyw Gospodarczych i Promocji). Po podpisaniu protokołu odbioru i/lub formularza każdy zainteresowany może komplet (2 szt.) tablic otrzymać bezpłatnie. Także niekoniecznie trzeba się rozglądać za niepilnowanym pudłem z tablicami. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 21:38   

Widzę, że każdy ma swoją wersję - to dobrze :)

Trochę to nie moja "działka", ale co tam - otóż rzeczone ramki na tablice były i są (bo już drugie zamówienie jest ... konsumowane) materiałem promocyjnym naszego pięknego miasta jak i smycze, breloki, kalendarzyki, kubki czy znaczki do klapy marynarki. Są "upłynniane" przy wielu okazjach - ja np. mógłbym napisać wzorem poprzedników: rozdawano je radnym podczas pierwszej sesji w tym roku :)

Że materiał to promocyjny, a więc miejski i nie przeznaczony do sprzedaży. Miasto - nawet jakby chciało (a chciało by) - sprzedawać tego nie może. Może rozdawać, co czyni.

Ja myślę, żeby tak bez sensu i powodu tego nie robić można by jakiś konkurs ogłosić, np. dla forumowiczów. Bo ja wiem: na widokówkę z Brzegiem, na zdjęcie, na fraszkę, na rysunek, na fajny pomysł promocji, etc., etc...

Względnie, jeśli ktoś nie ma polotu lub nie czuje się na siłach to podpowiem, że w dniu sesyjnym pod Ratuszem parkują samochody z takimi ramkami... Nie żebym zachęcał do złego ... można pooglądać ;)
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-09-06, 21:53   

Cytat:
Ja myślę, żeby tak bez sensu i powodu tego nie robić można by jakiś konkurs ogłosić, np. dla forumowiczów. Bo ja wiem: na widokówkę z Brzegiem, na zdjęcie, na fraszkę, na rysunek, na fajny pomysł promocji, etc., etc...


Myślę, że to fajny pomysł, Panie Radny, bo zarówno forumowicze (nagrody), jak i miasto (kolejne, nowe, świeże pomysły na promocję) by na tym zyskało.

Tak więc czekamy na jakiś konkursik :D
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 21:53   

Bartek T. napisał/a:

Względnie, jeśli ktoś nie ma polotu lub nie czuje się na siłach to podpowiem, że w dniu sesyjnym pod Ratuszem parkują samochody z takimi ramkami... Nie żebym zachęcał do złego ... można pooglądać ;)

To nie zachęcaj, panie radny, tylko przeczytaj post wyżej... :)

Co do w ogóle sposobów i zasad wydawania materiałów promocyjnych przez UM - od tego tygodnia weszło nowe zarządzenie usprawniające i ułatwiające sposób otrzymania takich materiałów. Już w przyszłym tygodniu pełna informacja na www.brzeg.pl


Ponadto w trakcie realizacji jest pomysł umiejscowienia Punktu Informacji Turystycznej w Galerii BCK w Ratuszu, gdzie również będą dostępne dla turystów i mieszkańców materiały promocyjne naszego miasta. O terminie otwarcia poinformuję, jak tylko zostanie sprecyzowany. Chcielibyśmy, aby ruszyło to jeszcze w tym miesiącu.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 21:59   

fajnie że się dowiedzieliśmy że takie gadzety są za free do odebrania i tu jest moje pytanko dlaczego się dowiadujemy jako mieszkańcy poprzez wywołanie do "tablicy" a nie ? Miasto z taką inicjatywą do mieszkanców nie wystapiło.. szkoda
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-09-06, 22:04   

Będzie konkursik i dostaniemy te gadżety :P
Nie martw się blaster. Zawsze lepiej późno niż wcale :D
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 22:08   

A ja mimo wszystko uważam, że należałoby zmobilizować trochę naród - od ruszania głową jeszcze nikomu nic się nie stało. A i miasto może zyskać coś fajnego, nietuzinkowego i jak to się mówi ostatnio rześkiego od mieszkańców. No ale można zastosować formularz lub/i jakąś tam inną listę i rozdać za darmo. Choć może wtedy, dla zaoszczędzenia kilku drzew może faktycznie postawić pudło i go nie pilnować :( Bo kto by chciał sobie zawracać głowę ruszeniem głową jak można podpisać formularz lu/i coś innego?
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 22:11   

blaster napisał/a:
fajnie że się dowiedzieliśmy że takie gadzety są za free do odebrania i tu jest moje pytanko dlaczego się dowiadujemy jako mieszkańcy poprzez wywołanie do "tablicy" a nie ? Miasto z taką inicjatywą do mieszkanców nie wystapiło.. szkoda


Przecież napisałam, że dopiero weszło takie zarządzenie, a tu od razu taki komentarz. Przeczytaj, blasterku, jeszcze raz mojego posta... :wink:

Co do konkursiku - to i owszem, już mamy pewne pomysły i założenia.
Także, proszę o chwilę cierpliwości, bo wszystkiego naraz nie sposób zrealizować... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-09-06, 22:12   

No więc czekamy Panie Bartku na propozycję konkursu :P Pan rzuca hasłem, my coś wymyślamy, miasto dostaje materiał promocyjny, a my nagrody :D

Proste, prawda?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 22:18   

Bardzo ino ja za krótki jestem do "rzucenia hasełka". BeZetka co innego...
Ale nic to, słowo się rzekło i trzeba dopilnować więc dopilnuję :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 22:29   

BeZet napisał/a:
Przecież napisałam, że dopiero weszło takie zarządzenie, a tu od razu taki komentarz. Przeczytaj, blasterku, jeszcze raz mojego posta...


tylko Beatko moja droga chodzi o fakt od kiedy np ramki "jeżdza" na autkach :) i jakos wczesniej byla mozliwosc ich dostania ale jak sama piszesz ze od niedawna jest ta to wczesniej hmm była jakas inna dla wybrannych ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, ramki, samochodowe, tablice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu