Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Posiedzenie Rady Miasta Brzeg - 13.09.2007
Autor Wiadomość
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-09-13, 18:09   Posiedzenie Rady Miasta Brzeg - 13.09.2007

Jak wiemy... a wiemy (ci którzy czytują Panorame Powiatu Brzeskiego), na scenie Brzeskiej Rady Miejskiej rozpętała się "burza" ad. tego kto gdzie siedzi... (Panorama Powiatu Brzeskiego .
W tym temacie zamieszczam zapis mp3 dzisiejszej Sesji Rady Miasta (części ad. "afery stołkowej") .
Nie jestem tu od oceniania tego, na jakim poziomie jest ta dyskusja... podkreśle zbędna dyskusja, która zabiera cenny czas Burmistrza, Przewodniczącego i innych radnych, którzy mogliby w tym momencie być w terenie i zbierać informacje od mieszkańców, na temat... np. problemu niepełnosprawnych... który na dzisiejszej sesji był nieco "liźnięty" .
Tak więc... zapraszam do wypowiedzenia sie na ten temat wszystkich forumowiczów, oraz może radnych.... którzy z całą pewnością zaglądają na Forumbrzeg.pl .



Zapis Sesji Rady Miasta :
Zapis Sesji Rady Miasta

Rozpowszechanianie materiałów tylko i wyłącznie za moją zgodą.
Foto i Nagranie : Wojciech Telecki
Ostatnio zmieniony przez wojtazik 2007-09-13, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 18:13   

buhahah polecam nagranie

śmiech na sali :) żeby o takie rzeczy mieć pretensje masakra...
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-13, 21:48, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-09-13, 21:32   

Cytat:
..o jakie rzeczy mieć pretensje ? może i na radzie nie było najweselej, ale to nie oznacza, że my mamy zasypywać forum nic niewnoszącymi komentarzami ..


Ja nie widze tutaj nic nie znaczności postu :) ... Devon ma racje mówiąc, że "żeby o takie rzeczy mieć pretensje masakra...
" bo zamiast konkrety to oni się pierdołami zajmują .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 21:50   

W zasadzie to przyznaje sie do błędu (kom usunąłem) i może w trakcie słuchania umknęły mi jakieś niuanse, ale poza tym meritum problemu o którym sie rozmawia wywołuje pytanie czy to były, żarty ? A może jest jakiś głębszy podtekst tej rozmowy ?
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-09-13, 22:38   

to nie były żarty... wlaśnie w tym cały smaczek że to nie są żarty... Ci panowie faktycznie się spierają o to który powinien sie przesunąc o miejsce w lewo czy w prawo... zamiast wnosic konkretnie "wnioski" ... może i to jest śmieszne... ale to jest śmiech przez łzy... ludzie wybrali ich po to, zeby co konkretnie działac w tym miescie... a połowie czasu obrad naszej "Wysokiej rady" zajmuje temat.... " Pan Surdyka nie chce sie przesiąść... a Pan Ogonek wygłasza oświadczenie" ... czy to jest przedszkole ... czy poważna instytucja !? .... Zastanówcie sie...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 00:33   

Po pierwsze wyszło na to, że tak "fajnie" jest zawsze a nie jest tak zawsze. Mam nadzieję, że nikt nie wyciągnie tu wniosku, że cała Rada i wszystkie sesje są śmieszne i niepotrzebne.
Choć wcale pretensji bym o to do kogoś niezorientowanego nie miał.
Jedną mam uwagę merytoryczną właściwie bo "afera" czy kłótnia nie jest o stołki a konkretnie o jeden stołek, a ściślej krzesło. Na krześle tym siedzi Pan Zwierzyński który w całej sprawie najmniej głosu zabiera.

Wpisy natomiast powyższe świadczą o tym jak odbierana jest Rada Miasta w społeczeństwie. I - niestety - nie mam pretensji do ludzi spoza radny a jeśli już miałbym mieć to wiadomo do kogo.
I jeszcze jedno drodzy forumowicze: nie szufladkujcie wszystkich jednakowo! To, że Rada Miasta zajmuje się takimi "problemami" nie znaczy że wszyscy radni to pochwalają. Ja bym odwrócił to co piszecie: po pierwsze ktoś tych radnych wybrał, a po drugie jeśli chcecie żeby takich rzeczy było mniej to pójdźcie do wyborów, zagłosujcie, oceniajcie, rozliczajcie, pytajcie, dociekajcie odpowiedzi - to wasze niezbywalne prawo.

Gdyby ktoś (nie myslić z KtOśI'em) miał wątpliwości jakie jest moje zdanie o całej sprawie stołkowej zapraszam do przeczytania mojej subiektywnej relacji z tej i poprzedniej sesji.

P. S.
Nie no dobra, nie było mnie na tym fragmencie sesji do czego przyznaję się bez bicia. Po wysłuchaniu fragmentu mam dwie konkluzje:
Po pierwsze przestaję bronić teorii które są nie do obrony - poza namawianiem do wzięcia udziału w wyborach. A po drugie lepiej że mnie nie było bo siedzę (jak widać) najbliżej kolumny, a tam zawsze ustawiają gwoździe, znaczy te, dyktafony i mój werbalny odruch bezwarunkowy w postaci zapewne śmiechy było by słychać najbardziej.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2007-09-14, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-14, 15:57   

Oj wstyyd, że nasi wybrańcy zachowuja się jak dzieci w piaskownicy (zostaw to moja łopatka), a serce się smuci, jak taki "doswiadczony" radny Ogonek uczuciowo angażuje sie w to. Weźcie się do wkońcu do roboty, czyżby nie było ważniejszych problemów w mieście?!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 09, 13, 2007, brzeg, miasta, posiedzenie, rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu