Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wierzycie w takie cuda?
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2008-01-02, 23:07   Wierzycie w takie cuda?

powiem Wam coś, czasami trzeba się po prostu wrócić, tak z przekonania, że lepiej być tam, niż tkwić, gdzie indziej. Nie chodzi o to, że coś materialnego porzuciliśmy i wrócić by po to należało, ale mówię Wam: 'są spojrzenia, których żaden człowiek sobie nie podaruje'. Ja wrócę, wracać zawsze będę, a Ty? Wierzycie w anioły? Wspaniale! Mieliście tak, że anioł obok Was siedział, a Wy tego zrozumieć nie potrafiliście i odchodziliście od zmysłów, bo niepewność w Was się pojawiła z racji niewiedzy o dalszy los jego w Waszym życiu ? Pytam się o to, czy czas wtedy stał dla Was w miejscu, a Wy nieruchomi błądziliście, patrząc na anioła, tak jakbyście każdy szczegół z jego 'obrazu' zapamiętać chcieli najdokładniej, być może pierwszy i ostatni raz?

Pojawia się i znika, tyle wiem. Pewne jest, że 'siedzi' w myśli mojej i to tak dogłębnie, wszystkie jej części przeszywa. Powiem inaczej: ona sobie piknikuje w mojej głowie. Rozumiecie to? Otóż, ona przychodzi, siada i projekcje o sobie puszcza, a oczy me stają się wtedy bezużyteczne, na jeden tylko obraz ustawione - jej. No nic cholera innego nie widzę. No i się teraz pytam, czy jeśli tego na rozum wziąć nie mogę, to czy z uczuciami należałoby to wiązać, które jak wiadomo racjonalizacji nie powinny podlegać?


Ps. tak sobie wieczorem pomyślałem i zamieściłem, żeby odbiec od charakteru ostatnio zakładanych tematów o rozbojach, niedowartościowania wypowiadających się, czy o tym, że krowa ma czarne łatki i -10/10 za zmianę avataru.... jeśli ktoś to przeczyta, aż nazbyt dosłownie, to śmiać się będzie ze mnie i pozostanie mu tylko ta zielona strzałka na górze ekranu, jeśli natomiast ktoś wyskoczy z orbity ziemskiej, żeby ze mną podryfować, to nie wiem, co będzie, ale na pewno 'coś'.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 23:41   

Włóczykij napisał/a:
Mieliście tak, że anioł obok Was siedział, a Wy tego zrozumieć nie potrafiliście i odchodziliście od zmysłów, bo niepewność w Was się pojawiła z racji niewiedzy o dalszy los jego w Waszym życiu ? Pytam się o to, czy czas wtedy stał dla Was w miejscu, a Wy nieruchomi błądziliście, patrząc na anioła


Włóczykiju ja tak miałem !!! Ale to nie był anioł.....

to była tesciowa..... :cry: :cry: :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-03, 00:59   Re: Wierzycie w takie cuda?

Włóczykij napisał/a:
siada i projekcje o sobie puszcza, a oczy me stają się wtedy bezużyteczne, na jeden tylko obraz ustawione - jej. No nic cholera innego nie widzę. No i się teraz pytam, czy jeśli tego na rozum wziąć nie mogę, to czy z uczuciami należałoby to wiązać, które jak wiadomo racjonalizacji nie powinny podlegać?


Znaczy postrzegasz wypływy... tak to było ;) ? Jeno nie wiem, czy te łoczęta Ci całokształtu nie przesłaniają, bo przecież Janioły mieszają się Diabłami. A czasami to jedno i to samo - jedne krzydełka niewidzialne za plecami Fenomenu gdzieś wachlują, drugie nieskromnie czasami napięte i falujące pod odzieniem wierzchnim dostrzegasz. I jeszcze te wypływy...


Gdy holistycznie postrzegać zaczniesz i tkankę rogową w janielskim włosiu dostrzeżesz - zgłoś się na dyskusję o przelewaniu z niekoniecznie pustego, w wiecznie próżne.

Niech Pneuma ma Cię w opiece... Opoleato.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-01-03, 08:20   

Czar pryśnie i wymaże się obraz anioła jak usłyszysz " zamknij tą deskę od..., zabierz skarpetki z fotela, i znowu to piwo..., nie słyszysz jak dziecko płacze?" i takie tam inne podobne. Chyba, że poprzestaniesz na wzdychaniu do anioła i będziesz żył w nieświadomości, że istnieje inne jego oblicze.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-01-03, 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2008-01-03, 09:59   Re: Wierzycie w takie cuda?

Franco Zarrazzo napisał/a:
Niech Pneuma ma Cię w opiece... Opoleato.


W niej właśnie tkwi przyczyna moich oczu nigdy niezaśnieżonych i dopuścić też nie chcę, by przemiana jakakolwiek nastąpiła. Bo po co? Skoro żyć może, niech tętni życiem, uśpić tego nie zdołam i tak, bo zawsze wyrywać będzie myśli moje. No i zaraz powiecie, że przyjdą czasy, gdy walnie mnie piorun i pojmę, że kolory prawdziwe ma tylko tęcza w zanadrzu. No cóż odpowiem, skoro nikt bez wady nie podnosi głosu, to czy lepiej milczeć w smutku, czy radosne wizje snuć? Skarpetki, piwa i inne martwe bzdety, czy napięcia tworzyć mogą, skoro prawa głosu nie mają? Czy widział ktoś kiedyś, by żebrak królem władał? Nie, to Wam mówię, wypełniony jestem po brzegi, tak niezrozumiale, że czasami trudno mi pojąć, że to możliwe. Pójdę do tej pralki i puszkę wyrzucę, bo przyczyna kierować mną będzie, która z pewnością nie wyjdzie z ust anioła. 'Ilekroć chcę o Tobie pisać, jakże słabnę' - Szekspir pisał i teraz zadam pytanie, jak go zagłuszyć mam, bo mi się też wydaje, że słowa nie wszystkie są najdoskonalsze.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cuda, takie, wierzycie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu