Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kebab Bar -Robotnicza
Autor Wiadomość
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-12-24, 01:51   

jak baran napisal, jak przychodza osoby ktore zostawiaja duzo pieniazkow to sa obslugiwani na paluszkach, ale jednostki to pozal sie panie Boze, a z tym zamknieciem to tez sadze ze paranoja, ja bym poszedl do goscia i mu nagadal ze jest niekompetentny i ze jak tak bedzie postepowal to szybko zwinie interes, jak mozna zamknac wczesniej , ja tego nie qmam
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-12-24, 09:42   

bandit napisał/a:
ale jednostki to pozal sie panie Boze,


hmm...widzę, że bardzo lubisz popadać w skrajności, trafiły się teraz słowa krytyki, a ty już to wyolbrzymiasz....Pamietaj, że pracują tam tylko ludzie i błędy zdarzają sie każdemu...też tam ostatnio zamówiłem 2 małe kebaby i wystąpiła sytuacja, że osoby które zamówiły po Nas zostały przez przypadek obsłużone przed Nami...w konsekwnecji (bez naszej żadnej sugesti, ani zadymy :P ) dostaliśmy 2 duże kebaby w ramach przeprosin :P
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-12-24, 16:14   

rozumie to bardzo dobrze, tylko zyjemy w realnosci a takie sytuacje czesto sie zdarzaja, nie oklamujmy sie, sam tak robilem nieswiadomie pracujac za lada, wiadomo czlowiek jest tylko czlowiekiem nie maszyna, zawsze moze sie pomylic, jezeli wyolbrzymilem no to sorka.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-30, 11:40   

Byłam w piątek w Kebab Barze zamówić z kumpelą tortille na wynos.
Tortilla - okej, mięsko fajne, ogólnie pycha, chyba nawet lepsza niż na Chocimskiej.
Hmm... Ale nie wiem czemu, nie podoba mi się klimat panujący w tej knajpie.
Wchodzę z kumpelą do lokalu, a tu sami panowie 30+ oglądają na Eurosporcie facetów tnących piłami pnie na cienkie plastry :shock: :shock:
Może to moje prywatne odczucie, ale na Chocimskiej panuje inny nastrój, stoliki są od siebie odgrodzone, nikt Ci nie zagląda w talerz... Tym bardziej 15 panów 30+ popijających piwo... :-o
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-12-30, 11:46   

yvvone666 napisał/a:
Wchodzę z kumpelą do lokalu, a tu sami panowie 30+ oglądają na Eurosporcie facetów tnących piłami pnie na cienkie plastry


w sobotę było tam co prawda kilku +30, ale zajmowali 1 stolik, a resztę towarzystwa stanowiły osoby ~20 ;) ....więc może źle trafiłaś :) ...no i klimacik jest fajny właśnie do oglądania imprez sportowych ;) ...bo nie ważne jak stary kibic, ważne że dobry kibic ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-30, 11:53   

KtOŚ napisał/a:
w sobotę

yvvone666 napisał/a:
Byłam w piątek

:wink:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-12-30, 12:01   

yvvone666,

wiem o tym, ale pokazałem Ci, że klientela lokalu jest zmienna ;)

no i muszę stwierdzić, że mają całkiem dobre zapiekanki ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-30, 12:22   

KtOŚ napisał/a:
yvvone666,

wiem o tym, ale pokazałem Ci, że klientela lokalu jest zmienna ;)

no i muszę stwierdzić, że mają całkiem dobre zapiekanki ;)


Ah, to chyba źle zinterpretowałam :P
0 UP 0 DOWN
 
skiba 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: tu i tam :)

Wysłany: 2008-01-21, 14:07   

Tak, jedzonko w Sacrum jest pycha :D
0 UP 0 DOWN
 
Pink Floyd 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-21, 15:37   

A mnie się tam nie spodobało. Jakiś miesiąc temu chciałem odwiedzić Sacrum z ciekawości (i oczywiście coś zjeśc :wink: ), ale przy samym wejściu odrzucił nas zapach. Nie wiem czy był to stary olej czy jakieś inne kuchenne zapachy. No, ale nic to, pomyślałem, że chociaż spróbuję jedzenia. Czekałem z 3 minuty, aż ktoś się zainteresuje moją obecnością, ale akurat pani, która stała za barem wpatrywała się w telewizor. Kulturalnie powiedziałem "do widzenia" i zmieniłem lokal na inny, gdzie nie śmierdziało i zostałem "z miejsca" obsłużony.
Radzę właścicielom zainwestwać w wentylację lub przynajmniej w jakiś wyciąg kuchenny. A po drugie, żeby zwracali uwagę na klietów, bo kasa przechodzi im koło nosa (chyba że mają jej aż nadto).
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-21, 15:42   

Pink Floyd napisał/a:
ale przy samym wejściu odrzucił nas zapach

gdy pierwszy raz tam byłam, mnie osobiście odrzuciła klientela, mianowicie sami starsi panowie 30+, wzięłam jedzonko na wynos, a że nie mam daleko do domu to zjadłam w domku :wink:
Swoją drogą codziennie kiedy wracam ze szkoły to przechodzę obok i nie czułam brzydkiego zapachu, wręcz odwrotnie :wink:

Pink Floyd napisał/a:
Czekałem z 3 minuty, aż ktoś się zainteresuje moją obecnością, ale akurat pani, która stała za barem wpatrywała się w telewizor

Czekałeś przy stoliku czy przy barze? Z tego co mi wiadomo to nie jest restauracja :roll:

Pink Floyd napisał/a:
Kulturalnie powiedziałem "do widzenia" i zmieniłem lokal na inny, gdzie nie śmierdziało i zostałem "z miejsca" obsłużony.

Rzeczywiście - kto co lubi - ale bardziej podoba mi się klimat w Kebab Barze na Chocimskiej.

Ale mimo wszystko polecam wybrać się tam jeszcze raz - kebaby są na prawdę dobre :wink:
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-01-21, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-21, 15:47   

Pink Floyd napisał/a:
przy samym wejściu odrzucił nas zapach

Rzeczywiście idąc ulica Robotniczą w okolicach Sacrum, już z daleka czuć zapach dochodzący z baru, ale jest on raczej przyjemny :)

Pink Floyd napisał/a:
pani, która stała za barem wpatrywała się w telewizor

Przyznam szczerze, że osobiście wolę być obsługiwana przez któregoś z panów, a nie przez tą panią :-P

Nie zmienia to faktu, że jedzonko jest bardzo dobrze, a tortilla to póki co najlepsza w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Pink Floyd 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-21, 16:08   

Kathia napisał/a:
Rzeczywiście idąc ulica Robotniczą w okolicach Sacrum, już z daleka czuć zapach dochodzący z baru, ale jest on raczej przyjemny

Wiesz, nie lubię chodzić do knajp, z których po wyjściu unosi się nademną chmura zapachów dań tam serwowanych. Tu nie chodzi o to żeby ubranie było przesiąknięte starym olejem. Nie przypominam sobie w Brzegu knajpki/baru, w którym unosiłby się podobny osobliwy zapach, a po przyjściu do domu każdy wiedział gdzie byłem.
P.S. I żeby nie było, zapach pieczonego mięsa jest nęcaco-podniecający ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-21, 16:15   

Pink Floyd napisał/a:
nie lubię chodzić do knajp, z których po wyjściu unosi się nademną chmura zapachów dań tam serwowanych.

No w sumie masz rację poniekąd... Ale ja na prawdę, przechodząc tam praktycznie powiennie, nie poczułam ani razu nieprzyjemnego zapachu :wink:

Pink Floyd napisał/a:
I żeby nie było, zapach pieczonego mięsa jest nęcaco-podniecający

Każdego podnieca co innego hahaha
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-21, 16:23   

Pink Floyd napisał/a:
Wiesz, nie lubię chodzić do knajp, z których po wyjściu unosi się nademną chmura zapachów dań tam serwowanych.

W sumie to ja też nie przepadam, aczkolwiek niemalże w każdej knajpie po wyjściu ubranie jest przesiąknięte zapachami, wśród których się przebywało. I zdecydowanie wolę jeśli jest to zapach pieczonego mięska, niż np smród dymu tytoniowego. :?
Pink Floyd napisał/a:
Nie przypominam sobie w Brzegu knajpki/baru, w którym unosiłby się podobny osobliwy zapach

Podobny nie, ale niemiły zapach spalonego oleju to chociażby Brzeska, tak więc wolę nęcąco-podniecający zapach mięska w Sacrum. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bar, kebab, robotnicza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu