Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
"Piekno" niedaleko nas
Autor Wiadomość
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-10-15, 20:03   "Piekno" niedaleko nas

Zdarza sie, ze na codzien poszukujemy piekna. Czegos co zwroci nasza uwage, na czym zatrzymamy sie na chwile i z ulga w sercu popatrzymy. Podziwiamy piekno, jakas misterna prace, czyjs wysilek. Tym czasem wokol nas znajduja sie przedmioty, miejsca, budowle, ktore swa brzydota przyciagaja jak magnes. Powoduja, ze budzi sie w nas cos niepokojacego, strach, obawa. Czujemy, ze te miejsca otoczone sa jakas tajemnica, ktora nikt nigdynie pozna, ktora umarla wraz z ludzmi, ktorzy ja tworzyli, ktorzy w niej zyli.

Wlasnie taka tajemnice chcilibysmy, wraz z DJ Jashinem (nie wiem czy dobrze napisalem, jak cos to popraw), wam pokazac. Jest to stary zaklad niedaleko Brzegu. Jak widac jest opuszczony i wlasciwie nikt sie tym nie troszczy. Chociaz ostatnio cos sie tam ruszylo i jest iskierka nadziei, ze jakis maly zakladzik tam ruszy. Oto nasz mala opowiesc, ktora chcilibysmy wam przedstawic.

























0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 22:03   

Corvin, Yashin - to bardzo dobra inicjatywa.
Czy możemy liczyć na ciąg dalszy ? Na dalsze historie słowno-obrazkowe ?
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-15, 22:07   

Tak, będzie dalszy ciąg, w krótce wybieramy się w kilka miejsc i je sfotografujemy. Chodząc po takich miejscach spotyka się uczucie nie do opisania.
0 UP 0 DOWN
 
Wojtas 



Wiek: 38
Dołączył: 19 Lip 2006

UP 9 / UP 5


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-10-16, 20:49   

to wszystko co tu pokazujecie to jest pryszcz w porównaniu z tymi miejscami zwłaszcza "opuszczony szpital" w naszym województwie.
Wyglada tak jak ludzie opuszczali go w pośpiechu, a mieszkańcy tej miejscowości sami boją sie tam wchodzić.
wszystko jest na swoich miejscach, a Kaplica wygląda tak jak by jeszcze niedawno odbywały się tam msze. TO DOPIERO JEST COś STRASZNEGO :shock:

oto link do tej stronki --- ZOBACZCIE WOJEWóDZTWO OPOLSKIE "opuszczony szpital"......


http://www.opuszczone.com/



POLECAM :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-10-16, 21:14   

:D ten szpitalik przerabialem.... rok temu? Tak chyab bedzie. No moze troche przesadzam. Oczywiscie ze pryszcz. Tak jak przyszczem jest szpitalik w sotsunku do strefy zero. Zamiarem nie jest przesciganie sie w tym co jest pryszczem albo gejzerem ale w czyms calkiem innym. Zreszta samo pokazanie nawet tej fabryki w innych ujeciach moze nawet przescignac szpitalik, ktorym sie tak podniecasz. Malo tego. Widzilem zdjecia opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Czy tam sie znajduja jakies tasmy z przesluchan pacjentow? Moze pojdziesz i sprawdzisz? 8)
Cytat:
to wszystko co tu pokazujecie to jest pryszcz w porównaniu z tymi miejscami zwłaszcza "opuszczony szpital" w naszym województwie.

Czy to oznacza wg ciebie ze mamy zaprzestac tej dzialalnosci, bo nieza bardzo rozumiem?
Ostatnio zmieniony przez Corvin 2007-10-16, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
brzeg 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-30, 10:04   

Hej w naszym pięknym mieście na każdej ulicy można znależć coś co nadaje się do gazetki brzeskiej ale, niestety gazety i telewizja widzą wszystko inaczej niż my, proponuje zrobić taki wspaniały album z najwspanialszymi brzydactwami i brudem naszego miasta, może urzedasy to zobaczą bo widocznie nie widzą tego zza okien swoich super samochodów... i cały czas uważają że Brzeg jest piękny... ha ha :oops: Pozdrawiam :) )
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-17, 22:26   

Tak prawdę mówiąc, coś co jest realnie brzydkie i zniszczone na fotografii może odzwierciedlać prawdziwą sztukę.. Hehe... Tak jak widać powyżej...

PS. I pomyśleć, że ta, która mnie urodziła tam pracowała.. hehe
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-18, 23:41   Re: "Piekno" niedaleko nas

Corvin napisał/a:
Jest to stary zaklad niedaleko Brzegu.


witam
gdzie to jest dokładnie?
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-18, 23:44   

Domel napisał/a:
gdzie to jest dokładnie?


Dokładnie Olszanka, za Żłobizną i Krzyżowicami. Teraz tam powstaje fabryka nie wiem czego.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-18, 23:55   

yashin napisał/a:
Domel napisał/a:
gdzie to jest dokładnie?


Dokładnie Olszanka, za Żłobizną i Krzyżowicami. Teraz tam powstaje fabryka nie wiem czego.


jeszcze jedno pytanko, czy da się wjechać samochodem koło tego obiektu? czy raczej ogrodzony jest?
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-19, 00:07   

Obok jest plac i tam można zaparkować, my tak zrobiliśmy :) . Wejść na teren obiektu też się da bez problemu, tylko najlepiej zapytać właściciela który obok zrobił sobie domek. Bo można dostać się przez jego podwórko lub wejść obok. Kwestia gustu. My postąpiliśmy grzecznie bo w końcu ktoś chyba mnie tam zna :D . Stare dawne czasy mi się przypominają na tym opuszczonym zakładzie. Jeśli czegoś potrzebujesz pisz, z chęcią pomogę :)
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-19, 00:13   

yashin dzięki wielkie za info, mam zamiar wybrać się z kolegą na jakąś sesję zdjęciową naszymi autkami :-P o efektach damy znać :)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-19, 00:15   

Domel napisał/a:
yashin dzięki wielkie za info, mam zamiar wybrać się z kolegą na jakąś sesję zdjęciową naszymi autkami :-P o efektach damy znać :)


Jeśli możesz daj znać od razu mi, oprowadzę was bo znam na pamięć ten zakład :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nas, niedaleko, quotpieknoquot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu