Turniej o Puchar Prezesa KS ODRA Brzeg
Autor
Wiadomość
qiero
11
Wiek: 46 Dołączył: 23 Maj 2005
12 / 0
Skąd: Brzeg
sedzia DRED
sir Rafcio
Wiek: 49 Dołączył: 01 Cze 2005
3 / 0
Skąd: Zasiedmiogorogrod
qiero
11
Wiek: 46 Dołączył: 23 Maj 2005
12 / 0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2005-09-09, 16:15
Cukierki Odra Brzeg - AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra
79:55 (12:11;23:22;18:14;26:
Odra: J. Chełczyńska 15, A. Pietraszek 13, M. Babicka 12, M. Koc 11, A. Makowska 9, M. Morka 7, J. Daniel 5, M. Rzeźnik 3, O. Proszczenko 2, A. Kasprzak 2.
AZS: I. Kaszuwara 26, M. Gawrońska 10, I. Bogdan 8, D. Wójcik 4, D. Arodź 3, M. Myćka 2, J. Szczuraszek 2, M. Moryc 0, M. Misztal 0, M. Torchała 0.
0
0
qiero
11
Wiek: 46 Dołączył: 23 Maj 2005
12 / 0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2005-09-09, 23:51
AZS KK Jelenia Góra - Ślęza Wrocław 63:52 (19:14, 12:11, 23:12, 9:15)
AZS: Izabela Bogdan 21, Małgorzata Myćka 20, Iwona Kaszuwara 14, Marzena Moryc 4, Dorota Arodź 4, Magda Gawrońska 2, Marta Misztal 2, Dorota Wójcik, Joanna Szuraszek, Agnieszka Szymczyk
Ślęza: Aleksandra Urban 13, Małgorzata Dudkiewicz 9, Dorota Zatorska 7, Małgorzata Smektała 6, Klaudia Ring 6, Aleksandra Jamińska 5, Joanna Halama 4, Marta Walichiewicz 2, Katarzyna Suchojad
Cukierki Odra Brzeg - Meblotap AZS Chełm 66:63 (12:22, 19:12, 12:3, 13:23, d - 16:13)
Odra: Agnieszka Pietraszek 24, Martyna Koc 16, Małgorzata Babicka 8, Joanna Chełczyńska 6, Olena Proszczenko 4, Magdalena Rzeźnik 3, Małgorzata Morka 3, Agnieszka Makowska 2, Justyna Daniel
Meblotap: Kristina Hołowczyc 17, Maryna Sazonenko 15, Renata Piestrzyńska 11, Karolina Żurkowska 9, Joanna Górzyńska 4, Małgorzata Chomicka 3, Dorota Piątkowska 2, Ludmiła Zdziesińska 2
0
0
KOZIOL
Wiek: 42 Dołączył: 09 Wrz 2005
1 / 0
Skąd: Brzeg
qiero
11
Wiek: 46 Dołączył: 23 Maj 2005
12 / 0
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2005-09-15, 11:45
Mecze drugiego i trzeciego dnia:
ŁKS Łódź - Ślęza Wrocław 100:51
(18:10;21:6;35:6;26:29)
ŁKS: Katarina Hrickova 28, Birute Dominauskaite 19, Magdalena Włodarska 13, Elena Czernij 12, Milena Owczarek 9, Marzena Głaszcz 8, Monika Estkowska 4, Kamila Kazmirova 4, Agata Wankiewicz 3, Katarzyna Skwarka, Katarzyna Michalak; trener Witold Bak
Ślęza: Aleksandra Urban 17, Klaudia Ring 11, Joanna Halama 9, Agnieszka Kret 4, Małgorzata Smektała 4, Alekdandra Jamińska 3, Dorota Zatorska 2, Małgorzata Dudkiewicz 1, Magda Walichiewicz; trener Inga Ryng
Meblotap AZS Chełm - AZS KK Jelenia Góra 61:62
(15:18;13:12;14:15;19:17)
Meblotap: Kristina Hołowczyc 13, Karolina Żurkowska 12, Maryna Sazonenko 11, Ludmiła Zdziesińska 8, Joanna Górzyńska 8, Dorota Piątkowska 5, Małgorzata Chomicka 4, Renata Piestrzyńska; trener Sławomir Depta
AZS: Małgorzata Myćka 23, Dorota Wójcik 11, Magda Gawrońska 11, Izabela Bogdan 8, Dorota Arodź 6, Iwona Kaszuwara 3, Agnieszka Szymczyk, Joanna Szczuraszek, Martyna Torchała; trener Rafał Sroka
Cukierki Odra Brzeg - Ślęza Wrocław 77:50
(22:12;23:6;22:14;10:18)
Odra: Justyna Daniel 21, Martyna Koc 20, Agnieszka Makowska 15, Agnieszka Pietraszek 13, Magdalena Rzeźnik 4, Ewa Nierzwicka 2, Małgorzata Morka 2; trener Krzysztof Kubiak
Ślęza: Magda Walichiewicz 11, Aleksandra Urban 11, Agnieszka Kret 8, Klaudia Ring 6, Aleksandra Jamińska 5, Małgorzata Dudkiewicz 4, Joanna Halama 3, Małgorzata Smektała 2; trener Inga Ryng
ŁKS Łódź - AZS KK Jelenia Góra 83:66
(21:17;24:11;27:18;9:22)
ŁKS: Magdalena Włodarska 22, Elena Czernij 16, Milena Owczarek 12, Marzena Głaszcz 11, Katarina Hrickova 9, Birute Dominauskaite 9, Agata Wankiewicz 4, Monika Estkowska 2; trener Witold Bak
AZS: Dorota Arodź 18, Magda Gawrońska 12, Małgorzata Myćka 11, Joanna Szczuraszek 11, Marzena Moryc 4, Dorota Wójcik 3, Agnieszka Szymczyk 3, Martyna Torchała 2; trener Rafał Sroka
Cukierki Odra Brzeg - ŁKS Łódź 60:73
(10:16, 17:23, 19:20, 14:14)
Odra: Martyna Koc 25, Joanna Chełczyńska 10, Agnieszka Makowska 8, Agnieszka Pietraszek 6, Olena Proszczenko 4, Agata Kasprzak 3, Justyna Daniel 2, Małgorzata Morka 2, Magdalena Rzeźnik; trener Krzysztof Kubiak
ŁKS: Katarina Hrickova 20, Elena Czernij 18, Marzena Głaszcz 13, Magdalena Włodarska 10, Milena Owczarek 9, Birute Dominauskaite 3; trener Witold Bak
Meblotap AZS Chełm - Ślęza Wrocław 81:66
(15:18, 28:15, 16:17, 22:16)
Meblotap: Maryna Sazonenko 19, Dorota Piątkowska 14, Małgorzata Chomicka 14, Kristina Hołowczyc 12, Ludmiła Zdziesińska 11, Joanna Górzyńska 7, Karolina Żurkowska 4; trener Sławomir Depta
Ślęza: Agnieszka Kret 25, Aleksandra Urban 12, Joanna Halama 10, Małgorzata Smektała 9, Marta Walichiewicz 5, Katarzyna Suchojad 3, Klaudia Ring 2, Aleksandra Jamińska; trener Inga Ryng
1. ŁKS Łódź
2. Cukierki Odra Brzeg
3. AZS KK Jelenia Góra
4. Meblotap AZS Chełm
5. Ślęza Wrocław
0
0
marcos
Gość
0 / 0
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:
Informator Miejski:
Polecamy: