Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowa z martwym terrorystą Jeff Dunham + Peanut
Autor Wiadomość
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 18:48   

dobre a szczególnie kolenda

Pada Bomba

Sunąć sobie przez piasek z bombą w plecaku,mając niecny plan na święta w Iraku.Przechodząc punkt kontrolny A lecz nie przechodząc B,aż trafiła mnie w dupe kula armii USA.Spadają bomby,spadają bomby,nie przeżyje człowiek żaden.Gdzie są te cholerne dziewice które mi obiecał mi Bil Laden?.Spadają bomby,spadają bomby żołnierz mnie zabije i nic nie powie ... i jedyne co mi zostało to ten ręcznik wokół głowy.Człowiekiem byłem kiedyś lecz teraz kaszlę ciągle i dziękuje wujkowi Samowi bo on mi podłożył bombę.Skończyłem swą kariere pracy chce owocnej,Bezpieczniej chyba będzie w sklepie na zmianie nocnej.Spadają bomby,spadają bomby sądze że mnie wyrolowano Lecz nie smiejcie się boo... ZABIJE WAS!!!!!!

Bomba rains

To glide me through sand from bomb in rucksack,having ignoble plan on holiday in Iraku.Crossing the supervisory point A treat not crossing B until she hit me in ass the sphere of army of USA.Bombs fall, bombs fall, man no will survive.Where are he promised these damned virgins which me to me Bil Laden?.Bombs fall, bombs fall soldier will kill me and nothing will say ... and only which became me this this towel round head.I was man once treat now I cough still and it thanks uncle Samowi because he put under me bomb.I finished one's the career of work wants fruitful, it will be in shop on night change Safely probably.Bombs fall, bombs sądze fall that I was hoodwinked Lecz not to laugh oneself boo... it will KILL YOU!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Latarnik 2007-12-26, 18:52, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dunham, jeff, martwym, peanut, rozmowa, terrorysta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu