Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WSHE w Brzegu - Pytania i opinie.
Autor Wiadomość
brzeski student 

Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-07-01, 12:35   

własnie dzisiaj pierwszy raz się tutaj zalogowałem , ciesze sie, że jest takie forum i mysle , że moge spokojnie wypowiedzieć sie nt. osoby dr Bednarskiego.
nie ujmując mu jego fachowości chciałbym zwrócic uwage,że sposób w jaki prowadzi on wykłady jest dla mnie żenujący w stosunku do tego czego potem oczekuje na egzaminie, co smieszne jako chyba jedyny z uczących jest nieamowicie wymagający, jego pytania z materiałow sa niezrozumiałe, a bardzo obszernych wymaga wiadomości, bardzo smieszne tez jest ,ze kaze opisywac wszystko podanym przez niego jeżykiem, przeciesz z tej dziedziny tej jest mnostwo innych materiałow i podanie wiadomości z innych źródeł i w swoim jezykiem nie powienno dyskwalikowc studenta . A tak niestety jest !
Patrząc na oceny naszych prac , gdzie na zdających około 130 osób , 80 otrzymuje oceny niedostateczne , należy sie zastanowić , jakim on jest nauczycielem skoro osiaga tak niskie noty zdawalności swoich słuchaczy ?
Dla mnie jest to żenujące !!!!!!!!!!!!
Boli także ,ze dziekan szkoły widząc taka ilośc ocen niedostatecznych nie wnika dlaczego tak jest.
Bronienie p. Bednarskiego przed słusznymi uwagami iż żle uczy , źle ocenia sa jak najbardziej prawdziwe.
dodatkowo jego sposób zachowania budzi nieraz niesmak np. nieodpowiada na powitania, zajecia prowadzi zabierając przerwy, często zwraca uwagę , która jest niesłuszna, bardzo niska ocenia nasze wiadomości, nie podaje wyników na czas, nie podaje terminow ponowych poprawkowych egzaminów, wyrzuca studentów z egzaminów poprawkowych a to juz jest granda! !!!!!!!!!!!
jesli macie jakies opinie dotyczące w/w tematu chętnie je poczytam
pozdrawiam wszystkich z WSH-e !
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 14:08   

No cóż, można traktować tę wypowiedź jako przestroga i ewentualne ukierunkowanie studentów .. niemniej jednak uwagi na temat osoby dr Bednarskiego, najlepiej jakby trafiły do niego lub dziekana, choć również piszę Pan o nieodpowiednim podejściu samego dziekana.
Cóż takie przypadki w edukacji zawsze się zdarzają, więc pewne zbędnym będzie odwoływanie się do instancji wyższego szczebla !
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 14:41   

ja tak wogóle się zastanawiam dlaczego wogóle jest jakieś aleee do dziekana uczelni? jeśli wykładowca robi to co pisze brzeski_student to zapraszam na rozmowe z dziekanem a nie wypisywanie że dziekan ma nieodpowiednie podejście do pracownika?

z życia wiem że wielu studentów ma jakieś "ale" do wykładowców ale gdy trzeba rozmawiac na ten temat z dziekanem czy rektorem to juz chętnych niema! wiele razyw dziekanacie słyszałem teksty typu że wykładowca to i tamto a gdy Kanclerz np. pyta który wykładowca to już studenci niechcą mówić.. skoro się coś wie trzeba mówić i zawsze można porozmawiac z takim wykładowcą a gdy dziekan nie wie to co ma zrobić ?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez blaster 2007-07-01, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
brzeski student 

Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-01, 16:21   

Nie opisywałem tego zjawiska po to by dumac czy dziekan robi dobrze czy nie , opisałem to dlatego, żeby zwórcic wszystkim uwage odwiedzających to forum na osobe dr. Bednarskiego ! i jesli blaster uważasz, że tylko ja tak piszę i tylko ja mam "ale" to bardzo mało wiesz o studentach i ich wykladowcach !!
jesli chodzi o dziekana to nie mam do niego zadnych pretensji, tylko wyraziłem swoja opinie, ze widząc tyle niedostatecznych ocen powinien sam zainteresowac się sprawa a nie czekac na donosy studentów !!!
To chyba ewenement w polskim szkolnictwie, ze jest tyle ocen niedostatecznych z jednego przedmiotu i to jak zauwazyłem co roku !!
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez brzeski student 2007-07-01, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-01, 16:34   

t oteraz powiedz mi gdzie napisalem ze masz tylko ty? to proponuje Ci rozmowe z dziekanem skoro uważasz że dr Bednarski żle wykład lub też robi co innego żle :)

jesteś zainteresowany ? to pomoge w kontakcie z Panią Dziekan dr Walentyną Wnuk
0 UP 1 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-07-02, 09:15   

Hmmm, z tego o ja pamiętam egzaminu u dra Bednarskiego na moim roku nie zdały tylko jednostki, w drugim terminie było już ok.
Kiedyś już pisałam o dr Bednarskim więc nie będę się powtarzała.
Acha, nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żeby nie odpowiedział komuś na powitanie, czy zachował się niestosownie.
Nie wiem co spowodowało, że brzeski student tak się wypowiada o dr Bednarskim. Dodam, że wykłada nie tylko u nas w Brzegu ale też na UO (pełni tam funkcję kierownika laboratorium kryminalistycznego oraz Zakładu Kryminologii , Kryminalistyki i Wiktymologii - przynajmniej pełnił takie funkcje jeszcze rok temu). Z osób studiujących na UO wiem, że dr Bednarski jest tam b.ceniony. Nie wiem czy może być tak wielka różnica w nauczaniu na prywatnej uczelni i państwowej.
Zresztą każdy student z WSHE chyba sam potrafi ocenic wykładowców i nikt nie będzie się opierał na kilku negatywnych opiniach :)
pozdrawiam studiujących i Blastera (widziałam Cię w dziekanacie, ale nie miałam czasu, żeby przedstawic się jako forumowiczka, ale następnym razem na pewno to uczynię:)
0 UP 0 DOWN
 
majavip 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-03, 00:04   

cooo wy gadacie.... ja tam uwielbiam wykłady pana Bednmarskiego.. jesli ktos jest obecny - ma pełne notatki - jest asktywny,.... i przedewszystkim jesli chce! - to nie ma zadnego problemu. Jak dlamnie zajecia u pana B. w tym semestrze oceniam na BDB, i serioo... najlepsze z posrod innych....
0 UP 0 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-07-05, 10:11   

Hej, ja trochę z innej beczki.
Czy ktoś może wie, ile wynosi opłata za studia zaoczne, kierunek finanse, czy można ją rozłożyć na 10, czy 12 rat? I w jakim wieku są studenci? Moja mama się waha nad złożeniem dokumentów.
Z góry dziękuję za informacje :)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 14:06   

studia zaoczne czy dzienne są tak samo płatne :)

wpisowe do końca lipca wynosi 0 zł
za rok nauki - 2700 zł płatne w 1 racie
- 3000 zł płatne co 2 miesiać w ratach (6) po 530 zł
- 3300 zł płatne w co miesięcznych ratach (10) po 330 zł

Każdy nowy przyjęty w roku akademickim 2007/2008 student WSH-E w Brzegu
weźmie udział w losowaniu wycieczki zagranicznej.

Co czterdziesty student przyjęty w roku akademickim 2007/2008 otrzyma zniżkę w wysokości 50% czesnego w pierwszym semestrze studiów .

W role wchodzą również stypendia naukowe oraz socjalne, w razie przypadku losowego również można starać się o stypendium.

pozdrawiam i zachęcam do studiowania :)

a co do wieku studentów hmm są roczniki 86 i starsze nawet roczniki 50 :) więc cała gama :)
Ostatnio zmieniony przez blaster 2007-07-05, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 1 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-07-05, 21:03   

Dzięki, Blaster :) Mam jeszcze kilka pytań:
- jakie są wymagane dokumenty?
- jakie są przedmioty na kierunku finanse?
- w jakich godzinach odbywają się zajęcia na studiach zaocznych?
Szkoda, że tych informacji nie ma na stronie internetowej WSH-E. :(
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 21:10   

jeszcze jedna ważna rzecz agaciau, żeby ruszył kierunek ekonomiczny muszą być chętni co w tamtym roku nie miało miejsca..

- świadectwo dojrzałośći
- CV - druk do pobrania w dziekanacie lub ze strony internetowej wzór
- podanie - druk do pobrania w dziekanacie lub ze strony internetowej wzór
- 4 zdjęcia - legitymacyjne
- orzeczenie lekarskie - druk do pobrania w dziekanacie lub ze strony internetowej wzór
- wpisowe (do lipca jest 0 zł więc nie obowiązuje)
- oświadczenie odnośnie wybranego kierunku oraz języka obcego - druk do pobrania w dziekanacie lub ze strony internetowej wzór

do i trzeba złożyć do 30 września czyli przed końcem rekrutacji, co do przedmiotów niestety ci nie pomoge z tym pytaniem to do kierownika dziekanatu :)

pozdrawiam
0 UP 1 DOWN
 
gie 



Wiek: 40
Dołączył: 22 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-05, 22:17   

Hmmm ja tu czegos nie rozumiem??? Ze studia zaoczne sa platne to oczywiscie rozumiem ale zeby dzienne tez?????? i to 2700 zeta??

blaster napisał/a:
studia zaoczne czy dzienne są tak samo płatne

wpisowe do końca lipca wynosi 0 zł
za rok nauki - 2700 zł płatne w 1 racie
- 3000 zł płatne co 2 miesiać w ratach (6) po 530 zł
- 3300 zł płatne w co miesięcznych ratach (10) po 330 zł


Czy ta szkola jest prywatna czy panstwowa????
0 UP 0 DOWN
 
agaciau 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-07-05, 22:24   

Gie, mam ochotę zapytać prosto z mostu: z choinki się urwałeś? Oczywiście, że studia dzienne są płatne na uczelniach prywatnych, a taką jest właśnie WSH-E w Brzegu. Czy wiesz coś może o uczelni wyższej państwowej w naszym mieście? :shock:
Blaster, jeszcze raz dzięki, zmartwiłeś mnie tym brakiem chętnych.
Ostatnio zmieniony przez agaciau 2007-07-05, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gie 



Wiek: 40
Dołączył: 22 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-05, 22:28   

Tak. Jesli chodzi o te szkole to urwalem sie z choinki!! Nigdy nie wglebialem sie temat tej uczelni i czytajac post blastera poprostu sie zaciekawilem wiec nie pień sie tak. Wystarczylo napisac ze jest prywatna i tyle....
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 08:21   

gie napisał/a:
Tak. Jesli chodzi o te szkole to urwalem sie z choinki!! Nigdy nie wglebialem sie temat tej uczelni i czytajac post blastera poprostu sie zaciekawilem wiec nie pień sie tak. Wystarczylo napisac ze jest prywatna i tyle....


wystarczy poszukać na internecie :) i nie było by problemu :) Tak szkoła jest uczelnią prywatną :)

pozdrawiam
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, opinie, pytania, wshe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu