Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Otwarty przez: KtOŚ
2007-12-26, 00:17
Nowy samochód w brzeskim urzędzie
Autor Wiadomość
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-12-16, 22:03   

Nie ma jak zazdrość która przemawia przez ludzi.
Chcecie zeby wasz Burmistrz na wazne spotkania dojezdzal maluchem. Niech sie tak stanie. Tylko wezcie pod uwage to ze w dzisiejszym swiecie wazna jest prezentacja samego siebie. Nie pójdziesz na pogrzeb w dresie bo Cie wysmieją, tak samo nie pójdziesz w dresie na spotkanie z ministrami, w`ce ministrami, wojewodami itd itd. To samo dotyczy aut. Trzeba umieć się pokazać. Z jednej strony smiejecie się (nie obrażając) z Kononowicza, ze jezdzi jakims tam Tarpanem... i uwazacie to za żenadę, a z drugiej strony chcecie zeby wasz przedstawiciel tak samo sie zachowywał. Troszke samokrytyki i zrozumienia. Najlepiej jest komuś obrobić dupe. Tak jest łatwo. Ale zeby przyznać racje... to juz nie.
Ehhh co za ludzie. Polska - to dziwny naród. Tak źle i tak nie dobrze.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-16, 22:11   

ja nie rozumiem załóżmy ze przyjedzie do Brzegu minister sportu chcac wspierać brzeg w staraniach o Euro to fakt mozna pojeżdzic maluchem po Brzegu i pokazać cud techniki polskiej zwróccie uwagę na fakt ze w jakimś stopniu jak burmistrz wyjeżdza załatwiać Wasze sprawy to :
1. Jemu tez nalezy sie troche komfortu
2. jest w innym mieście to jakby nie było zwraca sie uwage na auto bo w jakimś stopniu jest odzwierciedleniem miasta

3. Zal wam dupe sciska ze nie bedziecie mogli nim pojeździć i ze ktoś ma coś nowego i bla bla bla ale podajcie jakieś sensowne przeciw takiemu zakupowi...


ja moge podac kilka za ale po co wymieniac jak macie jakiś " nienormalny tok myslenia"
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2007-12-17, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-12-16, 22:13   

znowu pasztet popieram !:D
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-12-16, 22:14   

wojtazik, odrazu zalozyles ze cytuje "obrobic dupe" tego nie napisalem, tylko wyrazilem na to swoje zdanie, ale wkoncu haslo pt : "co ludzie powiedza"nie jest tak wazne aczkolwiek masz racje poniewaz w swiecie jakim zyjemy liczy sie prezencja, a nie sam czlowiek .......moje zdanie jest takie ze mogliby kupic cos z nizszej polki a reszte pieniedzy przeznaczyc na cos innego, przeciez ciagle slychac na to nie ma , na tamto tez ..... i tak w kolko.
Odnosnie zazdrosci to nie kieruje sie tym ze ten ma a ja nie ......to bez sensu.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-16, 22:21   

bandit napisał/a:
tylko wyrazilem na to swoje zdanie, ale wkoncu haslo pt : "co ludzie powiedza"nie jest tak wazne aczkolwiek masz racje poniewaz w swiecie jakim zyjemy liczy sie prezencja, a nie sam czlowiek .......moje zdanie jest takie ze mogliby kupic cos z nizszej polki a reszte pieniedzy przeznaczyc na cos innego, przeciez ciagle slychac na to nie ma , na tamto tez ..... i tak w kolko.


co rozumiesz pod pojeciem z niższej półki ?? może polonez caro :) ale wiesz w tej wypasionej wersji plus... moze masz troche racji ze mogliby tanszego wez pod uwagę jednak komfort jazdy i bezpieczenstwo nie tak dawno byl wypadek dokladnie nie pamietam ale z sejmiki wojewodzkiego czy kogos tam ( rozbito nowa honde accord ) można spekulować ze tylko budowa auta uratowała im zycie poza tym weź pod uwage ze to auto bedzie służyć kilka lat
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 22:22   

Bardzo fajna ta dyskusja, ale kilka uwag:
1. Auto psuło się na prawdę - raz z Niemiec wróciło na lawecie.
2. Rzeczoznawca wycenił konieczne naprawy na kilkanaście tysięcy złotych.
3. Na dzień dzisiejszy poprzednie auto jest już wycenione i 19 odbędzie się licytacja.
4. Im dłużej zwlekano by z zakupem nowego samochodu tym mniej wart był by obecnie używany.
5. Pod koniec roku nowe auto kupuje się najkorzystniej.
No i chyba tyle.

Dyskutujcie dalej :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-16, 22:28   

i sądze że wszystko jasne :)

sprzedaż auta + konieczne naprawy + kilkanascie tys zł
+ KOSZTY WYNAJMU LAWETY = nówka auto

sadze ze przedstawiłem to dosyć prosto :)

Bartek T. wedle życzenia ;)
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2007-12-16, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 22:31   

Jeszcze bym dodał koszty wynajmu lawety :P
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 22:36   

bandit napisał/a:
jakos Devon, nie jestem przekonany do twojego bo sie psul , kupili auto za 100 tyś !!!!!!!!!!!! nie wiem po co , wkoncu to z naszych kieszeni idzie, kaszlaka w druga reke szmatke do przecierania szybki i do przodu albo niech zasuwaja na piechote, ja jetem takiego zdania, spokojnie za polowe ceny tego co wydali to by kupili nie jedno auto NOWE


Przesłuchaj wypowiedz na radiu opole i będziesz wiedział :) ze miał usterki i wogole
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-12-16, 23:44   

wojtazik, z tego co się orientuje to Kononowicz buja Lublinem :wink: Bartek T., 19 grudnia ?? Przestańcie już się sprzeczać zobaczymy co dzięki nowemu VW zyska nasze miasto w nadchodzącym nowym roku :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-17, 00:04   

ślicznotka-e-34, mogli kupić nowe BMW serii 7 ;) ale wybrali passata :D

my sie nie sprzeczamy ;) wymieniamy opinie i zwolennicy zakupu staraja sie przekonac reszte ze zakup był konieczny :) :evil:
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-12-17, 00:21   

pasztet007, czemu nie, jak by się przemieszczali nową siódemą to dopiero by było na forum :D ale jak kupili to napewno był zakup konieczny 8)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-17, 01:01   

no wiesz :D wtedy inna sprawa a w sumie wybrali auto sprawdzone ( mam na mysli passata)
mogli octawie RS albo cos takiego sadze ze passacik jest taką przystepna limuzynką
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 08:01   

Bartek T. napisał/a:
5. Pod koniec roku nowe auto kupuje się najkorzystniej.
a nie przypadkiem na początku nowego roku? Kupuje się auto z poprzedniego roku jako starsze, bo jest to auto ze starego rocznika, choć całkiem nowe :)

Ogólnie nie mam zdania, jeśli nie uderza mnie to bezpośrednio po kieszeni - i tak płacę podatki, są w miarę stałe - to mi to nie przeszkadza i całą tę naszą dyskusję uważam za zbędną. Jednym się to będzie podobać, innym nie, ale są rzeczy na które i tak nie mamy wpływu, więc po co się denerwować? :)
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-12-17, 09:22   

Ciekawi mnie jakie zawieszenie ma ten caly passat, twrde czy miekkie. Niech nasz burmistrz w takim razie przejedzie sie po ulicy (zapomnialem nazyw) tej z cukierkow do cmentarza i na wlasnej skorze przekona sie jakie tam sa dziury i znieksztalcenia jezdni. Smiem twierdziec, ze jest to najgorasza droga w calym miescie.
A tak wogole jesli ten zakup jest uzasadniony ekonomicznie i powiedzmy reprezentacyjnie, to jestem calkowicie za. Nie mniej jednak kwoata 100k zl, nie stanowi dla budzetu miasta jakiejsc niewiadomo jak chorendalnej ceny co nieoznacza, ze mozna szastac pieniedzmi publicznymi na lewo i prawo.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, nowy, samochod, urzedzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu