Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Otwarty przez: KtOŚ
2007-12-26, 00:17
Nowy samochód w brzeskim urzędzie
Autor Wiadomość
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-12-17, 10:40   

skoro kupili auto za tyle kasy to dlaczego sa drogi ktore maja dziure na dziurze ?? przeciez dla miasta takie pieniadze to nic? 5.5 mln dla eco tez pewnie nic tylko ciekawi mnie co pojdzie w gore zeby mogli odzyskac te utopione pieniadze, jak "JADORE" napisala nie mamy wplywu na to i nie bedziemy mieli - z tym sie zgodze
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-17, 10:45   

sprzedali działki budowlane ;) juz masz troche kasy 100 tys to naprawde niewiele jak dla budzetu miasta :) 5.5 mln złotych to juz gorzej ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 11:18   

pasztet007 napisał/a:
i sądze że wszystko jasne :)

sprzedaż auta + konieczne naprawy + kilkanascie tys zł
+ KOSZTY WYNAJMU LAWETY = nówka auto

sadze ze przedstawiłem to dosyć prosto :)

Bartek T. wedle życzenia ;)



umarłem to wszsytko ma się rownac 100 tys złotych ? bez przesady

a co do auta to za te pieniazki mozna bylo spokojnie kupic cos innego mniej awaryjnego skoro wczesniej byl pasek i tez sie psul to za rok zacznie sie dziac to samo z tym
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-17, 11:29   

passat = załózmy 35-40 tys
naprawy kilkanascie tys załózmy 15
holowanie nie wiem ile

to dodac kilnadzesiat tyś załózmy 40-50

Blaster nie denerwuj sie ;) bo zyłka może strzelic ;)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 11:30   

Czytam i się zastanawiam, o co chodzi ludziom, którzy twierdzą, że miasto drogie auto kupiło??
Jak dla mnie mogli kupić nawet Phaetona. Miasto należy potraktować jak firmę obracają milionami to i wygląd musi mieć odpowiedni. Co innego wygląd naszych władz, ale to inna bajka.
Wiem, że dla niektórych miasto powinno kupić fiata punto lub opla corsę, ale uwierzcie mi jak przyjeżdża się na spotkanie biznesowe większość ludzi wyrabia sobie opinię zanim jeszcze uścisną dłoń.
Prosty przykład umawiacie się na spotkanie z wykonawcą, któremu chcecie zlecić budowę domu. Wykonawca podjeżdża na spotkanie Porsche Cayenne, co myślicie sobie?? – o fuck, ale gościu musi kroić za robotę pewnie mnie nie stać na niego hehe
Dlatego sądzę, że burmistrz w Passacie będzie traktowany jako gościu z miasteczka, które ma ugruntowaną pozycję.

Jakość ulic w tym temacie nic nie wnosi i w sumie jest bezsensu!!
Po co kupować samoloty dla rządu skoro powietrze jest zanieczyszczone?
Po co kupować statki skoro rzeki są brudne?
Itd.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 11:39   

pasztet007 napisał/a:
passat = załózmy 35-40 tys


czytalem o 19 ktos juz pisal ze kolo tego wycenione wiec skod ci sie tyle wzielo nagle? ps mi żyłka nie strzeli bo spokojny jestem :)
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-12-17, 11:43   

Andrzejbrzeg, ty chyba nie zrozumiales, skoro kupili paska to dlaczego nie wyremontuja ulic skoro ludzie narzekaja i psuja im sie samochody poprzez to, przeczytaj wszystkie posty a potem odpowiedz lub zacytuj.....
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 11:51   

Rozumiem, że władze miasta mają jechać rowerami po $ do UE na remont dróg w Brzegu??
Ja doskonale rozumiem temat, ale uwierz mi, że stan naszych dróg nie ma nic wspólnego z zakupami robionymi przez miasto!
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-12-17, 12:10   

Andrzejbrzeg nie nie nie to nie tak. To tak jest jak pisze bandit. Ja moze to rozszerze te mysl za pozwoleniem bandit.
Oczywiscie niech miasto kupuje nowe auta. W tym przypadku nie mam nic przeciwko. Ale miasto tez musi zwracac uwage na potrzeby mieszkancow. Chocby wspomniana wyzej droga. Sugestia co by burmistrz przejechal sie ww droga mialo tylko zwrocic uwage na fatalny stan nawierzchni. Nic wiecej. Oczywiscie nie ma sie to nijak do zakupionego samochodu. Nie mniej jednak, wg mnie, liczy sie kazde zwrocenie uwagi na problemy miejskie, ktore potrzebuja rozwiazania.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 13:14   

jak się tak psuło poprzednie auto to czemu zaufali tej samej marce? :D :D:D czyżby nowe passaty się nie psuły? ja jak nie jestem zadowolony z produktu jednej marki to więcej nie pcham się w tą samą
jestem ciekawy czy pod uwagę były brane inne marki samochodów, czy z góry założono, że passaty się psują i za 5 lat podadzą ten sam powód do kupna nowego :D
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-12-17, 13:46   

Jak to się mówi: nie szata zdobi człowieka :D i myślę że jak nie da się czegoś załatwić to nawet maybach nie pomoże :D hehe
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-17, 13:57   

Bartek T. napisał/a:

2. Rzeczoznawca wycenił konieczne naprawy na kilkanaście tysięcy złotych.
3. Na dzień dzisiejszy poprzednie auto jest już wycenione i 19 odbędzie się licytacja.


Blaster ;) troche uwagi ;)

a Passaty ogolnie są fajne i wogóle ^^ a poza tym też bym wybrał passata bo jakby nie było to są bezpieczne(w miare) i wygodne
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 14:30   

Większość dużych firm zmienia samochody przedstawicielom, co 2-3 lata a wy chcecie żeby Burmistrz jeździł jednym autem 5 lat?
Tak dla waszej informacji auta użytkowane w firmie w przeciwieństwie do prywatnych są zupełnie inaczej rozliczane no i zapomnieliście o najważniejszym gwarancja producenta!!
0 UP 0 DOWN
 
Rei 


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 14:37   

bandit napisał/a:
Andrzejbrzeg, ty chyba nie zrozumiales, skoro kupili paska to dlaczego nie wyremontuja ulic skoro ludzie narzekaja i psuja im sie samochody poprzez to, przeczytaj wszystkie posty a potem odpowiedz lub zacytuj.....


Drogi kolego, a nie zwróciłeś uwagi na fakt,że przez Brzeg przebiegają różne drogi m.in. krajowe lub powiatowe, więc wyrażę się, iż nie jest to 'działka' miasta, tylko tym powinny się zająć zoobowiązane do tego instytucje.

Co do nowego samochodu - najwyraźniej był potrzebny, nic zdrożnego w tym nie widać, oburzenie byłoby wskazane gdyby um wymieniał pojazdy co rok lub co 6 mies.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-12-17, 15:20   

Andrzejbrzeg, ale w większości firmach jeździ się fiatami seicento, panda czy podobnej klasy :D więc często się takie samochody zmienia :) a przede wszystkim jest bardzo mało kierowców szanujących firmowe auta !!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, nowy, samochod, urzedzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu