Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zabieg u dr Bronisława Kraczko ??
Autor Wiadomość
kuuura 

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-19, 10:47   Zabieg u dr Bronisława Kraczko ??

Chcę przeprowadzić zabieg na strzelające biodro i w tym miejscu pytam się Was o opinię na temat dr Bronisława Kraczko, czy czasem nie jest to taki rzeźnik jak Rośiński....

Dzięki!
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-12-19, 11:17   

kuuura, hm ale pytanie .. wystarczy zobaczyc ile dr. Kraczko ma pacjetow w przychodni a ile ma Rosinski .. jesli chodzi o zabiegi jest on chyba najlepszy w brzegu ale z tego co wiem on nie operuje w szpitalu na orgopedii jedynie co to skieruje cie na oddzial i tu juz wybor na kogo trafisz .. mi sie udalo i dwa zabiegi robil mi dr. Bratkowski i jestem zadowolona.
0 UP 0 DOWN
 
kuuura 

Wiek: 44
Dołączył: 10 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-19, 11:23   

Wielkie dzięki...
Miałem mieć zabieg w Korfantowie jednak nie udało im się ustalić terminu dla mnie do końca tego roku. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że na Korfantów mogę teraz czekać aż 8 miesięcy...
Pozostaje więc chyba liczyć na szczęście i trafić do Bratkowskiego.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-19, 12:13   

Ja polecam z doświadczenia Kraczko i Bratkowski... nigdy w zyciu Rosiński.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-19, 14:15   

popieram Steve'a :) Kraczko wyleczył mi kostke z nieprzyjemnego złamania...( 3 raz w tym samym miejscu) a teraz jest wysmienicie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-12-19, 15:29   

pasztet007 napisał/a:
Kraczko wyleczył mi kostke z nieprzyjemnego złamania...( 3 raz w tym samym miejscu) a teraz jest wysmienicie ;)

No bo pan Kraczko to chyba najlepszy ortopeda w Brzegu :)
Również polecam, kiedyś miałam okazję być pacjentką pana Bronisława, poza tym znam opinię wielu osób na jego temat i szczerze mogę polecić :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-12-19, 16:16   

a ja polecam jeszcze dr. Nimsza....operował mi kolano i jestem zadowolony......

gosiaczek86 napisał/a:
jedynie co to skieruje cie na oddzial i tu juz wybor na kogo trafisz


a ja miałem tak że dr. Nimsz kazał mi przyjść do szpitala sam mnie zapisał na operacje a potem był moim prowadzącym.......
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-12-20, 00:13   

Ja w sumie miałam do czynienia z ortopedów tylko z dr Kraczko i powiem, że zawsze byłam bardzo zadowolona.
Znajoma mi mówiła, że dobrym lekarzem ortopedą jest też dr Bratkowski.
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2007-12-21, 17:28   

http://www.nto.pl/apps/pb...IAT05/595399464
bez komentarza
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-21, 17:39   

jstaszek, Wybacz raz mi nastawiał palec... :( do dzisiaj mam zle nastawiony :( i na dodatek krzywy...
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-21, 21:57   

Z racji zamiłowań do sportu i zawodu wykonywanego szczerz polecam dr Bratkowskiego i dr Kraczkę. Obaj mnie poskaładali nie raz i uwazam ich za swietnych specjalistów choc dr Kraczkę czasami trzeba namawiać na zdjątk rtg ;) dr Bratkowski poskładał wiązadła w kolankach kilku parkietowym kumplom i kumpelką i jest naprawdę wart polecenia, a dr Kraczko jest bezposrednio odpowiedzialny że jeszcze prosto chodzę dzięki moim kosteczkom w kosteczkach ;) kilka osób z zespołu przez nich się przewinęło od kostek przez kolana dwu i czworogłowe barki a i zapalenie achillesa też było ;) obaj spawdzeni ;) polecam ;)
0 UP 0 DOWN
 
kaziulalala 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Kwi 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-04-19, 12:49   Re: Zabieg u dr Bronisława Kraczko ??

kuuura napisał/a:
Chcę przeprowadzić zabieg na strzelające biodro i w tym miejscu pytam się Was o opinię na temat dr Bronisława Kraczko, czy czasem nie jest to taki rzeźnik jak Rośiński....

Dzięki!


Wznawiam temat ortopedów w Brzegu... czemu Rosiński to rzeźnik??
Kogo możecie polecić? Czeka mnie rekonstrukcja zerwanego wiezadła kolanowego, jestem z okolic Brzegu, nie znam lekarzy brzeskich... polećcie proszę dobrego, sprawdzopnego ortopede.. Słyszałam dobre zdanie własnie o dr Rosińskim, a tu przez opinię "rzeżnika" lekko zbaraniałam.. :/

Bedę wdzieczna za wszelkie sugestie..
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-04-19, 14:08   

chwaliłem bratkowskiego i kraczkę 3 lata temu.... Teraz już nie będę tak samo ja nimsza. Ostatnio składał mnie rośiński - tzw brzeski dr house ;) niemiły niesympatyczny ale bezpośredni i konkretny. dokładniejszy niż kraczko a to ze względu na to że kraczko mając duuuużo za dużo pacjentów częsty ich zbywa i bada po łepkach przespisując bądź zalecając większości to samo bez względu na rodzaj kontuzji... Ale nie zmienia to faktu że potrafi dużo. Na dzień dzisiejszy polecam rosińskiego.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-19, 15:08   

O cholibka, jak widać z czasem można zmienić zdanie o 180 stopni :)
Jesli o mnie chodzi , to też mam sporą kartotekę jeśli mowa o urazach.
Niemalże całe żyćko leczyłam się u dr Kraczki, zdania na jego temat są podzielone, jak również i moje nie do końca skłania się ku rewelacyjnej ocenie..
m.in. to co a2r napisał:
a2r napisał/a:
kraczko a to ze względu na to że kraczko mając duuuużo za dużo pacjentów częsty ich zbywa i bada po łepkach przespisując bądź zalecając większości to samo bez względu na rodzaj kontuzji...

a powiedzenie:
gosiaczek86 napisał/a:
wystarczy zobaczyc ile dr. Kraczko ma pacjetow w przychodni a ile ma Rosinski ..

..też nie o wszystkim świadczy. Po pierwsze w/w słowa, a po drugie, często poprostu wybiera się mniejsze 'zło'.

Jeśli o mnie chodzi, owszem jeśli nadarzy mi się jakaś kontuzja typowa (dla mnie) jak skręcenie kostki itd, to pewnie udam się do dr Kraczki, jednak co do zabiegów to w Brzegu nie zdecydowałabym się na żaden zabieg. A sam dr Kraczko, jak już ktoś wczesniej wspomniał - nie wykonuje zabiegów jedynie na nie kieruje, jeśli jest taka potrzeba. Ja miałam skierowanie na atroskopię kolana, którą zrobiłam (w niej wyszło, że musze mieć zabieg łękotki, który od razu zrobili) w Głuchołazach, wczesniej konsultując się z lekarzem w Opolu (polecam dr Otwinowski - zarówno jest lekarzem prowadzącym jak i operującym), a jeszcze czeka mnie jeden zabieg - rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego i również tam będę to robiła.
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-10-12, 11:05   

Czy doktor Bratkowski przyjmuje jeszcze?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bronislawa, dr, kraczko, zabieg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu