Wysłany: 2008-01-06, 22:55 Sportowe podsumowanie roku 2007 - WYNIKI
REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.forumbrzeg.pl/plebiscyt
3. Plebiscyt zawiera 10 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2007 roku podają tylko nick
8. Forumowicze zarejestrowani w 2008 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do końca 2 lutego 2008 roku
KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2007 roku oraz plebiscytów klubowych.
1. SPORTOWIEC ROKU
Joei Clyburn (koszykówka)
Tomasz Jaworski (piłka nożna)
Andrej Kowalew (szachy)
Tomasz Leśniak (kolarstwo)
Leszek Majdański (brydż)
Anna Marczewska (koszykówka)
Marcin Nowacki (piłka nożna)
Łukasz Ogorzelec (piłka ręczna)
Krzysztof Pachołek (koszykówka)
Marcin Pawluk (baseball)
Olena Proszczenko (koszykówka)
Tomasz Rabanda (piłka nożna)
Khaili Sanders (koszykówka)
Łukasz Szczucki (piłka ręczna)
Kamil Smuga (piłka nożna)
Marcin Stefaniszyn (piłka ręczna)
Maciej Stępień (koszykówka)
Kimberly Williams (koszykówka)
Artur Zagórski (koszykówka)
Marek Zagórski (piłka nożna)
2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajor (tenis stołowy)
Andrzej Bartkiewicz (kolarstwo)
Paweł Boczarski (piłka nożna)
Mariusz Gnatowicz (koszykówka)
Sebastian Gołębiewski (piłka ręczna)
Natalia Jędrzejko (piłka nożna)
Anna Krawczyk (softball)
Bartosz Krocz (lekkoatletyka)
Adrian Tekliński (kolarstwo)
Aleksandra Teklińska (koszykówka)
3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
Joei Clyburn (koszykówka)
Jekaterina Dworska (koszykówka)
Ałła Jurlagina (koszykówka)
Andrej Kowalew (szachy)
Ludmiła Lubarska (koszykówka)
Olena Proszczenko (koszykówka)
Khaili Sanders (koszykówka)
Amber Watts (koszykówka)
Kimberly Williams (koszykówka)
4. TRENER ROKU
Mariusz Andruchowicz (kosz/piłka)
Robert Karlikowski (piłka ręczna)
Janusz Korcala (piłka nożna)
Krzysztof Kubiak (koszykówka)
Krzysztof Leroch (koszykówka)
Franciszek Moszumański (kolarstwo)
Paweł Pietraszek (piłka ręczna)
Jerzy Rusin (piłka ręczna)
Marek Szulczewski (piłka ręczna)
Łukasz Zieliński (baseball)
5. KOSZYKARKA ROKU
Joanna Chełczyńska
Joei Clyburn
Daria Cybulak
Justyna Daniel
Anna Marczewska
Olena Proszczenko
Mirela Pułtorak
Magdalena Rzeźnik
Khaili Sanders
Kimberly Williams
6. KOSZYKARZ ROKU
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski
Grzegorz Łyczkowski
Krzysztof Pachołek
Paweł Pacuła
Tomasz Pieszyński
Marek Soroka
Maciej Stępień
Artur Zagórski
7. PIŁKARZ ROKU
Artur Adasik
Zenon Białek
Łukasz Błaszczyk
Paweł Boczarski
Łukasz Bonar
Janusz Fabijaniak
Piotr Grzyb
Tomasz Jaworski
Stefan Karnatowski
Bartosz Kruk
Kamil Mazurkiewicz
Marcin Nowacki
Tomasz Rabanda
Tomasz Raczyński
Kamil Smuga
Łukasz Szpak
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba
Marek Zagórski
Mariusz Zuzek
8. SZCZYPIORNIAK ROKU
Konrad Betka
Krzysztof Bort
Bartosz Galar
Maciej Golda
Sebastian Gołębiewski
Kamil Herudziński
Mateusz Janklowski
Piotr Łabowski
Łukasz Ogorzelec
Tomasz Pociecha
Piotr Sendra
Waldemar Stanoszek
Marcin Stefaniszyn
Szymon Suwiczak
Łukasz Szczucki
9. KOLARZ ROKU
Andrzej Bartkiewicz
Tomasz Leśniak
Mateusz Łysy
Łukasz Młodynia
Paweł Pac
Wojciech Pszczolarski
Kajetan Skrobich
Adrian Tekliński
Damian Zagajski
Dominika Żukowska
10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
Tomasz Adamek (boks)
Leszek Blanik (gimnastyka)
Lidia Chojecka (lekkoatletyka)
Sylwia Gruchała (szermierka)
Tomasz Gollob (żużel)
Otylia Jędrzejczak (pływanie)
Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów)
Paweł Korzeniowski (pływanie)
Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
Robert Kubica (Formuła 1)
Adam Małysz (skoki narciarskie)
Marek Plawgo (lekkoatletyka)
Agnieszka Radwańska (tenis)
Piotr Reiss (piłka nożna)
Mateusz Sawrymowicz (pływanie)
Dorota i Mariusz Siudkowie (łyżwiarstwo figurowe)
Euzebiusz Smolarek (piłka nożna)
Przemysław Stańczyk (pływanie)
Grzegorz Tkaczyk (piłka ręczna)
Paweł Zagumny (siatkówka)[/b]
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-02-03, 21:21, w całości zmieniany 4 razy
wiesz to jest dziwne... na Firefoxu mi nie dziala, ale na explorer wszystko jest ok
Zaglosowane już
Ostatnio zmieniony przez steve 2008-01-13, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
00
aural82 [Usunięty]
0 / 0
Wysłany: 2008-01-14, 16:25
To ja głosuje na Pawła Słowińskiego (K-1) w kategorii sportowiec roku.
Jakie to przykre że te wszystkie plebiscyty w Polsce muszą być takie same, nie ważne że jesteś dobry bo nie jesteś piłkarzem, skoczkiem narciarskim albo np. pływakiem. Tylko jakimś
tam np. stongmanem który wygrywa mistrzostwo świata i Super Serie. A myślałem że to forum nie komercyjne...
4. TRENER ROKU
1 Mariusz Andruchowicz 97
2 Łukasz Zieliński 85
3 Paweł Pietraszek 69
4 Franciszek Moszumański 59
5 Krzysztof Kubiak 56
6 Janusz Korcala 51
7 Robert Karlikowski 50
8 Marek Szulczewski 49
9 Krzysztof Leroch 45
10 Jerzy Rusin 39
ważnych 40
6. KOSZYKARZ ROKU
1 Maciej Stępień 101
2 Adam Adamczyk 93
3 Marcin Kucharski 69
4 Krzysztof Pachołek 66
5 Paweł Pacuła 62
6 Tomasz Pieszyński 59
7 Artur Zagórski 56
8 Grzegorz Łyczkowski 39
9 Marek Soroka 29
10 Grzegorz Jarosławski 26
ważnych 40
KOSZYKARSKA PIĄTKA ROKU (mężczyźni)
Maciej Stępień, Adam Adamczyk, Marcin Kucharski, Krzysztof Pachołek, Paweł Pacuła
7. PIŁKARZ ROKU
1 Marcin Nowacki 92
2 Tomasz Jaworski 83
3 Paweł Boczarski 58
4 Kamil Smuga 54
5 Janusz Fabijaniak 42
6 Łukasz Bonar 37
7 Bartosz Kruk 35
8 Piotr Grzyb 30
9 Tomasz Rabanda 28
10 Mariusz Świtoń 24
11 Artur Adasik 19
12 Mariusz Zuzek 19
13 Stefan Karnatowski 19
14 Marek Zagórski 17
15 Tomasz Raczyński 15
16 Łukasz Błaszczyk 15
17 Łukasz Szpak 14
18 Kamil Mazurkiewicz 12
19 Zenon Białek 9
20 Grzegorz Wierzba 8
ważnych 42
PIŁKARSKA JEDENASTKA ROKU
Kamil Smuga - Piotr Grzyb, Artur Adasik, Mariusz Zuzek, Marcin Nowacki, Paweł Boczarski, Janusz Fabijaniak, Łukasz Bonar, Bartosz Kruk, Tomasz Jaworski, Tomasz Rabanda
8. SZCZYPIORNIAK ROKU
1 Łukasz Ogorzelec 134
2 Marcin Stefaniszyn 78
3 Kamil Herudziński 67
4 Mateusz Janklowski 56
5 Bartosz Galar 53
6 Łukasz Szczucki 49
7 Tomasz Pociecha 38
8 Krzysztof Bort 38
9 Sebastian Gołębiewski 37
10 Maciej Golda 26
11 Szymon Suwiczak 25
12 Konrad Betka 24
13 Piotr Sendra 23
14 Waldemar Stanoszek 23
15 Piotr Łabowski 19
ważnych 46
SIÓDEMKA SZCZYPIORNISTÓW ROKU
Marcin Stefaniszyn - Łukasz Ogorzelec, Kamil Herudziński, Mateusz Janklowski, Bartosz Galar, Łukasz Szczucki, Tomasz Pociecha
9. KOLARZ ROKU
1 Tomasz Leśniak 120
2 Adrian Tekliński 110
3 Andrzej Bartkiewicz 83
4 Łukasz Młodynia 64
5 Kajetan Skrobich 59
6 Paweł Pac 59
7 Wojciech Pszczolarski 51
8 Dominika Żukowska 36
9 Mateusz Łysy 36
10 Damian Zagajski 12
ważnych 42
10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
1 Euzebiusz Smolarek 272
2 Robert Kubica 252
3 Adam Małysz 209
4 Otylia Jędrzejczak 162
5 Agnieszka Radwańska 147
6 Paweł Korzeniowski 146
7 Paweł Zagumny 145
8 Marek Plawgo 140
9 Grzegorz Tkaczyk 135
10 Justyna Kowalczyk 129
11 Tomasz Adamek 117
12 Mateusz Sawrymowicz 91
13 Leszek Blanik 76
14 Szymon Kołecki 64
15 Sylwia Gruchała 57
16 Tomasz Gollob 44
17 Lidia Chojecka 43
18 Piotr Reiss 33
19 Przemysław Stańczyk 29
20 Dorota i Mariusz Siudkowie 19
ważnych 42
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum