Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cyfrowy Polsat
Autor Wiadomość
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-28, 00:34   

miniek1 napisał/a:
No raczej


miniek1 słuchaj zwrócę ci uwagę, przepraszam za off ale trzeba trzymać się porządku . W tym temacie jest trochę offtopicu ale staraj się. Takie komentowanie nic nie wnosi do tego tematu. Za nim coś napiszesz przemyśl to 10 razy a na dobre ci wyjdzie. Bo takie pisanie jak teraz przedstawiasz to dają dla moderatorów tylko jedną myśl: ostrzeżenie.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-12-28, 03:09   

Ja mam Cyfrowy Polsat od prawie póltora roku i ostatnio właśnie zatanawialiśmy się z mężem czy nie kupic teraz innej telewizji. Zastanawialiśmy się właśnie nad Cyfrą+, którą ktoś tutaj zachwalał. I po kilku opiniach innych osób, rozmów z odbiorcami Cyfry stwierdziliśmy, że podpiszemy chyba dalej umowę z Cyfrowym Polsatem. Znajomy wziął sobie Cyfrę cztery miesiące temu. Był szczęśliwy bo myślał, że będzie miał non stop cinemaxy. A po trzech miesiącach okazało się, że mu odłaczyli bo w promocji były tylko trzy miesiące. On ma obecnie około 65 polskich programów reszta zagraniczne i płaci obecnie miesięcznie 67 zł (jeszcze przez 20 miesięcy bo 3 miesiące w promocji plus 21 normalnie). Przez pierwsze trzy miesiące płacił 1 zł. Ja owszem też nie mam cinemaxów, miałam je tylko przez miesiąc, wtedy też nie płaciłam abonamentu. Obecnie mam około 80 polskich programów, reszta zagraniczne, płacę 49,80 miesięcznie (pierwszy miesiąc bez abonamentu kolejne 17 po 49,80 ponieważ umowę zawarliśmy na 18 miesięcy). W rachunkach wychodzi mi, że Cyfrowy Polsat jest jednak lepszy pod względem płatności.
Ostatnio siostry chłopak przez wyjazdem d Anglii kupił sobie Cyfrowy Polsat bo jak stwierdził z Cyfrą są jakieś problemy techniczne w Anglii, ale jakie to ja już nie mam pojęcia.
Ponadto w Cyfrowym Polsacie podoba mi się to, że co jakiś czas dodają nowe programy. Ostatnio z serii BBC, teraz od 1 stycznia wchodzi chyba z pięc programów z serii HBO.
Ostatnia rzecz, która przekonuje najbardziej mojego męża. Kiedy zmienimy dekoder na jakiś tam (sorki, ale ja się na technicznych sprawach nie znam więc nie wiem na jaki) to programy sportowe, i bodajże właśnie HBO będziemy mogli oglądac w (trybie, opcji czy jak to się nazywa) HD.
Ja w ogóle uważam, że obojętnie jaką miałabym telewizję to byłabym zadowolona. Oglądam tvn, superstację, zone club, programy muzyczne, discovery. A te programy są w standardzie chyba wszystkich telewizji, Cyfowego POlsatu, Cyfry + i n-ki na pewni bo te sprawdzałam. Innych nawet nie znam
To się nagadałam, idę spac :)
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 09:54   

Trochę dziwi mnie, że piszecie że byliście zaskoczeni tym, że po jakimś czasie cena abonamentu wzrosła, zniknęły kanały z jakiegoś pakietu itd.
A umowy nie czytaliście przed jej podpisaniem?
Ja mam Polsat Cyfrowy głównie ze względów finansowych, jest najtańszy z naszych platform cyfrowych przy czym oferuje całkiem dobre pakiety programowe.
Ja właśnie brałem Polsat u Pana z ul. Chopina i akurat w moim przypadku karta została aktywowana zanim zdążyłem wyjść z jego lokalu.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-12-28, 10:13   

Ja przed świętami sprawiłem sobie Cyfrowy Polsat i za montaż zabrałem się na drugi dzień. Karta była już aktywna, poradziłem sobie sam bez pomocy "fachowca" i jakichkolwiek problemów.
Co do znikania kanałów to racja, ale nie jest to żadne niecne działanie nieuczciwego operatora, lecz zwyczajnie przez pierwszy miesiąc dostajemy "na podpuchę" wszystkie pakiety, a po miesiącu zostają nam te, za które płacimy. Logiczne.
Wybór dostawcy TV cyfrowej wiąże się przede wszystkim z tym co chcemy oglądać. Ja nastawiałem się na sport, a tu Polsat od kilku lat nie ma w Polsce konkurencji. Wszystkie większe imprezy sportowe są tam transmitowane.
n-tv odpadła ze względu na to, że brak tam jakichkolwiek kanałów polsatowych (a w Cyfrowym Polsacie jest sporo kanałów TVN-owych). Musiałbym zachować antenę stacjonarną, a wolałem tego uniknąć.
Cyfra plus ma chyba najlepszą ofertę filmową. Jest jednak najdroższa, a filmy mam z wielu innych źródeł więc odpadło.
Co do opłat to podpisując umowę dostałem 5 miesięcy gratis (umowa na 2 lata) i od razu dostałem cały harmonogram spłat, nie widzę więc możliwości podwyżek.
Narazie jestem więc zadowolony, zobaczymy co będzie później.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cyfrowy, polsat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu