Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
[5.01.08] Protest przeciwko cenom paliw w Brzegu.
Autor Wiadomość
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-01-02, 16:50   

Domel napisał/a:
pasztet007 napisał/a:

a nie ma jakiś limitów ile minimalnie trzeba zatankować ??


tak jest 10 litrów :)


Niema, ostatnio kupiłem tylko 1l. benzyny
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-02, 16:59   

miniek1 napisał/a:
Domel napisał/a:
pasztet007 napisał/a:

a nie ma jakiś limitów ile minimalnie trzeba zatankować ??


tak jest 10 litrów :)


Niema, ostatnio kupiłem tylko 1l. benzyny



wiesz ja zawsze leje pod korek to nie obchodzi mnie to ale w zaistniałej sytuacji sie pytam grzecznie
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 17:05   

pasztet007 napisał/a:
miniek1 napisał/a:
Domel napisał/a:
pasztet007 napisał/a:

a nie ma jakiś limitów ile minimalnie trzeba zatankować ??


tak jest 10 litrów :)


Niema, ostatnio kupiłem tylko 1l. benzyny



wiesz ja zawsze leje pod korek to nie obchodzi mnie to ale w zaistniałej sytuacji sie pytam grzecznie


hmmm czy nie grzenie odpowiedzialem? :o
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 17:07   

Proponuję jeszcze, żeby każdy brał fakturę VAT, będzie dłużej :evil: :evil: . Niestety z mężem spędzamy weekend na uczelni we Wrocławiu ale popieram i chętnie weźmiemy udział w następnej akcji - o ile nie będziemy mieli zajęć.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-01-02, 17:16   

To jest typowy strajk włoski, skuteczny w stosunku do pojedynczej stacji benzynowej. Może lepiej wyłączać w ten sposób powiedzmy na tydzień pojedyncze stacje zgodnie z grafikiem? A wypisywanie faktur znacznie przedłuży zakup i o to chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
Pink Floyd 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 17:35   

Popieram Roztropka. Akcja powinna być bardziej przemyślana i zorganizowana. Można ją przeprowadzić stopniowo, po kolei. Co tydzień "atakować" inną stację żółtymi pieniędzmi oraz fakturami.
A tak odnośnie cen to jest wielki paradoks w Brzegu. Ostatnio stacje benzynowe wyrosły nam jak grzyby po deszczu, a jakoś dziwnie ceny (mimo wzrostu konkurencji) nie spadły. Niespotykanie są też do siebie bardzo zbliżone. Czyżby prawa rynku nie działały w naszym mieście?
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 17:43   

Pink Floyd napisał/a:
Akcja powinna być bardziej przemyślana i zorganizowana.


Jezeli tak, to moze lepiej ją w całości zaplanować. Znaczy miec 100% pewność ze przyjedzie ponad 10/15 kierowców.
0 UP 0 DOWN
 
grigori41 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2008-01-02, 17:45   

proponuję pójść do banku i rozmienić parę złotych na żółte i płacić. Liczenie zajmie czasu a kolejka będzie rosła. :evil: :evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-01-02, 18:11   

pasztet007 napisał/a:
ja pojawie się na bank ;) nawet bez auta bo zawsze mozna kupic batonika placąc żółtymi ;D

Wez kanister 5-cio litrowy :D
Ludzie kto jeszcze bedzie? Dopisywac sie. Panie radny bedziesz Pan?

PS do postu nizej.
Chodzi o zwrocenie uwagi na problem. Moze to nie bedzie mialo skutku ale jesli problem zostanie zauwazony i opisany w mediach, to tym lepiej, to znaczy ze dotarlismy z przekazem. Najgorsza rzecz to siedzenie w domu z zalozonymi rekami i pogodzenie sie z rzeczywistosica jak baranki w stadzie.
Ostatnio zmieniony przez Corvin 2008-01-02, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MuFFa 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 18:13   

Moze ja zabiore glos. Jak dla mnie akcja moze i dobra ale tak jak mowil juz Roztropek skuteczna w przypadku jednej stacji. W Brzegu jak wiadomo jest ich znacznie wiecej, niestety. Po przeliczeniu cen, tych w Brzegu i tych w Olawie roznica przy 60-cio litrowym baku wynosi 20-kilka zlotych, przy tankowaniu do pelna. Uwazam ze wiekszosc z forumowiczow nie tankuje pod korek bo po prostu na to ich nie stac, nikogo w ten sposob nie dyskredytuje, ale czesto tankuje i widze jakie sumy wyswietlaja sie na ekranie. Przechodzac do meritum sprawy, ta akcja po prostu nic nie da z racji tego ze obroty tych stacji nie spadna, ich ajenci tez nie beda zdenerwowani a na zlosc zrobicie ludziom, czesto swoim znajomym ktorzy te drobne beda musieli liczyc. Tak wiec czy warte jest to zachodu dla kilku zlotych badz 20-stu kilku przy pelnym baku?
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-02, 18:20   

kupcie jeszcze płyn do spryskiwaczy <cokolwiek> a potem oddajcie i poproście o korektę :wink:

a tak naprawdę .....ać będą się sprzedawcy, dlatego tak ważne by robić to z uśmiechem na twarzy.......

no i złożyć oficjalne pisemnko z protestem kierownikowi :D ...........

co tam Radio Opole i NTO >>>>> FAKT<<<<< :wink:
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-01-02, 18:22   

wydaje mi się że to nie w tym rzecz zeby zrobić na złość.... komuś.... tylko zeby ktoś się zainteresował tym lokalnym problemem. czyt. prasa.
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2008-01-02, 18:23   

Też się pojawie... mieliśmy grać w pokera na granaty i troche "granatów" się nazbierało :>

Granaty - 1gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr ^^ :P Chyba karnister z bęzyną zabiore tatusiowi =]
W takim razie o 14.00 na sobote ;]

Jak przyjade na kosiarce z OBI to też zatankują ? xP
<żart> hihihi
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-02, 18:29   Nareszcie jakaś reakcja??

Na temat cen w brzeskich stacjach paliw zabierałem parokrotnie głos w roku ubiegłym, lecz niestety poza paroma wzmiankami, nie doczytałem się większego zainteresowania tym tematem. Podawałem przykłady cen w Oławie , Wrocławiu i Opolu. Proponowałem również zainteresować odpowiednie czynniki, odpowiedzialne za przestrzegania prawa handlowego. To co się dzieje z cenami paliw w Brzegu to czysty kryminał, bo to jawna zmowa wszystkich obecnych na naszym rynku. Aż dziw bierze, przecież tu tankują prawie wszyscy /z wyjątkiem mnie, tankuję zawsze we Wrocławiu/ tj. policjanci, prokuratorzy, sędziowie, inspektorzy Państwowej Inspekcji Handlowej i wielu innych ważnych w tym mieście, czyż Oni nie widzą co się tu dzieje???
Myślę, że skutecznym czynnikiem będzie oficjalne zgłoszenie o nadużyciu do PIH oraz prokuratury w Brzegu. Oni działają jedynie na podstawie oficjalnego zgłoszenia.


Pozdrawiam wszystkich Walczących i życzę powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-02, 18:31   

MuFFa napisał/a:
Przechodzac do meritum sprawy, ta akcja po prostu nic nie da z racji tego ze obroty tych stacji nie spadna, ich ajenci tez nie beda zdenerwowani a na zlosc zrobicie ludziom, czesto swoim znajomym ktorzy te drobne beda musieli liczyc. Tak wiec czy warte jest to zachodu dla kilku zlotych badz 20-stu kilku przy pelnym baku?


jak tak bedziemy podchodzic to akcja nie uda sie.. moze dla jednych to bez roznicy ale dla mnie jak tankuje 70litrów 30 gr na litrze jakby nie patrzyc to 21 zł roznicy to jest 5 litrów paliwa a na tym zrobie prawie 100km Wiec dołanczam sie do akcji..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 08, brzegu, cenom, paliw, protest, przeciwko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu