Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz footballu amerykańskiego w Brzegu
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 20:45   Mecz footballu amerykańskiego w Brzegu

W sobotę 5 września 2009 roku na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się mecz 1 Polskiej Ligi futbolu amerykańskiego pomiędzy Devils Wrocław, a Eagles Warszawa.
Mecz ten dla obydwu drużyn będzie arcyważny z różnych powodów. Dla Devils zwycięstwo to szansa na przedłużenie marzeń o fazie play off, a dla Eagles zwycięstwo to ugruntowanie swojej wysokiej pozycji w tabeli zajmowanej po pierwszej części sezonu zasadniczego. Jednak przegrana każdej z tych drużyn mocno komplikuje sprawę jednym i drugim. O ile Devils traci w tym momencie w zasadzie szansę na play off to Eagles, mimo obecnie dobrego miejsca, też przy niekorzystnym układzie w innych meczach może znaleźć się po za play off. Zatem i jedni i drudzy musza wygrać ten mecz.
Devils obecnie zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Początek sezonu był w wykonaniu tej drużyny fatalny, bo trzy pierwsze spotkania ligowe Devils przegrali. Jednak tuż przed wakacjami nastąpiło przebudzenie i najpierw efektowna wygrana 22:6 z Lowlanders Białystok (i tego się w sumie można było spodziewać bo Lowlanders to beniaminek w 1 Lidze), ale dwa tygodnie później Devils wręcz zmiażdżyło rywali z Trójmiasta, czyli Pomorze Seahawks w stosunku 34:10. Warto dodać, że Seahawks to Wicemistrz Polski z ubiegłego sezonu, zatem Devils mogą być w tym meczu naprawdę groźni. Pamiętajmy, że było nie było, to trzecia drużyna w Polsce w zeszłorocznych rozgrywkach.
Eagles to Mistrz Polski w ostatnim sezonie. Obecnie zajmuje wysokie, trzecie miejsce w tabeli.
Smaczku temu meczowi doda fakt, że w drużynie Eagles zagrają Aki Jones i Lance Burns, czyli do niedawna gracze innej wrocławskiej drużyny - The Crew Wrocław. Jako, że z The Crew już Devils grało w tym sezonie i obydwaj czarnoskórzy gracze napsuli zawodnikom Devils sporo krwi, to fakt konieczności zagrania w tym samym sezonie raz jeszcze przeciwko tym bardzo dobrym zawodnikom spowoduje podwójną motywację w drużynie Diabłów, zwłaszcza, że Devils też poważnie myśli o wzmocnieniach jeszcze przed wakacjami.
Mecz odbędzie się dzięki uprzejmości Burmistrza Brzegu i Dyrektora MOSiR w Brzegu. Obydwie te instytucje są Honorowymi Partnerami spotkania. Co więcej, zwycięzca pojedynku odbierze z rąk brzeskich oficjeli Puchar Burmistrza Miasta Brzeg.
W trakcie meczu przewidziane są konkursy i atrakcje dla kibiców między innymi występy cheerleaders, konkurs kopania piłki futbolowej do bramki czy rzutu piłka futbolową na odległość.
Do wygrania będą atrakcyjne nagrody np. piłki do gry w futbol, okazjonalne t-shirty i inne. Wszystko odbędzie się przy dobrej muzyce, a o zrozumienie tego co będzie się działo na boisku zadba profesjonalny komentator.
Rozpoczęcie o godzinie 15.00.

Artur Guzik
Prezes K.S. Devils
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 07:08   

Zazwyczaj sportowe informacje mnie jakoś nie interesują, jednak ta informacja mnie zaciekawiła - futbol amerykański - na żywo i to w Brzegu - kurcze warto się tam chyba wybrać, zwłaszcza że:
qiero napisał/a:
W trakcie meczu przewidziane są konkursy i atrakcje dla kibiców między innymi występy cheerleaders, konkurs kopania piłki futbolowej do bramki czy rzutu piłka futbolową na odległość.
Do wygrania będą atrakcyjne nagrody np. piłki do gry w futbol, okazjonalne t-shirty i inne. Wszystko odbędzie się przy dobrej muzyce, a o zrozumienie tego co będzie się działo na boisku zadba profesjonalny komentator.
Rozpoczęcie o godzinie 15.00.

Warto taką informację dodać do forumowego kalendarza (jeśli już jej nie ma).
Postaram się przyjść na ten meczyk, bo może być bardzo ciekawie :)
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 10:13   

Dobra opcja - będę bankowo :D . Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać od strony technicznej, tzn. jak będzie wyglądać boisko, gdzie zostanie umiejscowione itp.
A tak swoją drogą, dzieje się coś z naszą brzeską ekipą :?: Swego czasu widziałem plakaty na mieście...
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-08-17, 13:13   

jadore napisał/a:
Warto taką informację dodać do forumowego kalendarza (jeśli już jej nie ma).

Juz jest, bo do 5 wrzesnia jak znam zycie zdaze zapomniec, ze ma sie odbyc cos, na czym chce sie pojawic ;-D
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-08-26, 20:46   

Małe sprostowanie do tytułu - prawidłowo ma być futbol, ale w ogóle fajnie, że jest wzmianka. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie ok. mecz odbędzie się, WIELKIE BRAWO dla organizatorów. Coś wreszcie nowego w Brzegu :)
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-29, 22:43   

Zapraszamy! :)

DEV vs EAG.png
Plik ściągnięto 183 raz(y) 434,08 KB

0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-09-04, 19:14   

Taka mała dygresja: w Ameryce liczą sie cztery dyscypliny sportu, z których dwie w Europie są stosunkowo egzotyczne. Chodzi oczywiście futbol amerykański i baseball.

I tak się składa, że jednego dnia o jednej godzinie będziemy mieli dwa mecze w obu dyscyplinach - w sobotę w Skarbimierzu też o godzinie 15 grają nasi Grabarze z Bazą Bydgoszcz.

Szkoda że tak się złożyło :( bo warto byłoby zobaczyć oba mecze
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-09-04, 23:26   

Grabarze grają o 12 - tej, przynajmniej tak jest podane na ich stronie, więc jest szansa zobaczyć obydwa mecze.
Oczywiście trzymam kciuki za obydwie drużyny, tj. Grabarzy i Devils.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-09-05, 10:39   

a na plakacie zapowiadającym mecz, który jest również na ich stronie, jest godzina 15 :(
tak czy tak ja wybiorę futbol, bo baseball będziemy mogli oglądać w Brzegu/Skarbimierzu jeszcze nie raz, a futbol pewnie raz na kilka lat
0 UP 0 DOWN
 
Silver 
^__^



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 29
Dołączył: 30 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Jana Pawła II

Wysłany: 2009-09-05, 12:23   

Również mam zamiar wybrac sie na mecz futbolu. Mam nadzieje, że pogoda nam dopisze ;)
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 12:46   

Czy mecz odbędzie się bez względu na pogode?
0 UP 0 DOWN
 
kamajot 
kamajot@gmail.com



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-05, 21:08   

Mecz był superaśny, wynik 13:9 dla Devils Wrocław. Ci, którzy nie byli, niech żałują ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-09-05, 22:32   

Mnie takze sie bardzo podobalo. Pierwsza polowa taka troche niemrawa byla, ale druga to juz sam miod :-D

Ponizej kilka zdjec. Wszystkie mozna obejrzec na moim Fotoblogu

Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (2)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (8)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (9)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (14)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (15)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (16)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (20)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (21)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (22)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (24)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (25)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (26)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (31)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (32)


Devils Wrocław vs. Eagles Warszawa (35)
0 UP 0 DOWN
 
ktoto 


Wiek: 33
Dołączył: 03 Gru 2007

UP 2 / UP 5



Wysłany: 2009-09-06, 08:50   

rewelka, fajnie że doszło do tego meczu, fajnie że nasze władze są otwarte na tego typu imprezy.
Należy też dodać, że Brzeg jest pierwszym miastem na Opolszczyźnie, w którym rozegrano mecz futbolu amerykańskiego w ramach Ligi.
Ostatnio zmieniony przez ktoto 2009-09-06, 09:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-06, 14:11   

Powiem szczerze że i ja jestem pod wrażeniem meczu - jesteśmy jednak wychowani na amerykańskich filmach, gdzie co chwilę dochodzi do akcji typu: "wszyscy rzucają się na jednego" i w ogóle do większej dynamiki gry. A tutaj powiedziałabym bardzo spokojnie :) Dużo przerw, raczej spokojna gra, choć sama nie wiem kiedy minęły te 3 godziny, no i zwycięstwo Devils Wrocław! Także niestety nie znam zasad, ale bardzo przyjemnie mi się mecz oglądało i robiło zdjęcia :) Cały mecz stałam blisko drużyny z Wrocławia i powiem, że byli bardzo żywiołowi, mocno przeżywali każdą akcję i równie mocno cieszyli się ze zwycięstwa :)
Bardzo bym chciała, aby przy kolejnych meczach nasz stadion przedstawiał się jednak ciut lepiej i nie mam tu na myśli kibiców - bo Ci wg mnie dopisali. Żałośnie przedstawiały się ławeczki niestety - to zdecydowanie do poprawy. Reszta na duży plus. Oby takich meczy więcej u nas.
Ps. drogie kobitki - to nie tylko mecz dla facetów - choć testosteronu wszędzie w koło było pełno! Zdecydowanie było na co popatrzeć! :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: amerykanskiego, brzegu, footballu, mecz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu