Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
27 sukienek
Autor Wiadomość
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-15, 21:24   27 sukienek

27 sukienek w szafie Jane. 27 ślubów i wesel. Bycie druhną dla 27 par. Oto życie Jane. Pewnego dnia złośliwy dziennikarz, Kevin, postanawia napisać artykuł o jej "weselnym" życiu ośmieszając to, w co wierzy Jane. Dodatkowo, w tym samym czasie, przyjeżdża jej siostra, Tess - i od razu rozkochuje w sobie szefa Jane. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Jane kocha się w George'u. Kiedy Tess prosi ją o zaplanowanie ślubu, cierpliwość Jane się kończy. Jej, do tej pory skrywane, uczucia zaskakują wszystkich. I być może doprowadzą do wielkich zmian w jej życiu...

Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Anne Fletcher ("Taniec zmysłów"), na podstawie scenariusza Aline Brosh McKenna ("Diabeł ubiera się u Prady"), w roli głównej zobaczymy m.in. Katherine Heigl nagrodzoną tegoroczną Emmy za rolę w serialu "Chirurdzy", gwiazdę ostatniego hitu kinowego "Wpadka".

PS. Mała uwaga dla was kobietki... Nie musicie obawiać się, że wasz mężczyzna będzie spał na tym filmie=) Może jedynie sobie ziewnie <hihi>... Zaręczam 90%, że przynajmniej "średnio" go zainteresuje...

Jak najbardziej zachęcam do wybrania się na film pt. "27 sukienek" - komedia romantyczna. Jest naprawdę wiele scen do "pośmiania" i do "powzdychania" hihi xD

27 sukienek.jpg
Plik ściągnięto 65 raz(y) 21,96 KB

0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-15, 22:21   

oliVkA napisał/a:
Mała uwaga dla was kobietki... Nie musicie obawiać się, że wasz mężczyzna będzie spał na tym filmie=) Może jedynie sobie ziewnie <hihi>... Zaręczam 90%, że przynajmniej "średnio" go zainteresuje...


Ja nie ziewałem, bardzo mi się podobał... :) polecam facetom, którzy lubią damskie towarzystwo... :)
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-15, 22:32   

Zauwaz, ze tam jest "może" Proszę o dokładne czytanie wypowiedzi forumowiczów...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-15, 23:13   

Hmm no ja właśnie tak wstępnie sobie pomyślałem, że się wybiorę na film, ale
oliVkA napisał/a:
Zaręczam 90%, że przynajmniej "średnio" go zainteresuje...
..
czy jest zatem jakiś warunek osobowościowy, żeby facetowi się podobał film (czy jak potrafi docenić, romantyczną komedie z jajem to już wystarczy :wink: ?

ps. oliVkA
Wpis
27 Sukienek + plus coś fajnego zachęcającego od siebie..byłby chyba fajniejszy :)

Tak czy siak, film na pewno zobaczę (choć Diabeł ubiera się w Pradze czy tam u Prady, jeszcze nie wiedziałem)

alfix napisał/a:
polecam facetom, którzy lubią damskie towarzystwo... :)


Masz na myśli osobników heteroseksualnych ..bo nie za bardzo rozumiem intencje tego wpisu :wink:

Wracając do filmu - Katherine Heigl w Wpadka ( Knocked Up) zagrała całkiem fajnie (przy okazji polecam) więc jest szansa, że i tym razem będzie ok :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-02-15, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-16, 09:53   

smooth napisał/a:
czy jest zatem jakiś warunek osobowościowy, żeby facetowi się podobał film (czy jak potrafi docenić, romantyczną komedie z jajem to już wystarczy :wink: ?


Wydaje mi się, że jesli jesteś wlasnie takim czlowiekiem, który lubi romantyczne komedie, to napewno film Ci podejdzie.... A dlaczego 90%? Hm... Nie bylam w stanie napisac 100%, bo napewno znalazłyby się osoby, które by skrytykowały, że daję max pewność, iż film spodoba się wszytskim facetom... Takiej pewności dać nie mogę, ponieważ nie wszyscy lubią komedie romantyczne... Poza tym, jak wiadomo komedia... komedii nie równa... Można lubieć ten gatunek filmu, ale akurat dany film może nie spodobać się... Mimo to do obejrzenia tej komedii jak najbardziej zapraszam...=) Mi tam podobała się, ale każdy może mieć własne zdanie na ten temat xD
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-16, 10:17   

Ostatnio wydzialem film Wpadka, gdzie glówną bohaterką byla ta sama aktorka, co w tym filmie.... hmmmm jeśli zagra tak samo jak w tam tym filmie, to kolejny film dobrze reklamowany będzie beznadziejny...

No, ale zobaczę za niedlugo film więc wtedy skrytykuje :p
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 27, sukienek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu