Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Przesunięty przez: yasiu
2008-03-08, 14:19
Wybory Miss 2008 roku na forumbrzeg.pl

Wybierz Miss forumbrzeg.pl
Agnes
16%
 16%  [ 67 ]
Crazy_Devil
3%
 3%  [ 15 ]
Inez
7%
 7%  [ 29 ]
Jadore
6%
 6%  [ 28 ]
KS
16%
 16%  [ 66 ]
Łasica
2%
 2%  [ 12 ]
Myszka
1%
 1%  [ 5 ]
oliVkA
11%
 11%  [ 45 ]
Pepe
17%
 17%  [ 69 ]
Robaczek
4%
 4%  [ 20 ]
Sawka
5%
 5%  [ 21 ]
Verbeina
6%
 6%  [ 25 ]
Głosowań: 186
Wszystkich Głosów: 402

Autor Wiadomość
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 00:34   

Inez tak jak ludzie piszą oceniałam całokształt a nie same zdjęcia, które są git :-P I nie jestem taką obcą osobą jak Ci się wydaje. Kiedyś dawno pisałam na forum o Scenie Eksperymentalnej "Jak", zapraszałyśmy z dziewczynami na naszą premierę i Ty wtedy napisałaś kilka fajnych rzeczy, stąd Cię zapamiętałam :) A swoją drogą Panie startujące w wyborach czy wszystkie wiecie co oznacza skrót AGD heheh właśnie mi się przypomniała ta historia, jak na prawdziwym wybiegu, dziewczynom zadawano pytania i chyba narzeczona Rubika powiedziała, że zapomniała co oznacza skrót AGD :wink: Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu na twarzy :) :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 01:02   

crazy_devil napisał/a:
A ja w stosunku do Inez troszkę żałuję, że startuję bo stałam się obiektem żartów między znajomymi w pracy... I w dodatku powinny startować naprawdę urodziwe forumowiczki...


Aniu nie potrzebnie się tym przejmujesz Bardzo dobrze ze wystartowałaś w konkursie bo to Tobie ma ten konkurs przynieść satysfakcję a nie innym "durnią", którzy widocznie niedojrzali do tego typu spraw Najważniejsze że Ty czujesz się wartościowa i wiesz czego chcesz :wink: a jeśli innym się to nie podoba to już ich sprawa Zreszta dziewczyny juz wyżej napisały to co i ja myślę więc nie będę się rozpisywał (a ja Cię znam na tyle że śmiało moge stwiedzić, że jestes fajna babka :) wkoncu do jednej klasy chodziliśmy ) pozdrawiam serdecznie :D


Junikoks napisał/a:
Postawa osób biorących udzial pokazuje między innymi to, że nie boją się opinii innych i potrafią podejść do życia z humorem i dystansem......


całkowicie się z Tobą zgadzam Wojtek :wink: powinno się podchodzić do Tego z humorem (wiadomo że to tylko zabawa) :wink:
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2008-03-24, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2008-02-28, 07:07   

kurcze faktycznie ciezko wybrac ale nie powiem na kogo glosowalem slodka tajemnica :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 07:24   

sabinsen napisał/a:
czy wszystkie wiecie co oznacza skrót AGD
ojej, to będą jakieś pytania???? O rany, najwyżej powiem, że chciałabym uratować świat i jeszcze żeby nie było klęsk żywiołowych i wojen :)
A tak na serio, ja też traktuje to jako zabawę, znamy się już na tyle, że większość z nas tak właśnie to traktuje, a jeśli ktoś się z nas podśmiewa, to znaczy że tego po prostu nie rozumie i nie umie się bawić.
Crazy nos do góry - ja zagłosowałam na Ciebie (m.in.) :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 08:06   

sabinsen napisał/a:
I nie jestem taką obcą osobą jak Ci się wydaje. Kiedyś dawno pisałam na forum o Scenie Eksperymentalnej "Jak", zapraszałyśmy z dziewczynami na naszą premierę i Ty wtedy napisałaś kilka fajnych rzeczy, stąd Cię zapamiętałam :)

Pamiętam to doskonale. To pierwsze skojarzenie z Twoją osobą ;)

Adamek napisał/a:
kurcze faktycznie ciezko wybrac ale nie powiem na kogo glosowalem slodka tajemnica :wink:

Może zdradzisz ją po wyborach :roll:

Franco Zarrazzo napisał/a:
A jak myślicie - co ludzie o mnie myślą?

Pewnie coś z stylu "gdzieś już widziałem/am tego przystojniachę" :>

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jesteśmy jedną z najsilniejszych społeczności lokalnych, jeśli nie najsilnieszją i coraz więcej ludzi po prostu zaczyna się bać czegoś, czego nie rozumie.

No ba, forum rządzi, forum radzi, forum nigdy Cię nie zdradzi :evil:

Crazy_devil, "po wszystkim" oblejemy nasz miskowy sukces, bo przecież samo przełamanie barier i pokazanie się w tym konkursie jest wielkim sukcesem ;)

jadore napisał/a:
Crazy nos do góry - ja zagłosowałam na Ciebie (m.in.) :)

Ja też, ja też, ja też... :> :> :>
Ostatnio zmieniony przez Inez 2008-02-28, 08:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-28, 08:46   

Inez napisał/a:
sabinsen napisał/a:
Moja faworytką jest Inez.....
Osiągnęłam swój wymarzony cel jeśli chodzi o te wybory mam głosik na wagę złota


cel spełniony w 200 % ;) mój też masz :) a pozostałe dwa zostaną moją słodką tajemnicą ;)

Mimo wszystko uważam, że każda kandydatka jest zwycięzcą w tym konkursie. Nie ma łatwego wyboru - wszystkie jesteście pięknymi kobietami.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 11:59   

MaRiO napisał/a:
Inez napisał/a:
sabinsen napisał/a:
Moja faworytką jest Inez.....
Osiągnęłam swój wymarzony cel jeśli chodzi o te wybory mam głosik na wagę złota


cel spełniony w 200 % ;) mój też masz :)

O jej <zawstydzony> <podekscytowany> :* Rozpieszczacie mnie :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 12:47   

MaRiO napisał/a:
wszystkie jesteście pięknymi kobietami.
warto było wziąć udział w tym konkursie, chociażby po to żeby usłyszeć coś takiego :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 12:57   

jadore napisał/a:
MaRiO napisał/a:

wszystkie jesteście pięknymi kobietami.

warto było wziąć udział w tym konkursie, chociażby po to żeby usłyszeć coś takiego :)

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak skopiować ten fragment, zwiększyć czcionkę, wydrukować w jakimś rażącym kolorze i powiesić sobie nad łóżkiem, by móc na to patrzeć z samego rana tuż po otwarciu oczu oraz wieczorem przed snem :lol: I humor od razu lepszy :>
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-02-28, 13:58   

Inez napisał/a:

Franco Zarrazzo napisał/a:
A jak myślicie - co ludzie o mnie myślą?

Pewnie coś z stylu "gdzieś już widziałem/am tego przystojniachę" :>


Oj Franco sądzę, że nie masz się czym przejmować ponieważ wiem o kilku osobach, które głosują na Ciebie :) A sądzę, że kilka głosów oddanych szczerze, jest ważniejsza niż wygrana całego konkursu :) Poza tym, głos ode mnie masz za swój całokształt forumowy (z innej strony niestety Cię nie znam) i to chyba najbardziej się liczy. Sądzę, że jednak wiele osób, które biorą udział w głosowaniu po oglądnięciu kandydatur od razu mają swoich faworytów właśnie ze względu na wypowiedzi na forum, za osobowość, charakter, kulturę osobistą.

Crazy co do Ciebie to myślę, że z tą urodą to masz za niską samoocenę. Jak poznałam Cię z Nemo to od razu pomyślałam, że Twój nick super pasuje do Twojej osoby i twarzyczki. Takich diablątków w oczach kobiety dawno nie widziałam :P Uważam, że cała Ty (szczególnie twarz) nie jesteś może jakąś Claudią Schiffer ale za to, że jesteś jedynym i niepowtarzalnym typem urody :)

A co do Inez to mój głos poszedł między innymi także na Ciebie, z tych samych względów go dostałaś co Franco :) Drugi poszedł dla Jadzi (z tych samych powodów) a trzeci ......... :wink: Inny tok rozumowania był tylko przy kandydacie na Mistera Bastusiu :P
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2008-02-28, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 14:17   

:) Ja tak czytając te wypowiedzi coraz bardziej przekonuję sie do tego, że startowanie w takich wyborach to świetna terapia :oczko: podnosi samoocenę :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 14:20   

HS-R napisał/a:
A co do Inez to mój głos poszedł między innymi także na Ciebie

Wielkie dzięki :) Nie no jak tak dalej pójdzie to miską zostanę :jump: <podekscytowany> I co ja wtedy biedna pocznę :?: hahaha Ale będzie wstyd hahaha hahaha hahaha
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 14:27   

Inez napisał/a:
Nie no jak tak dalej pójdzie to miską zostanę :jump: <podekscytowany> I co ja wtedy biedna pocznę :?:
jeszcze Bastek zostanie misterem, sodówa uderzy Wam do głowy i biedny Kimi będzie musiał się użerać z kapryśnymi najpiękniejszymi :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-28, 14:45   

Pepe napisał/a:
jeszcze Bastek zostanie misterem, sodówa uderzy Wam do głowy i biedny Kimi będzie musiał się użerać z kapryśnymi najpiękniejszymi :mrgreen:

Już się użera :-P :-P :-P I żałuje, że sam nie startował, bo pewnie poszedłby jak świeże bułeczki :oczko: To byłaby najpiękniejsza forumowa rodzinka hahaha Nie no co za dużo to nie zdrowo hahaha Ubaw po pachy hahaha Ale może za rok się skusimy i wystawimy w komplecie hahaha
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-28, 15:16   

HS-R napisał/a:
Oj Franco sądzę, że nie masz się czym przejmować ponieważ wiem o kilku osobach, które głosują na Ciebie A sądzę, że kilka głosów oddanych szczerze, jest ważniejsza niż wygrana całego konkursu


Hmm - małe nieporozumienie :) . Moje pytanie było pytaniem jak to się mówi retorycznym i miało w sobie zawierać przekaz typu "Mam głęboko w... to co ludzie spoza myślą - Forum ma swoje sprawy, swoją kulturę i swoje prawa" :) .

Wątpliwości miałem na początku, a dopóki nie dowiedziałem się, że ktoś zadeklarował pierwszy oddany głos na mnie, chciałem zagłosować sam na siebie, łamiąc tym samym pewne swoje wewnętrzne nakazy.

Dziękuję wszytkim za te głosy, które już wpłynęły - tysh sobie wydrukuję i powieszę nad łóżkiem :D - będę się budował :) .

Oddałem też głosy na Panów - z wyłączeniem siebie. Na Panie oddam lada dzień, chociaż w sumie od samego początku wiem, jak one się rozdzielą. Serce sercu, Oko za Oko i Krzaczki :P . A do tego wszystkie kandytatki i w ogóle forumowiczki są najpiękniejsze w Brzegu. A jeśli tańczą tango to ochocho...
W tangu (zwłaszcza w moich ramionach :P ) to piękno jest uwydatnione :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-02-28, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, forumbrzeg, miss, na, pl, roku, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu