Tematy oznaczone jako 03 |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11. 03.07) 59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 60. Astra - OKiR Grodków (B) 61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A) 62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A) 63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
|
8527 |
13 |
9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8. 03.2009) grupa 7-11 15.00 Slow Forza - Mera Team 16.00 BTP - Debiutanci grupa 1-6 17.00 Dziewiątka - Grodków 18.00 Mysłek - WSH-E 19.00 Gniotpol - QRB
|
8146 |
10 |
15. typowanie (26. 03.06) Lewin - QRB Trafika Forumbrzeg.pl - Piomar Astra - Orbiliusz WSH-E - Mysłek
|
7406 |
9 |
Wielkie derby powiatu zapowiadają interesujące widowisko.
|
7162 |
10 |
30 marca godz. 17 OKiR Grodków (7) - Gniotpol (2) godz. 18 Lewin Brzeski (6) - Astra (3) godz. 19 WSH-E (5) - QRB (4) Mysłek (1) - awansuje bez gry do II rundy w nawiasach miejsca zajęta w rundzie zasadniczej odpowiedzialny za organizację QRB kolejne terminy play off: 6.04 (rewanże I rundy), 13.04 i 20.04 (II runda), 27.04 i 11.05 (III runda)
|
6889 |
12 |
Trochę późno, ale jeszcze można potypować 13. typowanie (12. 03.06) Piomar - Lewin Brzeski Team WSH-E Basket - Mysłek-Optident Forumbrzeg.pl - Astra Gaśnice QRB Trafika - Orbiliusz BC
|
6357 |
8 |
Cukierki podejmują u siebie CCC Polkowice. To zawsze były ciekawe pojedynki, szczególnie dla kibiców.
|
6199 |
9 |
11. typowanie (18.02.06) Astra Gaśnice - WSH-E Forumbrzeg.pl - Piomar Mysłek-Optident - QRB Trafika Lewin Brzeski Team - Orbiliusz BC
|
6126 |
9 |
XII kolejka - 2 marca 17.00 Grodków - Mysłek 18.00 Lewin - Astra 19.00 QRB - WSH-E pauzuje Gniotpol odpowiedzialny za organizację: WSH-E (już tradycyjnie - wody nie trzeba wozić)
|
6004 |
7 |
Piomar - Lewin Brzeskie Team 59:42 WSH-E Basket - Mysłek-Optident 49:59 Forumbrzeg.pl - Astra Gaśnice 52:47 QRB Trafika - Orbiliusz BC 45:70 1. Orbiliusz BC 13 26 952:572 2. Piomar 13 24 919:633 3. Mysłek-Optident 13 21 791:673 4. QRB Trafika 13 21 731:730 5. Lewin Brzeski Team 13 17 564:719 6. WSH-E Basket 13 17 675:8 03 7. Forumbrzeg.pl 13 16 631:811 8. Astra Gaśnice 13 14 618:940 więcej w środę
|
5679 |
6 |
XIV kolejka - II runda 22. 03.2009 r. grupa słabsza 15.00 Mera Team – BTP 16.00 Slow Forza – Forumbrzeg.pl grupa silniejsza 17.00 OKiR – WSH-E 18.00 QRB - Mysłek 19.00 Gniotpol - Dziwiątka organizator: Dziewiątka (zapraszamy przed halę o 14.30) pauzuje Debiutanci
|
5626 |
8 |
15.00 Forumbrzeg.pl – Mera 16.00 Forumbrzeg.pl – Debiutanci 17.00 Gniotpol - OKiR Grodków 18.00 Mysłek – Dziewiatka 19.00 QRB – WSH-E pazuje Slow Forza i BTP Organizator QRB
|
5386 |
7 |
W środę ostatni mecz rundy zasadniczej
|
5305 |
7 |
Typery 06/07 - 24. tydzień (12-18. 03.07) 231. (12. 03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-jun) 232. (14. 03) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (kosz-jun) 233. (15. 03) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Tychy (kosz-kad) 234. (17. 03) Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów (pr-II) 235. (17. 03) KPR Świdnica - OSiR Komprachcice (pr-II) 236. (17. 03) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE) 237. (17. 03) SMS Łomianki - Nova Trading Toruń (kosz-FGE) 238. (17. 03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE) 239. (18. 03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE) 240. (18.00) AZS PWSZ Nysa - Piomar Brzeg (kosz-bar.oII)
|
5296 |
7 |
|
4987 |
4 |
W pierwszym meczu play out Cukierki zagrają z Finepharm AZS KK Jelenia Góra.
|
4975 |
6 |
W pierwszym wiosennym meczu u siebie BTP podejmie LZS Grodziec. W I rundzie brzescy piłkarze na boisku rywala wygrali 5:0.
|
4855 |
7 |
Ten mecz prawdopodobnie się odbędzie i będzie zapewne ostatnim w tym sezonie
|
4843 |
8 |
Typery 06/07 - 23. tydzień (5-11. 03.07) 221. (08. 03) MKS Zabrze - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 222. (09. 03) CUkierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-PP) 223. (09. 03) Wisła Kraków - AZS Poznań (kosz-PP) 224. (09. 03) Polfa Pabianice - AZS Gorzów WLkp. (kosz-PP) 225. (09. 03) Lotos Gdynia - SMS Łomianki (kosz-PP) 226. (10. 03) Start Dobrodzień - Piomar Brzeg (kosz-III) 227. (10. 03) Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg (pr-II) 228. (11. 03) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (pn-PP) 229. (11. 03) Burza Lipki - LZS Widawa (pn-PP) 230. (11. 03) Pogoń Łosiów - LZS Proślice (pn-PP)
|
4819 |
7 |
Typery 06/07 - 22. tydzień (26.02-04. 03.07) 211. (27.02) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 212. (28.02) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 213. (01. 03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-kad) 214. ( 03. 03) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 215. ( 03. 03) Polfa Pabianice - SMS Łomianki (kosz-FGE) 216. ( 03. 03) KK AZS Jelenia Góra - ŁKS Łódź (kosz-FGE) 217. ( 03. 03) AZS Poznań - Duda Leszno (kosz-FGE) 218. ( 03. 03) Piomar Brzeg - OKiS ZS Ozimek (kosz-III) 219. ( 03. 03) AZS Nysa - KS Głubczyce (kosz-III) 220. ( 03. 03) AZS II Opole - Start Dobrodzień (kosz-III)
|
4756 |
7 |
Po zwycięstwie z Gorzowem i ostatnio słabszej postawie torunianek jest szansa na wygraną
|
4753 |
8 |
Dnia 09. 03.07 we Wrocławiu odbędzie się koncert takich zespołów jak : Vavamuffin happysad Pogodno Paprika korps managa mitch&mitch więcej szczegółów na www.wrockfest.pl Wybiera się ktos może z forum brzeg ??
|
4618 |
6 |
:: OGŁOSZENIE :: Temat: "Miasto wolne od nałogów, miasto w którym jest bezpiecznie" Projekty w formacie A-4 można składać do 26 kwietnia 2007 r. w Brzeskim Centrum Kultury lub w Biurze Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Brzegu (pok. 2 i 3) z podanym telefonem kontaktowym i danymi wykonawców (imię, nazwisko, wiek). Prace mogą być wykonane indywidualnie lub zespołowo (max 3 osoby). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 077 416 99 82. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone, a ich wykonawcy będą mieli możliwość przeniesienia ich na format 1:30 sprayami. Nagrody zostaną wręczone w dniu 03.05 2007 r. przez Burmistrza Miasta w brzeskim amfiteatrze przed koncertem zespołu Myslovitz. Ponadto prace te będą elementem scenografii podczas tegorocznych Dni Brzegu w amfiteatrze. Wojciech Huczyński Burmistrz Brzegu
|
4537 |
7 |
Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07) 341. (29.05) BTP Piast Brzeg - Ruch Zdzieszowice (pn-jun) 342. (02.06) Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec (pn-II) 343. (02.06) Odra Opole - Miedź Legnica (pn-II) 344. (02.06) Raków Częstochowa - Skalnik Gracze (pn-III) 345. (02.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Chrobry Głogów (pn-III) 346. (02.06) Azerbejdżan - Polska (pn-eME) 347. (02.06) Start Dobrodzień - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 348. (02.06) LZS Grodziec - Pogoń Łosiów (pn-LO) 349. (02.06) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 350. ( 03.06) LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków (pn-A)
|
4372 |
6 |
Typery 06/07 - 25. tydzień (19-25. 03.07) 241. (20. 03) Cukierki Odra Brzeg - SMS Łomianki (kosz-FGE) 242. (21. 03) AZS Poznań - AZS Gorzów (kosz-FGE) 243. (21. 03) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 244. (22. 03) Alba Chorzów - Piomar Brzeg (kosz-bII) 245. (24. 03) Polska - Azerbejdżan (pn-eME) 246. (24. 03) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 247. (24. 03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II) 248. (24. 03) Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice (pr-II) 249. (24. 03) Burza Lipki - Pogoń Łosiów (pn-PP) 250. (25. 03) Piomar Brzeg - Hawajskie Koszule Żory (kosz-bII)
|
4363 |
7 |