Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Z notatnika Aktywist Propagandy
Autor Wiadomość
hotelromeo 

Wiek: 75
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 23:52   Lista Widsteina

No to do roboty Panowie. Według listy Widsteina nie należy głosować na następujące osoby które nic nie wniosły nowego w realizacje obietnic wyborczch i nie miały w minionej kadencji czasu na spotkanie się ze swoimi wyborcami lub przyczyniły się do działania na szkodę miasta i powiatu: Mazurkiewicz Henryk dobry nauczyciel lecz słaby kierowca , Szypuła Stanisław wszystko wie najlepiej jak zarządzać nie swoimi pieniędzmi wstrzymujący inwestycję nowej siedziby starostwa powiatowego przez 2 lata.Granat- cich i spokojny - sztuka,Jakubów nauczyciel wkuwania na pamięc,Stefański brak słów Rajtar dobry nauczyciel , Żebrowski z rodziną Anetą - pływający radny,,Sokołowski radca prawny najmądrzejszy w województwie -fragenmen ,Bublewicz Edward człowiek do niedawna zatrudniony na dwóch stanowiskach ,Pikor Jan historia naszego miasta zasłużona emerytura,Byczkowski dobry dyrektor z wielkimi aspiracjami wspomagany przez rodzinę podczas kampani sklep w bagażniku, Podgórski Jerzy kupiec i sprzedawca ,Tyczyński Bartłomiej za brak komina w mieszkaniu Pana Dropa który już czwarty rok ogrzewa mieszkanie piecykiem gazowym mimo ,że jego żona jest najstarszym członkiem SLD a mąż zasłużonym zołnierzem II wojny światowej może i z tej przyczyny chory jeżeli taki działacz nie potrafi pomóc starszym ludziom w ilosci 2 to jak ma pomagać naszym mieszkańcom.Oestreicher Bernard cisza w sprawie wyroku sadowego,Cierpiał Alicja ze szpitala na peryferiach brak pieniędzy na wszystko za wyjątkiem wystroju gabinetu i bankietu za 9 000 zł, Marciniak -Korzuchowski Michał architekt sztuki heraldycznej który zapomniał gdzie jest żona zameldowana utrudniający postępowanie w sprawie niezabezpieczonego obiektu przy ul. Jana Pawła II od niedawna nadworny redaktor Kuriera Brzeskiego używający uwłaczających słów wobec prawowitej władzy.Zwracam się ponadto do wszystkich wyborców by nie sprzedawali swojego głosu za ćwiartkę wódki jak to było w wielu wypadkach w poprzedniej kadencji a osoby wybrane do komisji proszę o sumienne liczenie głosów i patrzenie na ręce swoje i niewidzialne by się nie okazało ,że głosów jest więcej niż głosujących. Ciąg dalszy listy nastąpi
0 UP 0 DOWN
 
hotelromeo 

Wiek: 75
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 01:05   Z NOTATNIKA AKTYWISTY PROPAGANDY

Jezeli mamy naśladować Marcinkiewicza który szczyci się otwarciem nowego schroniska dla zwierząt w Warszawie to my w Brzegu nie chcemy takiego burmistrza z PISU gdzie pies przed zimą ma schronienie a człowiek może zdychać na ulicy jak było poprzedniej zimy ,że w całym kraju z zimna zmarzło około 200 bezdomnych.Chcemy takiego który będzie budował mieszkania socjalne dla nieżamożnej częsci społeczeństwa i traktował będzie wszystkich ludzi jednakowo . Być może stanie się cud nad Wisłą i psy zagłosują na swojego Pana. W naszym miescie tak napewno nie będzie bowiem nawet prezes od zwierząt nie ma psa choć być może działalność społeczna pomoże mu uzyskać tyle głosów ,że zostanie radnym co może oznaczać,że hycel do Brzegu nie wjedzie. .Rym częstochowski.........

Już kolorowo w naszym mieście jest nawet ruiny budynków się na coś przydały i sam naczelnik wisi też i nasz kolega poczerwieniały. Nikt go nie widział przed wyborami nikt nie nakazał mu okien wstawić i otynkować mury lecz dzisiaj już wszyscy wiemy ,że ten budynek nie okazały robi furorę choć w środku od roku gnieżdżą się szczury.Nawet Grochowski zdjął okulary bo po raz pierwszy wisi wysoko i patrzy jak złodziej w więzieniu pomywa gary.Nawet Stefański nasz dzielny druch wychodzi z siebie by było ich dwuch i zamiast na Kaufland patrzeć swobodnie ucieka wzrokiem bo tak wygodnie.Znamy ten plakat jak jego samego i jego marzenia zna Puszczewicz też a inny kandydat ma wizję miasta nawet na drzewie wisi niewiasta.Lecz jest spokojny nasz misiu koala widać,że wcale się nie napala lecz pokazuje wszystkim co zrobił i elegancko nas wszystkich zaprasza byśmy poparli jego robotę by jeszcze więcej zrobić to razem za nasze podatki i unijne datki być może jest w planie nie tylko gadanie lecz nowy potrzebny nam most który niedługo na Odrze już stanie bez łaski doradcy drugiego Stankiewicza pierwszego. Chciałeś wyprzedzić orkiestrę kolego lecz nie zadbałeś o Stefańskiego i teraz pokornie poczekaj w kolejce kto ci do ręki dać może lejce. Już dzisiaj mogę powiedzieć szczerze,że kto cicho siedzi dalej pojedzie a Ogonkowi znów się powiedzie. Trzeba też wszystkim mieszkańcom powiedzieć ,że nie ma badyla na tego Gila.Ten ma poparcie w swej starej zgrai którzy go zawsze wciąż popierali.I jak się dobrze to wszystko ułoży to Gil na starostę może wyskoczyć i wtedy obecny może mu skoczyć. Ciąg dalszy nastąpi
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 02:07   

hotelromeo napisał/a:
Tyczyński Bartłomiej za brak komina w mieszkaniu Pana Dropa który już czwarty rok ogrzewa mieszkanie piecykiem gazowym mimo ,że jego żona jest najstarszym członkiem SLD a mąż zasłużonym zołnierzem II wojny światowej może i z tej przyczyny chory jeżeli taki działacz nie potrafi pomóc starszym ludziom w ilosci 2 to jak ma pomagać naszym


Pan mnie chyba ze św. Mikołajem pomylił?! Cóż ja mam wspólnego z brakiem komina w mieszkaniu Państwa Drop?? A tak nawiasem mówiąć to nie z brakiem komina tylko z zamurowanym kominem. I to bynajmniej nie przeze mnie.

Czekamy na ciąg dlaszy acz już jest zabawnie :)
0 UP 0 DOWN
 
hotelromeo 

Wiek: 75
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 11:28   Odpowiadam tym którzy czytają

Szanowny Panie kolego tu rozum nie ma nic wspólnego .Trzeba ludzi przestrzec przed tymi którzy mimo wielu porażek odobistych i politycznych dalej pchają sie do władzy . Prawda jest brutalna lecz to są fakty do sprawdzenia.Szanowny Panie Tyczyński jeżeli ma Pan słabą pamięć to proszę spytać Pani Janiny Drop czy dzięki Pana organizacji ma ciepło w mieszkaniu bo przecież to Pan obiecał załatwienie tego problemu wykluczjąc możliwośc działania przez stowarzyszenie nasze bezpieczeństwo.Nie może Pan liczyć na głosy wyborców nawet umieszczając się na pierwszym miejscu listy SLD.
0 UP 0 DOWN
 
hotelromeo 

Wiek: 75
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 15:34   

Proszę nie sugerować co trzeba zrobić lecz trzymać się wcześniej ustalonej zasady. Wszystkie podawane sprawy i informacjie są związane z wyborami samorzadowymi i trzymają się tematu. Jezeli się te posty nie podobają niech szuka szczęscia w innym dziale.Podoba mi się to ,że administrator nie ulega wpływom .Nie ma w tych informacjach nic ponizajacego kogokolwiek a zabawa się dopiero rozkręca.Kogo ten temat nie interesuje niech wcale nie odpisuje. R.Z.- ZMARTWIONY EMERYT
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 23:41   

hotelromeo napisał/a:
obiecał załatwienie tego problemu wykluczjąc możliwośc działania przez stowarzyszenie nasze bezpieczeństwo

Cóż mogę odpisać - nie ja jestem emerytem (zmartiownym) więć mnie pamięć nei zawodzi:
1. Nie obiecałem nikomu żadnego ciepła. Jedno takie stowarzyszenie faktycznie obiecywało "zająć się tym ale...
2. Pani Drop napisała oświadczenie, które także Pan jak mniemam dostał, iż nie życzy sobie żadnych kontaków z Panem i Pańskim stowarzyszeniem. Ani w sprawie o której Pan pisze ani żadnej innej.
Nie widzę przeszkód, żeby owe oświadczenie owej Pani ukazało się tu czy w innych mediach. Nie widzę tez powodów dla których adnimistrator niniejszego forum miałby ulegać czyimkolwiek wpływom i kasować cokolwiek. No - moim to napewno ulegać nie będzie :)
Pozdrawiam! :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: aktywist, notatnika, propagandy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu