Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Nowe pomysły na PKP!
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2009-01-09, 16:22   Nowe pomysły na PKP!

Myślałem, że po utworzeniu na PKP oddzielnej spółki zapowiadającej odjazdy i przyjazdy pociągów nic głupszego nie można już wymyślić. Niestety pomysłowość decydentów nie zna tam granic. Dzisiaj od konduktora w pociągu dowiedziałem się, że powstała nowa niezależna „spółka przesiadkowa”. O co chodzi? Dotychczas w razie opóźnienia pociągu podróżny zgłaszał konduktorowi, że nie zdąży na przesiadkę. Ten dzwonił na stację wyjazdu następnego pociągu i problem był przeważnie załatwiony. Teraz jest po nowemu czyli inaczej. Konduktor dzwoni pod znany sobie numer na PKP. Osoba będąca pod tym numerem powiadamia spółkę córkę zajmującą się wyłącznie przesiadkami. Nowa spółka robi co do niej należy (czyli to co robił konduktor w pociągu), oddzwania na PKP skąd informacja zwrotna przekazywana jest do konduktora opóźnionego pociągu. Proste? Dla tego co to wymyślił trzecie miejsce na świecie w spadku po pewnej znanej osobie (Pinki Twinki) zapewnione.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-09, 17:59   

No i? Jak dla mnie normalka. Może kilkanaście lat wstecz, gdyby ktoś powiedział mi o czymś podobnym zdziwiłbym się - dziś uważam to za całkiem "PKPowe". Od dawna przemieszczam się pociągami (niegdyś bardzo często) i widziałem różne cuda na Kolei, tak że nic mnie już raczej nie zdziwi. Ot taka "PKPowa" znieczulica :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, nowe, pkp, pomysly


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu