Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przejście do Intermarche
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 19:06   Przejście do Intermarche

Chciałem spytać i jednocześnie podziękować !

Mamy śmietniki, słupy, elegancką ścieżkę (kiedy przemierzamy z ulicy Planty w stronę B. Chrobrego) i inne..

Kiedyś kierowałem zapytanie w stronę Bartka T. dotyczące możliwości "położenia" ścieżki na niezagospodarowanym - błotwórczym terenie, umożliwiającej szybsze przejście z rogu ulicy robotniczej i wileńskiej do Intermarche. Pojawiły się wówczas wątpliwości pt. do kogo należy ten teren.

Jakież moje zdziwienie pozytywne kiedy parę dni temu w nowych eleganckich butach :wink: wychodzę z ulicy Wileńskiej i widzę elegancką ścieżkę urzeczywistniającą moje przeszłe wizje.

Któż zatem za ten dar jest odpowiedzialny? Intermarche / Miasto ?... no i przy okazji składam skromne podziękowania ;)
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 19:24   

No czas najwyzszy, zeby taka sciezka tam powstala :)Mysle ze to zasluga Intermarche, wkoncu to ich teren(tak mysle).
Ostatnio zmieniony przez Moni 2007-12-27, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 23:43   

smooth napisał/a:
Kiedyś kierowałem zapytanie w stronę Bartka T. dotyczące możliwości "położenia" ścieżki na niezagospodarowanym - błotwórczym terenie, umożliwiającej szybsze przejście z rogu ulicy robotniczej i wileńskiej do Intermarche. Pojawiły się wówczas wątpliwości pt. do kogo należy ten teren.


Sklerotyku, nie było żadnych wątpliwości: teren jest prywatny toteż miasto nie mogło położyć tam nic. Zapewne więc właściciel, któremu m. in. Ty raczyłeś deptać sianą co róż trawkę zmęczył się tym sianiem i położył ścieżkę.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 23:51   

Bartek T. napisał/a:
Sklerotyku, nie było żadnych wątpliwości:


Oj, weź no nie bądź taki ... nie chce mi się szukać słów ..coby wskazały na Twoją wątpliwość, w każdym bądź razie piwo dla właściciela co to mu siano deptałem..
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 21:03   

No więc jakiś czas temu chwaliłem przejście i oczywiście nadal odczuwam radość przechodząc przez nie, niemniej jednak wystąpię w tym momencie jako głos dwojga ludzi z którymi rozmawiałem. Jedno z nich to osoba poruszająca się rowerem, druga osoba to matka z dzieckiem (wózek) i oboje stwierdzili, że problemem dla nich jest stojący zaraz przy zjeździe ze ścieżki "parking" - stojak dla rowerów. Dodatkowo jedna z osób w przeciągu ostatnich (ok.) 2 tygodni zaczepiła (jak twierdzi) kierownika z zapytaniem czy można ten stojak przestawić. Dwukrotnie uzyskała odpowiedź pozytywną, jednak stojak jak stał przy zjeździe tak stoi. W zasadzie piszę to chyba z nadzieją, że być może ktoś z ramienia intermarche przypadkiem to czyta :) bo w zasadzie skarżyć się nie ma sensu, jednak dla dobra klientów i tym samym intermarche warto byłoby zadbać o szybkie rozwiązanie tego problemu.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 21:17   

Ten tego, ja bym nie chwalił się że ktoś tam jeździ rowerem jak mniemam po chodniku bo to wykroczenie ;)

smooth napisał/a:
bo w zasadzie skarżyć się nie ma sensu,

Czemu nie? Wszyscy się skarżą. Na wszystkich i wszystko. I obwiniają. Że spółdzielcza droga dziurawa, że nie ma przystanku w Nowym Świecie. A brzescy radni nic w tych sprawach nie robią :) A to taki sobie :offtopic: A co to ja poskarżyć się już nie mogę :P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 21:22   

Bartek T. napisał/a:
Ten tego, ja bym nie chwalił się że ktoś tam jeździ rowerem jak mniemam po chodniku bo to wykroczenie


Nie wiem jak co na to przepisy, ale to nie jest zwykły chodnik..toż to chodnik nadzwyczajny :-P chodnik - przejście, chodnik nie przy-uliczny :P ... no, ale skupmy się zatem na osobach z wózkami bo oprócz schodów jest tam zjazd przystosowany dla wózków.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 21:27   

Jasne że to nad-chodnik. Wszak sam przyczyniłeś się do jego powstania zadeptując biedną trawę! :P Ale, choć nie widziałem w ciemno zaryzykuję stwierdzenie, że ktoś kto po tym nad-chodniku jeździ rowerem nie schodzi z niego przy wjeżdżaniu na zwykły chodnik.

Jest zjazd? No aż muszę sobie obejrzeć to cudo. Popatrz jak poszli na rękę permanentnym skrytodeptaczom trawy :P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-31, 18:08   

Bartek T. napisał/a:
No aż muszę sobie obejrzeć to cudo.


Bartku - specjalnie dla Ciebie. Wykonane przed chwilą telefonem komórkowym zdjęcia.



0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-31, 19:16   

W sumie to chyba nic wielkiego by się nie stało, jakby bliżej sklepu postawili ten jeden stojak... Rzeczywiście, choć rzadko od tamtej strony chodzę do sklepu też to zauważyłam i dziwnie to wygląda... Jak już zejście ma być to niech będzie porządnie :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-02-08, 12:23   

we wtorek albo środę byłem pod Intermarche i widziałem, że stojak jest dużo dalej niż na zdjęciu. Widać, interwencje poskutkowały.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-08, 16:54   

Byłam przed chwilą w Intermarche, ten pierwszy, nieszczęsny stojak na rowery stoi teraz z drugiej strony "klombów" z kwiatkami, więc już nie powinien sprawiać żadnych problemów :wink:

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, intermarche, przejscie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu