Tematy oznaczone jako klasa |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
mógłby ktoś wrzucić terminarz?
|
60991 |
418 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE C 2008/09 1 Kolejka17.08.2008 godzina 17.00 LZS Żelazna - Zryw Szydłowice LZS Gnojna - Błękitni Przecza LZS Gałążczyce - LZS Michałów LZS Nowa Wieś Mała - LZS Czeska Wieś LZS Wierzbna - KS Pawłów LZS Wójtowice - LZS Zwanowice LZS Młodszowice - LZS Obórki 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 Zryw Szydłowice - LZS Obórki LZS Zwanowice - LZS Młodszowice KS Pawłów - LZS Wójtowice LZS Czeska Wieś - LZS Wierzbna LZS Michałów - LZS Nowa Wieś Mała Błękitni Przecza - LZS Gałążczyce LZS Żelazna - LZS Gnojna 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00 LZS Gnojna - Zryw Szydłowice LZS Gałążczyce - LZS Żelazna LZS Nowa Wieś Mała - Błękitni Przecza LZS Wierzbna - LZS Michałów ...
|
52927 |
266 |
Początek sezonu 23 sierpnia.Terminarz będzie dostępny za około tydzień
|
41662 |
236 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE A JUNIORÓW 1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00 Burza Lipki – Błękitni Przecza Orzeł Olszanka – LZS Wójtowice Pogoń Łosiów – Sokół Małujowice LZS Przylesie Dln. – KS Pawłów KS II Skarbimierz – Polonia Przylesie 2 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00 Błękitni Przecza – Polonia Przylesie (30.08) KS II Skarbimierz – KS Pawłów Sokół Małujowice – LZS Przylesie D. LZS Wójtowice – Pogoń Łosiów Burza Lipki – Orzeł Olszanka 3 kolejka 07.09.2008 godzina 11.00 Orzeł Olszanka – Błękitni Przecza Pogoń Łosiów – Burza Lipki LZS Przylesie D. – LZS Wójtowice KS II Skarbimierz – Sokół Małujowice Polonia Przylesie – KS Pawłów 4 kolejka 14.09.2008 godzina 11.00 Błękitni Przecza – KS Pawłów (13.09) Sokół Małujowice – Polonia Przylesie ...
|
40435 |
183 |
3.09.2006 LZS Czeska Wieś-pauza LZS Brzezina - LZS Zwanowice LZS Małujowice - KS Pawłów LZS Obórki - LZS Skarbimierz 10.09.2006 LZS Skarbimierz - pauza KS Pawłów - LZS Obórki LZS Zwanowice - LZS Małujowice LZSCzeska Wieś - LZS Brzezina 17.09.2006 LZS Brzezina - pauza LZSMałujowice - LZS Czeska Wieś LZS Obórki - LZS Zwanowice LZS Skarbimierz - KS Pawłów 24.09.2006 KS Pawłów - pauza LZS Zwanowice - LZS Skarbimierz LZs Czeska Wieś - LZS Obórki LZS Brzezina - LZS Małujowice 1.10.2006 LZS Małujowice - pauza LZS Obórki - LZS Brzezina LZS Skarbimierz - LZS Czeska Wieś KS Pawłów - LZS Zwanowice 8.10.2006 LZS Zwanowice ...
|
31915 |
77 |
TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09 1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00 Burza Lipki - Rudatom Kępa Wiking Komprachcice - Rekapol Kościerzyce 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin LZS Sławice - Burza Lipki (23.08) 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00 Burza Lipki - Polonia Prószków Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce 4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00 Polonia Prószków - Rekapol Kościerzyce (06.09) Burza Lipki - Żródło Krośnica 5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00 Gazownik Wawelno - Burza Lipki Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów 6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00 Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna 7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00 Wiking Komprachcice - Burza ...
|
28414 |
65 |
TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09 1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00 Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk. LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08) 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00 Orzeł Olszanka - Atom Grądy LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów 4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00 Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00 Orzeł Olszanka - LZS Kałków LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice 6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00 LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce Góral Sidzina - Orzeł Olszanka 7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00 Orzeł ...
|
25738 |
55 |
No to zaczynamy nowy sezon. Pawłów - Czeska Wieś 4:1
|
24535 |
51 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08 I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00 Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk. Polonia Przylesie - Sokół Małujowice LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka Skorpion Lubsza pauza II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00 KS Skarbimierz - Burza Lipki Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz. Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln. KS Pawłów - Polonia Przylesie Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza LZS Jankowice Wlk. pauza III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00 Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice Burza Lipki - ...
|
24481 |
67 |
Terminarz rundy jesiennej w Klasie B I kolejka - 20 sierpnia LZS Starowice - Zryw Szydłowice LZS Janów - LZS Przylesie LZS Kantorowice - LZS Bąków Skorpion Lubsza - LZS Żłobizna LZS Michałów - LZS Łukowice LZS Kruszyna - Błękitni Przecza LZS Jankowice - LZS Kościerzyce II kolejka - 27 sierpnia Zryw Szydłowice - LZS Kościerzyce Błękitni Przecza - LZS Jankowice LZS Łukowice - LZS Kruszyna LZS Żłobizna - LZS Michałów LZS Bąków - Skorpion Lubsza LZS Przylesie - LZS Kantorowice LZS Starowice - LZS Janów III kolejka - 3 września LZS Janów - Zryw Szydłowice LZS Kantorowice - LZS Starowice Skorpion Lubsza - LZS Przylesie LZS Michałów - LZS Bąków LZS Kruszyna - LZS Żłobizna LZS Jankowice - LZS Łukowice[br ...
|
20893 |
42 |
Byliśmy super.. nie znaliście się na naszych talentach i ukrytych palach na przyszłość.. Nic tylko "nikt z wami nie bedzie pisał i cośtam cośtam" smuenie.. w życiu trzeba być choć czasm niepoważnym bo co to by było gdyby np Fiefióra byla poważna? No chyba świat by się zawalił i gdyby Kuba nie miał szaleńczego wyrazu twarzy :P Było fajnie.. Teraz oo jacy my poważni.. 3A i tak rządzi... a Adam wymiata.... więc co wy takiego możecie wiedzieć o ironi i satyrze zyciowej.. ni ja nie wiem.. ale zdaje się ze nie wiwle... ;p Pamiętajcie.. Podążajcie za szaleństwem :)
|
20716 |
0 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV I kolejka - 21 sierpnia LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska Rolnik Lasocice - LZS Kałków Strażak Lipniki - LZS Goworowice LZS Michałów - Orzeł Olszanka LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice II kolejka - 28 sierpnia LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska LZS Goworowice - LZS Michałów LZS Kałków - Strażak Lipniki LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice III kolejka - 4 września Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś LZS Michałów - LZS Kałków LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice[br ...
|
19113 |
25 |
Victoria Kościerzyce - LZS Kopice LZS Przylesie Dolne - Olimpia II Lewin Brzeski LZS Jankowice Wielkie - KS Skarbimierz LZS Obórki - Bolko Kruszyna-Prędocin LZS Nowa Wieś Mała - LZS Małujowice LZS Szydłowice - LZS Lubsza LZS Przecza - LZS Starowice LZS Wojsław - LZS Łukowice Brzeskie Zapraszam na oficjalna stronę Victorii Kościerzyce www.victoriakoscierzyce.futbolowo.pl
|
18898 |
40 |
Witam, Niedalej jak wczoraj jakis "typek" zaczal zaczepiac mnie na GG. Jak zawsze podszedlem do tematu zaczepki bardzo sceptycznie i ze sporym dystansem. W koncu kazdy uzytkownik jakiegokolwiek komunikatora wie i doswiadczyl zapewne niejednokrotnie glupkowatych tekstow, spamu etc. Ale wracajac do "typka". Okazal sie nim moj szkolny kolega Mariusz, ktory swoj cenny wolny czas spedzal na poszukiwaniu dawnych wspolklasowiczow. Ciekawostka calej sytuacji jet to, ze niedalej jak kilka dni wczesniej dopadly mnie mysli ciekawosci co tez podzialo sie z moimi znajomymi z podstawowki, gdzie ich rozwialo, czy mielibysmy o czym teraz rozmawiac, jak bardzo sie zmienili, jakie maja swiatopoglady, na kogo glosowali (zart) .... Utworzylem wiec ten temat w nadziei, ze odezwiecie sie, dacie znak zycia. Jak widac "Gilu" i "Koza" zyja i maja sie dobrze. Namiary do mnie znajdziecie w profilu, a Mariusz jak mniemam pewnie dolaczy sie do tego posta ...
|
18099 |
8 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE B 2008/09 1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00 Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza LZS Żłobizna - Bolko Kruszyna/Prędocin Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice Brz. KS Skarbimierz - Sokół Małujowice Pogoń II Łosiów - Olimpia II Lewin Brz. LZS Starowice - LZS Jankowice Wlk. KS Wojsław - LZS Przylesie Dln. 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. LZS Jankowice WLk. - KS Wojsław Olimpia II Lewin Brz. - LZS Starowice KS Skarbimierz - Pogoń II Łosiów LZS ŁUkowice Brz. - Sokół Małujowice Bolko Kruszyna/Prędocin - Victoria Wierzbnik Polonia Przylesie - LZS Żłobizna 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00 LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie Sokół Małujowice - Bolko Kruszyna/Prędocin Pogoń II Łosiów - ...
|
17188 |
34 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – klasa A GRUPA II 2009/10 I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 Orzeł Olszanka - Burza Lipki LZS Przysiecz - Polonia Prószków Start Siołkowice - Polonia Karłowice LZS Kup - Wiking Opole Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa LKS Popielów - Skalnik Tarnów Op. II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op. Rudatom Kępa - LKS Popielów LZS Dąbrówka Górna - Gazownik Wawelno Wiking Opole - Rodło Opole Polonia Karłowice - LZS Kup Polonia Prószków - Start Siołkowice Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00 LZS Przysiecz - Burza Lipki Start Siołkowice - Orzeł Olszanka (5 IX) LZS Kup - Polonia ...
|
16684 |
22 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Polski Świętów - LZS Kamienica Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy Sudety Burgrabice - LZS Kałków LZS Jasienica - LZS Konradowa LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice Agfa Prusinowice - LZS Karłowice II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Kamienica - LZS Karłowice Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Kałków - LZS Jasienica Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela) Rolnik Lasocice - LZS Kamienica LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
|
15892 |
29 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV I kolejka - 20 sierpnia LZS Piątkowice - LZS Ścinawa Nyska LZS Karłowice - Orzeł Olszanka Polonia Przylesie - Burza Lipki Unia Głuchołazy - LZS Kałków LZS Kopice - Agfa Prusinowice LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska GKS Grodków Michałów - Metalowiec Łambinowice II kolejka - 27 sierpnia LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice LZS Biała Nyska - GKS Grodków Michałów Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska LZS Kałków - LZS Kopice Burza Lipki - Unia Głuchołazy Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie LZS Piątkowice - LZS Karłowice III kolejka - 3 września LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska Polonia Przylesie - LZS Piątkowice Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka LZS Kopice - Burza Lipki LZS ...
|
15841 |
28 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 20 sierpnia LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole Skalnik II Radoszowice - Czarni Korfantów Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski TOR II Dobrzeń - LZS Popielów LZS Kępa - LZS Malerzowice LZS Przywory - Stal Osowiec Sokół Niemodlin - LZS Brynica II kolejka - 27 sierpnia Wiking Opole - LZS Brynica Stal Osowiec - Sokół Niemodlin LZS Malerzowice - LZS Przywory LZS Popielów - LZS Kępa Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń Czarni Korfantów - Rodło Opole LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice III kolejka - 3 września Skalnik II Radoszowice - Wiking Opole Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów LZS Kępa - Olimpia Lewin ...
|
15124 |
28 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela) Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów Unia Tułowice - Sokół Niemodlin TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń Polonia Karłowice - LZS Kępa Skalnik II Gracze/Radoszowice - Czarni Korfantów Odra Kąty Op. - Rodło Opole Skalnik Tarnów Op. - ZKS Górażdże II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Popielów - ZKS Górażdże Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op. Czarni Korfantów - Odra Kąty Op. LZS Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk. Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela) Unia Tułowice - LZS Popielów TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce[br ...
|
14923 |
29 |
No a tak w sumie to może ktoś z mojej klasy przegląda czasami te forum..... Jeśli tak to zapraszam do wpisów.... być może uda się zebrać troche ludzisków i spotkamy się na małym "conieco" Gdybyście zapomnieli , nasi wychowawcy to..... Dechnik , Jurewicz , Dudek Jadwiga , Dudek ...ale Agata Jak coś to "Jasiu" już yest No to zachęcam....Może być fajowo [ Dodano: 2007-02-06, 22:24 ] Kurcze ...ale jazda .......Miałem nadziejkę że ktoś się odezwie ....Ale widocznie nikt z moich ziomali nie zagląda tutaj-----------TRUDNO. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A może wywołanie po nazwisku by coś dało? Tylko nie wiem czy można ?????????? Bo zaraz posypią się opiernicze ze strony Moderatorów.......
|
14221 |
3 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 21 sierpnia Stal Osowiec - Sokół Niemodlin LZS Leśnica - LZS Piotrówka Unia Tułowice - LZS Malerzowice TOR II Dobrzeń - LZS Przywory Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice LZS Prądy - LZS Popielów LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski II kolejka - 28 sierpnia Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski LZS Popielów - LZS Brynica Orzeł Źlinice - LZS Prądy LZS Przywory - Stal Zawadzkie LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń LZS Piotrówka - Unia Tułowice Stal Osowiec - LZS Leśnica III kolejka - 4 września LZS Leśnica - Sokół Niemodlin Unia Tułowice - Stal Osowiec TOR II Dobrzeń - LZS Piotrówka Stal Zawadzkie - LZS Malerzowice LZS Prądy - LZS ...
|
14217 |
23 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I I kolejka - 20 sierpnia LZS Bugaj - LZS Ligota Turawska Unia Murów - Bizon Bąkowice Kłos Rychnów - Victoria Dobrzyń MKS II Kluczbork - LZS Gronowice Piast Gorzów - LZS Bogacica LZS Szczedrzyk - Budowlani Strojec LZS Kujakowice - LZS Rożnów II kolejka - 27 sierpnia LZS Ligota Turawska - LZS Rożnów Budowlani Strojec - LZS Kujakowice LZS Bogacica - LZS Szczedrzyk LZS Gronowice - Piast Gorzów Victoria Dobrzyń - MKS II Kluczbork Bizon Bąkowice - Kłos Rychnów LZS Bugaj - Unia Murów III kolejka - 3 września Unia Murów - LZS Ligota Turawska Kłos Rychnów - LZS Bugaj MKS II Kluczbork - Bizon Bąkowice Piast Gorzów - Victoria Dobrzyń LZS Szczedrzyk - LZS ...
|
13900 |
27 |
I kolejka 19.08.2007r. Godz. 17.00 (niedziela) KS Skarbimierz Osiedle - Zryw Szydłowice LZS Młodoszowice - LZS Starowice Sokół Małujowice - Polonia Przylesie LZS Jankowice Wielkie - LZS Przylesie Dolne Bolko PrędocinKruszyna - Błękitni Przecza Parkowa Kantorowice - LZS Łukowice Brzeskie Skorpion Lubsza - Burza Lipki II kolejka 26.08.2007r. Godz. 17.00 (niedziela) KS Skarbimierz Osiedle - LZS Młodoszowice Zryw Szydłowice - Burza Lipki LZS Łukowice Brzeskie - Skorpion Lubsza Błękitni Przecza - Parkowa Kantorowice LZS Przylesie Dolne - Bolko PrędocinKruszyna Polonia Przylesie - LZS Jankowice Wielkie LZS Starowice - Sokół Małujowice III kolejka 02.09.2007r. Godz. 16.00 (niedziela) [br ...
|
13558 |
29 |
zespoły zgłoszone do rozgrywek sezon 20052006 1 LZS Brzezina 6 LZS Michałów 2 LZS Czeska Wieś 7 LZS Obórki 3 LZS Kantorowice 8 KS Pawłów 4 LZS Janów 9 LZS Sarny Małe 5 LZS Małujowice 10 LZS Skarbimierz 11 LZS Zwanowice I kolejka - 28 sierpnia godz 17 LZS Czeska wieś- LZS Brzezina LZS Zwanowice- LZS KAntorowice LZS Sarny Małe- LZS JAnów LZS Małujowice- Lzs Obórki LZS Michałów- KS Pawłów LZS Skarbimierz-pauza II kolejka - 4 września godz 16 LZS Obórki- LZS Michałów LZs Janów- Lzs Małujowice LZS Kantorowice- LZS Sarny Małe LZS Brzezina- LZS Zwanowice LZS Skarbimierz_ LZS Czeska Wieś KS PawłóW-odpoczywamy czyli pauza III kolejka - 11 września godz16 LZS Zwanowice- LZS Skarbimierz LZS Sarny Małe- LZS Brzezina ...
|
12163 |
15 |